Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Zawodowo to wiem trochę o trocinach. Jak zwierzęta reagują na nie to już mniej. Moje nie miały problemów ze spaniem w trocinach i drapaniem. Chociaż powiem, że raczej właśnie zostawiamy sosnowe trociny, ale są one po prostu naturalne i nigdzie nie składowane. Teraz mam też krótkowłosego i też jest dobrze. Niemniej każdy pies może reagować inaczej na różne materiały. Tak czy inaczej dodatkowa izolacja by się przydała. Czy to słoma czy trociny.
  2. Pamiętam, ale dopiero w środę dam radę wpłacić.
  3. I ja zaglądam. I mam nadzieję, że więcej osób powie Spajkiemu dobranoc.
  4. Trociny takie jak dla chomika, może trochę większe. Moje psy osobiście nie mają problemów. Ale muszą to być trociny sosnowe. Dębowe wiem, że zabierają kwasy i reagują ze skórą. Ale czy pies o dłuższej sierści może podrażnić skórę od sosnowych to tego nie wiem. Słoma to też doskonały izolator.
  5. [quote name='majqa']Na taki los się zgodziła, a nie taki jej los. To zasadnicza różnica. Zresztą napisałabym to o kimkolwiek na jej miejscu. Żadna fundacja, organizacja, jak zwał tak zwał, nie zmusiłaby mnie jako jej członka do robienia rzeczy sprzecznych z moim sumieniem. Jeśli byłabym naciskana, pchana w coś, z czym bym się nie godziła, podziękowałabym za współpracę. [B]Przynależność nie jest musem, a wyrazem dobrowolnego wyboru. [/B][/QUOTE] Coś podobne chciałem napisać. Fundacja ,fundacją, a sumienie i człowieczeństwo każdy ma swoje.
  6. No właśnie Partyzancie gdzie? I mam pytanie czy florida_blue boi się wejść na swój wątek? To co robi jest przecież niedorzeczne. Nikt tu przecież nie będzie Jej od razu sądził. Prawda?
  7. Co do spania to faktycznie im mniejsza objętość tym lepiej. Skoro to jest pomieszczenie gospodarcze może jakieś trociny do posłania dodatkowo. Psiak kopie sobie dołek i jest właściwie poza grzbietem zagrzebany. Tylko, że trochę potrzeba tych trocin.
  8. [quote name='lilk_a']nie wiem czy czestochowa to miasto adopcyjne ... nie jestem w temacie moje życie na dogo trwa króciutko w porównaniu z innymi , ożywiłam się w pisaniu dopiero ostatnio choć czytam od dawna ;)[/QUOTE] Jak znam życie to pewnie nikt nie zna odpowiedzi. Po prostu czasami się uda, czasami nie. Edit Teraz na to trafiłem. Ale nijak nie mogę pomóc.Ktoś ma możliwości? [URL]http://nasza-klasa.pl/forum/16/16595/8?find=last#post1[/URL]
  9. lilk_a Pytanie do Ciebie bo jesteś z Częstochowy. Twoje miasto to miasto adopcyjne? Ludzie chcą zwierzęta? Toteż pytam o to czy wciąga czy nie.
  10. To na kilku watkach są w takim razie konta porzucone. Bo wątpię aby ktoś dodawał post lub dwa na miesiąc.
  11. Zapytam wprost Na wątkach florida jest sporo nowych użytkowników, którzy mimo rejestracji rok lub więcej temu ( nie wiadomo skąd ), mają 20-30 postów i koniec. Więc pytam czy to normalne. Bo jest osoba z miasta która adoptowała psa Od florida i koniec zero zaglądania, zero zdjęć. Nic. Cisza. A osoby nowe które poznałem i adoptowały psa po prostu się wciągają. Dlatego i o to pytam.
  12. Chodzi mi o to czy jak ktoś nowy pozna dogo to zostanie na nim czy porzuci nick.
  13. Mam pytanie. Czy jak na dogo loguje się do wątku nowy uzytkownik to po jego zakończeniu zostaje czy nie? Jaka jest reguła?
