Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Facet rzuca palenie to ma jakieś 400 do przodu. I teraz PROSZĘ się nie obrażać. Wole wydać na psiaki niż na dziewczyny.
  2. Wczoraj Miałem zapytać o sprawdzenie, ale siadł mi net. Dobrze, że już wszystko wiadomo.
  3. [quote name='marysia55']Witam, weszłam na wątek bo zaintrygował mnie tytuł. Miałam nadzieje, że będę wstanie pomóc staremu, biednemu psu ( to moja słabość) ale po przeczytaniu wątku z przerażeniem stwierdzam, że pomoc potrzebna jest człowiekowi. Osobie ( myślę tutaj o Iwette3), która zaoferowała dom tymczasowy psiakowi i która w imię odpowiedzialnej miłości do zwierząt próbowała go uchronić przed dodatkowymi traumatycznymi przeżyciami związanymi z ponownym umieszczeniem go w odizolowanym od ludzi miejscem. Iwette3 wielki pokłon w Twoją stronę za to co zrobiłaś dla tego psa narażając własne zdrowie. Wykazałaś maksimum cierpliwości i kultury osobistej w kontakcie z Florydą_blue . Nie wiem czy mnie byłoby na coś takiego stać. Pomagam zwierzętom już od pewnego czasu, ale nigdy do tej pory nie spotkałam się z taka arogancją, ignorancją i brakiem poczucia empatii jaką reprezentuje sobą Floryda_blue, która z tego co czytam na wątku od początku była świadoma powagi całej sytuacji. Floryda_blue z tego co się doczytałam reprezentujesz Fundację Animals z Częstochowy, powiem jedno „Boże mniej w opiece Fundacje, którą reprezentują takie osoby jak Ty i tobie podobne”. Obym nigdy w życiu nie miała przyjemności mieć kontaktu z osobami twojego pokroju. Nie mnie Cię oceniać ( nie znam twoich zasług na polu pomocy psom) ale na tym wątku dałaś taką plamę, że ze szczególną uwagą będę śledziła wszystkie zakładane i prowadzone przez ciebie wątki. Mam nadzieje, że patrząc na siebie w lustro nie mówisz „ jestem wielka, pomagam zwierzętom” bo to zakrawałoby na hipokryzję, gdy jednocześnie nie umiesz po ludzku podejść do LUDZI, którzy w tej pracy ci pomagają. Iwette3, moja rada jest taka – po zachowaniu Floridy-blue nie powinnaś mieć żadnych skrupułów z nagłośnieniem tej sprawy. Dochodź swoich praw nie patrząc na to czy zaszkodzisz osobom, które mają w nosie twoje obawy o własne zdrowie, które nie wykazały minimum zainteresowania Twoja sytuacją , gdy miały obowiązek z racji pełnienia swoich funkcji w Fundacji, która ( powiem w prost ) wykorzystała Ciebie , a potem zostawiła Cię z problemami bez pomocy. Jak już ktoś napisał tutaj na wątku zdjęcia nie dadzą Ci gwarancji że wszystko jest w porządku. Żądaj bo masz takie prawo zaświadczenia, że pies żyje i jest zdrowy. Mam nadzieję, że Twoje obawy odnośnie tego czy pies jeszcze żyje , będą bezpodstawne. Czytając posty Florydy oraz brak zdjęcia żywego psa na wątku mam ogromne obawy ( oby były bezpodstawne). Pamiętaj jedno Dogomania to gra zespołowa i zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc innych osób. To nieprawda , że w tej słusznej sprawie jesteś sama przeciwko Fundacji. Nie wiem jak do tego problemu odnoszą się inne osoby z wątku , ale na mnie możesz liczyć. Iwette3 przestań być grzeczną dziewczynką i zacznij walczyć!!!![/QUOTE] Z całego serca się pod tym podpiszę.
  4. Mogę dać 15 złotych bo razem z moimi tyle mam łapek.
  5. Sądzę, że tą sprawę trzeba jak najszybciej wyjaśnić. Powinny paść konkretne odpowiedzi. Tak dalej być po prostu nie może. Chyba czas aby pokazał się Partyzant lub ktoś Go po prostu zobaczył ( pewnie najlepiej ivette3 ). Szanujmy zwierzęta i siebie nawzajem też
  6. Zadeklaruję 150 stałe dla pewności. Nie lubię niepełnych liczb. Jednak mam inne deklaracje i tą będę mógł wpłacać dopiero koło 15-20 każdego miesiąca. Dla Spajkusia
  7. Historie Chłopaków znam. Tylko nie wiedziałem, że na hotelik zbierają. Zostawiam 50 stałe. Lepiej więcej jak mniej. Może tak być?
