-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Możemy prosić o jakieś nowe wiadomości i zdjęcia? Moje zainteresowanie wynika z sytuacji na tym wątku [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-brzydki-wylysialy-gluchy-slepy-pies-po-wypadku-bez-szans-prawda-148195]* stary, brzydki, wyłysiały, głuchy i ślepy pies po wypadku - bez szans , prawda ??? - Dogomania Forum[/url]
-
[quote name='kahoona']sprecyzuj "wierzchołek", bo kurczę nie wiem gdzie przypuścić atak:mad:[/QUOTE] Wierzchołek to w tym przypadku Panie z Częstochowy, a podstawa to niestety chory system. Nie wciągam się w dyskusję bo idę spamować na innych wątkach ( oby modzi mi wybaczyli ) pytaniem o zdjęcia. Skoro wszyscy są tutaj.
-
majqa napisała Wyznaję zasadę mniej gadać więcej robić i tego się trzymam. Tak znam takie powiedzenie, ale o innym piesku, ale pasuje i tu Trevor stoczył bitwę, którą przegrał. Ale ta bitwa rozpoczęła wojnę którą dla Niego wygramy.Jest zwycięzcą w niej bo Jego cierpienie nie będzie daremne. Tego się trzymajmy Partyzancie dla Ciebie cioteczki i wujkowie zrobią to samo jak przestaną rozbijać górę od podstawy, a zaczną od wierzchołka.[FONT=Arial] [/FONT]
-
Na tym wątku nie powinniśmy rozpatrywać jak działają fundacje i co za tym idzie. A skupić się na pomocy ivette bo bardzo jej potrzebuje. Chyba czas skończyć te dyskusje i zacząć pytać o inne zwierzęta, które równie szybko zostały adoptowane lub zostały w domkach tymczasowych czyli w okolicach Częstochowy. Przejrzałem kilka i nikt tam nie pyta o zdjęcia i los zwierząt. W takim razie ivette podpiera się tylko na niejasnym losie Partyzanta czyli przypadku jednym. A w momencie udowodnienia, że zwierząt nie ma tam gdzie powinny być mamy do czynienia z procederem. Czyli różnica jest znacząca. Mnie osobiście zainteresowały na razie te przypadki, ale to tylko maje odczucia i nikt nie musi się z nimi zgadzać. Tytan ? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/tytan-zostaje-u-kasi-metamorfoza-roku-130026]** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :) - Dogomania Forum[/url] Foksik ? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/2-miesieczny-foksterrier-ma-dom-138584]*** 2 miesięczny FOKSTERRIER MA DOM !!!!!!!!!!!! - Dogomania Forum[/url] Sunia ( tu jestem mniej pewny ) [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/mega-pilnie-nieudana-adopcja-jednak-bardzo-udana-zostaje-107879]** MEGA PILNIE... nieudana adopcja... = JEDNAK BARDZO UDANA !!! ZOSTAJE !!!! - Dogomania Forum[/url] Bernardynka ( tu jestem mniej pewny ) [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/bernardynka-krotkowlosa-7-mies-adoptowana-108559]BERNARDYNKA KROTKOWŁOSA 7 mies - ADOPTOWANa - Dogomania Forum[/url] Dziadziuś ? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/ratlerek-dziadzius-w-schronisku-ma-dom-109961]### RATLEREK -DZIADZIUŚ w schronisku!!!ma dom - Dogomania Forum[/url] Thor ? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/dog-czy-bokser-raczej-w-kazdym-razie-glutek-thor-czestochowa-adoptowany-74354]::dog czy bokser raczej? w kazdym razie glutek THOR ;) Częstochowa ADOPTOWANY!!!!!!!! - Dogomania Forum[/url] Daisy ? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/ksiezniczka-z-bajki-disneya-biala-sunieczka-zostaje-w-dt-101799]::: Księżniczka z bajki Disney'a biała sunieczka - zostaje w DT! - Dogomania Forum[/url] Pedro ? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/pedro-z-czestochowy-roczny-bialy-bokser-ma-domeczek-kochajacy-104818]***Pedro z Częstochowy - roczny BIAŁY BOKSER - ma domeczek kochający - Dogomania Forum[/url] Hexa ? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/7-mies-amstaffeczka-jednak-szuka-domu-ma-nowy-dom-109034]*** 7 mies AMSTAFFECZKA JEDNAK SZUKA DOMU - ma nowy dom! - Dogomania Forum[/url] Edit Na inne i te z miau Myślę, że warto zapytać na tych wątkach o zdjęcia. I sprawdzić czy zwierzęta są tam gdzie powinny. Nie mówię, że Ich tam nie ma, ale akurat tu trzeba sprawdzić wszystko. Dlatego nie ma co rozmawiać tylko trzeba sprawdzać wszystko i szukać informacji.Tylko tak możemy tu pomóc.Trzeba pytać, pytać i pytać. Dla mnie jedno jest dziwne. Brak wizyt i wiele osób to znajomi i często zostają w dt. Oczywiście mogę się też mylić dlatego trzeba wyjaśnić wszystko co się da. I pozostawić tylko te ewidentne przypadki jak Partyzanta.