  14. Nie znam się na tym,ale zwierzęta tęsknią za sobą szczególnie jak są zżyte tak długo. To nie sa młode psy które zapomną. Takie wyjście jest według mnie najlepsze. Osobno byłoby im trudniej. Nie gorzej, ale trudniej. A to też ma znaczenie.
  15. Dobre dwa telefony niż żaden.
  16. Wspaniałe zdjęcia. No i wspaniała wiadomość.
  17. Na razie zaznaczam wątek Bianki. Za parę dni będę wiedział ile mogę dorzucić.
  18. Tak. Wspólnie wszyscy damy radę. O to w tym chodzi.
  19. [quote name='Lidan']Wczoraj wesoło tu było do samego rana :evil_lol: i bardzo chojnie :happy1: a dzisiaj znowu cisza :hmmmm: Przelałam swoją dyszkę na Spajkiego przed chwilą. Śliczny jest ten czarny puchaty piesio :loveu:[/QUOTE] Tak trochę inne sprawy przyćmiły radość świętowania. Spajkuś jest śliczny i mam nadzieje, że dla każdego pieska znajdzie się ktoś kto dołoży tą ostatnia złotówkę do trochę lepszego życia.
  20. [quote name='martka1982']Chciałam Ci bardzo serdecznie podziękować za hojność. To już drugi pies z naszego konińskiego schroniska, któremu pomagasz:) (pierwszy to Grom, który jedzie do Czarodziejki). Dziękuję w imieniu schroniska i psiaków:)[/QUOTE] Nie ma za co. Należy się Spajkusiowi godziwe życie stad już niedaleko do stałego domku
  21. [quote name='doogo-60']ivette3!!!!!! Kilka dni temu trafiłam tu jako gość. Doznałam szoku, że w naszym świętym mieście takie "cuda się wyprawiają" - trójkąt bermudzki prim. Na częstochowskim Forum Regionalnym Gazety Twój wątek z początku października ktoś dzisiaj podniósł w sprawie jakiś innych psów skrzywdzonych. Po przeczytaniu skojarzyłam Twój nick. Zajrzyj tam - krajanie dopytują się o ciebie. i Partyzanta. Podałam link tu i z tego co widzę zaczniemy się logować na dogomanii. Częstochowa musi ratować honor.- kochamy zwierzęta i takie afery ze zniknięciami muszą być wyjaśnione Odezwij się na forum gazety. Ludzi z tego forum też zapraszam na nasze forum. Podaję link: [URL="http://forum.gazeta.pl/forum/w,55,101076855,102385839,Re_Czy_bezdomny_pies_po_wypadku_ma_szanse_znalez.html"]Re: Czy bezdomny pies po wypadku ma szansę znaleź - Częstochowa - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl[/URL] u nas żeby się dopisać nie trzeba być zalogowanym - można po prostu wpisać np. "Gość"[/QUOTE] W Częstochowie nie jesteś sama ivette3
  22. Ponieważ Grom dostał 30 żł to przeniosę je tutaj dla Chojraka. Dziś w nocy wkleję Go u siebie w galerii na nk. Będę robił wpłaty jednorazowe lub z czasem podniosę deklarację.
  23. [quote name='bea_m']Dorota tylko że w 90 % to spychoteapia. W 70 % nie wiedzą gdzie są te psy. A w dużym procencie umywają paluszki w finansnowaniu i odpowiedzialności.[/QUOTE] Nie znam takich ładnych słów, ale generalnie wiele psiaków ma tylko zaznaczona adopcję, a nie gdzie. Jeśli chodzi o Tytana to też nie ma co liczyć na fotki bo Kaśka mieszka z dala od cywilizacji , a Tylko burbono jest w stałym kontakcie. No chyba, że się mylę.
×
×
  • Create New...