  8. Siadł mi net i nie czytałem wątku. Ile brakuje? mogę dorzucić do 600 lub nawet 50. Będzie nad stan?
  9. Zaznaczam sobie. Amel to śliczny pies. Ma takie wielkoduszne spojrzenie.
  10. [quote name='anett']Cajus JB zadeklarował 50zł miesięcznie + dodatkowo 30zł do czasu aż nie znajdziemy kogoś na te 30zł:multi::multi: Cajus JB bardzo dziękujemy :Rose::Rose: [SIZE=3][B] Grom może już jechać do Czarodziejki[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]!!!![/SIZE][/B] Marta czy możesz zbierać na Groma na swoje konto???[/QUOTE] Jestem i potwierdzam Teraz poczytam o Gromie
  11. Obejrzałem. Wezmę zdjęcia i opisy stamtąd i wkleję na nk. Pytanie czy ogłaszamy razem czy rozdzielamy? Ktoś może porobi ogłoszenia. Napiszę PW do znajomej.
  12. To napisałem na wątku Trevora: Obejrzałem. Ale komentować nie będę. Każdy ma uszy. To dopisałem teraz Każdy zna prawdę i wie jak było. Naprawdę szkoda słów na takiego.
  13. Zaznaczam sobie wątek. Na nk mogę ogłaszać jakby coś. Jak będzie potrzebna wpłata to też jestem wstanie chociaż trochę pomóc.
  14. obraczus jak tylko będzie niech ktoś mi podeśle konto na PW lub wklei na pierwszy. Przyznaję się do dużej sklerozy i wolę to już sobie zapisać. Jak bedę miał na papierze to nie zapomnę. A to chyba w temacie [url]http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/interwencje-jolanty-erol/wideo/pieskie-zycie-bezpanskich-czworonogow[/url]
  15. Obejrzałem. Ale komentować nie będę. Każdy ma uszy. Każdy zna prawdę i wie jak było. Naprawdę szkoda słów na takiego.
  16. Wiesz co gonia. Zamień to od razu w stałą. Będzie mniej zamieszania.
  17. Mam nadzieję, że się uda coś dowiedzieć.
  18. Przypominam się. Po pierwszym jednorazowa 50 ode mnie. Jak będzie brakowało to mogę zamienić ją w stałą.
  19. [quote name='mru']zrobiłam takie coś, ale na swoją n-k chwilowo nie mogę wrzucić [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/dzieciaki_na_ulicy/25ff71b6e7eb48d3-1.jpg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] Ja mogę i wrzucam. Edit. Już mam pytanie o wpłatę. Konto by się przydało.
  20. To ten główny [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148195[/url]
  21. To dobrze. Ja jestem tylko w nocy na necie.
  22. Znajoma zastanawia się czy Kajtka nie zabrać, ale myślę, że to zły pomysł. I tak Jej powiedziałem. Ma kotka i dwa pieski. Mieszkanie jest w mieście, a ona pracuje. Więc chyba to nie jest dobra oferta. Co do pomysłów To mój jedyny pomysł to stworzenie ogólnej galerii na nk ze zwierzętami do adopcji pomocy ( coś takiego jak są konkursy zdjęć na nk ). Krótki opis, gdzie jest i kontakt. Tak aby każdy mógł wejść, a nie tylko znajomi. No ale to musi być jakaś oficjalna propozycja do administratorów nk. Co do reszty to mogę Zostawić linkowania do galerii na nk. Potrzebuję na to np jutrzejszą noc. Mam duży transfer więc nawet sam mogę wkleić kilkanaście zdjęć Kajtka u siebie z informacjami i na pewno się rozejdą. Mogę pobrać skądkolwiek. Mogę podać maila, skypea moge prze kleić z wątku.
  23. Słuchaj Javena. Ja mam małą kotkę i pieska. I tez maja się ku sobie. Jakby coś było to dam znać co wychodzi z takiej pary. No ale Ona rezolutna On łobuz. To chyba nic z tego. Olek ma super życie u Ciebie. Czekamy za wiadomościami.
×
×
  • Create New...