-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Cajus JB replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zawodowo to wiem trochę o trocinach. Jak zwierzęta reagują na nie to już mniej. Moje nie miały problemów ze spaniem w trocinach i drapaniem. Chociaż powiem, że raczej właśnie zostawiamy sosnowe trociny, ale są one po prostu naturalne i nigdzie nie składowane. Teraz mam też krótkowłosego i też jest dobrze. Niemniej każdy pies może reagować inaczej na różne materiały. Tak czy inaczej dodatkowa izolacja by się przydała. Czy to słoma czy trociny. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pamiętam, ale dopiero w środę dam radę wpłacić. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam. I mam nadzieję, że więcej osób powie Spajkiemu dobranoc. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Cajus JB replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trociny takie jak dla chomika, może trochę większe. Moje psy osobiście nie mają problemów. Ale muszą to być trociny sosnowe. Dębowe wiem, że zabierają kwasy i reagują ze skórą. Ale czy pies o dłuższej sierści może podrażnić skórę od sosnowych to tego nie wiem. Słoma to też doskonały izolator. -
[quote name='majqa']Na taki los się zgodziła, a nie taki jej los. To zasadnicza różnica. Zresztą napisałabym to o kimkolwiek na jej miejscu. Żadna fundacja, organizacja, jak zwał tak zwał, nie zmusiłaby mnie jako jej członka do robienia rzeczy sprzecznych z moim sumieniem. Jeśli byłabym naciskana, pchana w coś, z czym bym się nie godziła, podziękowałabym za współpracę. [B]Przynależność nie jest musem, a wyrazem dobrowolnego wyboru. [/B][/QUOTE] Coś podobne chciałem napisać. Fundacja ,fundacją, a sumienie i człowieczeństwo każdy ma swoje.
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Cajus JB replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co do spania to faktycznie im mniejsza objętość tym lepiej. Skoro to jest pomieszczenie gospodarcze może jakieś trociny do posłania dodatkowo. Psiak kopie sobie dołek i jest właściwie poza grzbietem zagrzebany. Tylko, że trochę potrzeba tych trocin. -
[quote name='lilk_a']nie wiem czy czestochowa to miasto adopcyjne ... nie jestem w temacie moje życie na dogo trwa króciutko w porównaniu z innymi , ożywiłam się w pisaniu dopiero ostatnio choć czytam od dawna ;)[/QUOTE] Jak znam życie to pewnie nikt nie zna odpowiedzi. Po prostu czasami się uda, czasami nie. Edit Teraz na to trafiłem. Ale nijak nie mogę pomóc.Ktoś ma możliwości? [URL]http://nasza-klasa.pl/forum/16/16595/8?find=last#post1[/URL]
-
Zapytam wprost Na wątkach florida jest sporo nowych użytkowników, którzy mimo rejestracji rok lub więcej temu ( nie wiadomo skąd ), mają 20-30 postów i koniec. Więc pytam czy to normalne. Bo jest osoba z miasta która adoptowała psa Od florida i koniec zero zaglądania, zero zdjęć. Nic. Cisza. A osoby nowe które poznałem i adoptowały psa po prostu się wciągają. Dlatego i o to pytam.
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Cajus JB replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dobre dwa telefony niż żaden. -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Na razie zaznaczam wątek Bianki. Za parę dni będę wiedział ile mogę dorzucić. -
Dwa niemłode kundelki - ich Pani zmarła. Są w CK. Czy znajdą dom???
Cajus JB replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Dzięki Mona -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Wczoraj wesoło tu było do samego rana :evil_lol: i bardzo chojnie :happy1: a dzisiaj znowu cisza :hmmmm: Przelałam swoją dyszkę na Spajkiego przed chwilą. Śliczny jest ten czarny puchaty piesio :loveu:[/QUOTE] Tak trochę inne sprawy przyćmiły radość świętowania. Spajkuś jest śliczny i mam nadzieje, że dla każdego pieska znajdzie się ktoś kto dołoży tą ostatnia złotówkę do trochę lepszego życia. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Chciałam Ci bardzo serdecznie podziękować za hojność. To już drugi pies z naszego konińskiego schroniska, któremu pomagasz:) (pierwszy to Grom, który jedzie do Czarodziejki). Dziękuję w imieniu schroniska i psiaków:)[/QUOTE] Nie ma za co. Należy się Spajkusiowi godziwe życie stad już niedaleko do stałego domku -
[quote name='doogo-60']ivette3!!!!!! Kilka dni temu trafiłam tu jako gość. Doznałam szoku, że w naszym świętym mieście takie "cuda się wyprawiają" - trójkąt bermudzki prim. Na częstochowskim Forum Regionalnym Gazety Twój wątek z początku października ktoś dzisiaj podniósł w sprawie jakiś innych psów skrzywdzonych. Po przeczytaniu skojarzyłam Twój nick. Zajrzyj tam - krajanie dopytują się o ciebie. i Partyzanta. Podałam link tu i z tego co widzę zaczniemy się logować na dogomanii. Częstochowa musi ratować honor.- kochamy zwierzęta i takie afery ze zniknięciami muszą być wyjaśnione Odezwij się na forum gazety. Ludzi z tego forum też zapraszam na nasze forum. Podaję link: [URL="http://forum.gazeta.pl/forum/w,55,101076855,102385839,Re_Czy_bezdomny_pies_po_wypadku_ma_szanse_znalez.html"]Re: Czy bezdomny pies po wypadku ma szansę znaleź - Częstochowa - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl[/URL] u nas żeby się dopisać nie trzeba być zalogowanym - można po prostu wpisać np. "Gość"[/QUOTE] W Częstochowie nie jesteś sama ivette3
-
[quote name='bea_m']Dorota tylko że w 90 % to spychoteapia. W 70 % nie wiedzą gdzie są te psy. A w dużym procencie umywają paluszki w finansnowaniu i odpowiedzialności.[/QUOTE] Nie znam takich ładnych słów, ale generalnie wiele psiaków ma tylko zaznaczona adopcję, a nie gdzie. Jeśli chodzi o Tytana to też nie ma co liczyć na fotki bo Kaśka mieszka z dala od cywilizacji , a Tylko burbono jest w stałym kontakcie. No chyba, że się mylę.