-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Facet rzuca palenie to ma jakieś 400 do przodu. I teraz PROSZĘ się nie obrażać. Wole wydać na psiaki niż na dziewczyny. -
Dwa niemłode kundelki - ich Pani zmarła. Są w CK. Czy znajdą dom???
Cajus JB replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Miałem zapytać o sprawdzenie, ale siadł mi net. Dobrze, że już wszystko wiadomo. -
[quote name='marysia55']Witam, weszłam na wątek bo zaintrygował mnie tytuł. Miałam nadzieje, że będę wstanie pomóc staremu, biednemu psu ( to moja słabość) ale po przeczytaniu wątku z przerażeniem stwierdzam, że pomoc potrzebna jest człowiekowi. Osobie ( myślę tutaj o Iwette3), która zaoferowała dom tymczasowy psiakowi i która w imię odpowiedzialnej miłości do zwierząt próbowała go uchronić przed dodatkowymi traumatycznymi przeżyciami związanymi z ponownym umieszczeniem go w odizolowanym od ludzi miejscem. Iwette3 wielki pokłon w Twoją stronę za to co zrobiłaś dla tego psa narażając własne zdrowie. Wykazałaś maksimum cierpliwości i kultury osobistej w kontakcie z Florydą_blue . Nie wiem czy mnie byłoby na coś takiego stać. Pomagam zwierzętom już od pewnego czasu, ale nigdy do tej pory nie spotkałam się z taka arogancją, ignorancją i brakiem poczucia empatii jaką reprezentuje sobą Floryda_blue, która z tego co czytam na wątku od początku była świadoma powagi całej sytuacji. Floryda_blue z tego co się doczytałam reprezentujesz Fundację Animals z Częstochowy, powiem jedno „Boże mniej w opiece Fundacje, którą reprezentują takie osoby jak Ty i tobie podobne”. Obym nigdy w życiu nie miała przyjemności mieć kontaktu z osobami twojego pokroju. Nie mnie Cię oceniać ( nie znam twoich zasług na polu pomocy psom) ale na tym wątku dałaś taką plamę, że ze szczególną uwagą będę śledziła wszystkie zakładane i prowadzone przez ciebie wątki. Mam nadzieje, że patrząc na siebie w lustro nie mówisz „ jestem wielka, pomagam zwierzętom” bo to zakrawałoby na hipokryzję, gdy jednocześnie nie umiesz po ludzku podejść do LUDZI, którzy w tej pracy ci pomagają. Iwette3, moja rada jest taka – po zachowaniu Floridy-blue nie powinnaś mieć żadnych skrupułów z nagłośnieniem tej sprawy. Dochodź swoich praw nie patrząc na to czy zaszkodzisz osobom, które mają w nosie twoje obawy o własne zdrowie, które nie wykazały minimum zainteresowania Twoja sytuacją , gdy miały obowiązek z racji pełnienia swoich funkcji w Fundacji, która ( powiem w prost ) wykorzystała Ciebie , a potem zostawiła Cię z problemami bez pomocy. Jak już ktoś napisał tutaj na wątku zdjęcia nie dadzą Ci gwarancji że wszystko jest w porządku. Żądaj bo masz takie prawo zaświadczenia, że pies żyje i jest zdrowy. Mam nadzieję, że Twoje obawy odnośnie tego czy pies jeszcze żyje , będą bezpodstawne. Czytając posty Florydy oraz brak zdjęcia żywego psa na wątku mam ogromne obawy ( oby były bezpodstawne). Pamiętaj jedno Dogomania to gra zespołowa i zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc innych osób. To nieprawda , że w tej słusznej sprawie jesteś sama przeciwko Fundacji. Nie wiem jak do tego problemu odnoszą się inne osoby z wątku , ale na mnie możesz liczyć. Iwette3 przestań być grzeczną dziewczynką i zacznij walczyć!!!![/QUOTE] Z całego serca się pod tym podpiszę.
-
Mogę dać 15 złotych bo razem z moimi tyle mam łapek.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Zadeklaruję 150 stałe dla pewności. Nie lubię niepełnych liczb. Jednak mam inne deklaracje i tą będę mógł wpłacać dopiero koło 15-20 każdego miesiąca. Dla Spajkusia -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']Cajus JB zadeklarował 50zł miesięcznie + dodatkowo 30zł do czasu aż nie znajdziemy kogoś na te 30zł:multi::multi: Cajus JB bardzo dziękujemy :Rose::Rose: [SIZE=3][B] Grom może już jechać do Czarodziejki[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]!!!![/SIZE][/B] Marta czy możesz zbierać na Groma na swoje konto???[/QUOTE] Jestem i potwierdzam Teraz poczytam o Gromie -
Dwa niemłode kundelki - ich Pani zmarła. Są w CK. Czy znajdą dom???
Cajus JB replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Obejrzałem. Wezmę zdjęcia i opisy stamtąd i wkleję na nk. Pytanie czy ogłaszamy razem czy rozdzielamy? Ktoś może porobi ogłoszenia. Napiszę PW do znajomej. -
obraczus jak tylko będzie niech ktoś mi podeśle konto na PW lub wklei na pierwszy. Przyznaję się do dużej sklerozy i wolę to już sobie zapisać. Jak bedę miał na papierze to nie zapomnę. A to chyba w temacie [url]http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/interwencje-jolanty-erol/wideo/pieskie-zycie-bezpanskich-czworonogow[/url]
-
Obejrzałem. Ale komentować nie będę. Każdy ma uszy. Każdy zna prawdę i wie jak było. Naprawdę szkoda słów na takiego.
-
Dwa niemłode kundelki - ich Pani zmarła. Są w CK. Czy znajdą dom???
Cajus JB replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że się uda coś dowiedzieć. -
Czy bezdomny pies po wypadku ma szansę znaleźć dom?
Cajus JB replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Tak zgadza się. -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Cajus JB replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']zrobiłam takie coś, ale na swoją n-k chwilowo nie mogę wrzucić [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/dzieciaki_na_ulicy/25ff71b6e7eb48d3-1.jpg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] Ja mogę i wrzucam. Edit. Już mam pytanie o wpłatę. Konto by się przydało. -
Czy bezdomny pies po wypadku ma szansę znaleźć dom?
Cajus JB replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
To ten główny [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148195[/url] -
Znajoma zastanawia się czy Kajtka nie zabrać, ale myślę, że to zły pomysł. I tak Jej powiedziałem. Ma kotka i dwa pieski. Mieszkanie jest w mieście, a ona pracuje. Więc chyba to nie jest dobra oferta. Co do pomysłów To mój jedyny pomysł to stworzenie ogólnej galerii na nk ze zwierzętami do adopcji pomocy ( coś takiego jak są konkursy zdjęć na nk ). Krótki opis, gdzie jest i kontakt. Tak aby każdy mógł wejść, a nie tylko znajomi. No ale to musi być jakaś oficjalna propozycja do administratorów nk. Co do reszty to mogę Zostawić linkowania do galerii na nk. Potrzebuję na to np jutrzejszą noc. Mam duży transfer więc nawet sam mogę wkleić kilkanaście zdjęć Kajtka u siebie z informacjami i na pewno się rozejdą. Mogę pobrać skądkolwiek. Mogę podać maila, skypea moge prze kleić z wątku.
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Cajus JB replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Słuchaj Javena. Ja mam małą kotkę i pieska. I tez maja się ku sobie. Jakby coś było to dam znać co wychodzi z takiej pary. No ale Ona rezolutna On łobuz. To chyba nic z tego. Olek ma super życie u Ciebie. Czekamy za wiadomościami.