-
Partyzant ? Czy ktoś sprawdził informacje o Nim ? O Niego Nam chodzi. Prawda ? Moje zdanie napiszę wieczorem co do postów powyżej. I tak ode mnie. Najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa. Proszę osoby z fundacji o prawdę. Bo to co zostało napisane do tej pory rzuca cień na Wasze zasługi. A one na pewno też są. Bądźmy dorośli. To nie sejm to forum, które ma pomagać zwierzętom.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Oby tak było i oby takich spraw było jak najmniej. Dobranoc Spajkusiu. -
[quote name='gonia66']Jeszcze przed snem weszlam sobie na NK..i co za fotkę zobaczykam na wejściu...???Jakiś kolejny przyjaciel zwierząt....(nie znam- to bylo nowe zdjęcie)...:placz::placz::placz:[URL="http://nasza-klasa.pl/profile/15568127/gallery/album/2/143"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] TO nie w temacie..wiem..ale trochę mi sie kojarzy z tym wątkiem....:-([/QUOTE] Normalne i nie pierwsze takie zdjęcie. Mam takich trochę u siebie tylko z psiakami.
-
Po prostu nikomu. Wróg, przyjaciel to słowa. Czyny i chęci świadczą o tym jakim się jest, a nie kim. Czasami wróg to też przyjaciel. A przyjaciel to wróg. Co pokazuje mniej więcej ten wątek. Zwierzę zawsze będzie moim przyjacielem. A ludzie no cóż. Każdy ma oczy i rozum. Sam sobie dobiera przyjaciół. Czasami dobrze, czasami źle.
-
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Już dziś mi się udało przelać więc kwota nieco zmaleje. -
A ja poproszę o przerobienie mojego opisu na zgodny z prawdą rodzinka psiutkowo, kotkowo, człowiecza. Dziś przelałem za trzy miesiące
-
[quote name='sleepingbyday']fundacja też może być. co do pytań o kajka jako takiego - to zdecydowanie do mnie - 507 47 62 39 albo i kierowanie do mojego profilu na nk (jest tam tez galeria kajka, kilka zdjęc, kilka informacji, no i po pierwsze moje namiary.[/QUOTE] Dziś pouzupełniam wpisy gdzie się da.
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
Cajus JB replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']czekamy..........[/QUOTE] [quote name='papunia']czekamy na fotki Tytana:roll:[/QUOTE] Chyba wszystkim się one należą. Edit gonia uprzedziła mój post, ale zgadzam się z tym co napisała. -
Trochę już teraz nie na temat ale dziękuję [B]mamucik-ewa[/B] za odezwanie się na tym wątku i porady. Mam nadzieję, że nadal możemy na takie liczyć? A na temat to chyba skoro florida jest użytkownikiem i założycielem wątku to może napisze nam wszystkim prawdę o Partyzancie bo niestety w ucieczkę ciężko jest uwierzyć.
-
[quote name='kahoona']Ty chyba żyjesz w jakimś Matrixie! Tyle stron wątku, z takimi oskarżeniami, a ty sobie o jakimś kolejnym piesku piszesz? Czy wszystko z tobą w porządku? Bo sadząc po osiągnięciach powinnaś zająć się czymś innym. Jesteś nieodpowiedzialna i zła. Nefre i smalcownia już to udowodniły - teraz to tylko uwertura tej twojej radosnej twórczości. [B]Może byś się tak odniosła do problemu Ivette?[/B] Bo na dogo to już chyba trochę spalona jesteś.[/QUOTE] [B]Może byś się tak odniosła do problemu Ivette?[/B] No chyba o to tu chodzi. Tu potrzeba sporo wyjaśnień do tej i innych spraw.
-
Mogę pod każdym ze zdjęć umieścić namiar jaki tylko będziesz chciał SBD. Co więcej mogę poprosić każdego z użytkowników aby zrobił to bezpośrednio pod zdjęciem. Tak więc wszystkie zapytania będą płynęły do Ciebie. Może to być adres e mail. No ale dopiero w nocy. Co do mnie to poszukałem i dałem namiar na Kajtka, ale to namiar fundacji. http://fundacjapomagajmyrazem.pl/ http://fundacjapomagajmyrazem.pl/?action=detail&site=17&result=194
-
Nie będzie to chyba pierwszy pies który ucieł fundacji z kochającego domku / lub został ukradziony. Jeśli tamte to przypadki to tu już w to nie uwierzę. Zastanawia mnie fakt jak pies po wypadku, dodajmy, że Partyzant jest podobno niemłodym już psem nabrał takiej ochoty na bieganie. Gdzie? Po co? Przeglądałem ogłoszenia w necie i nie ma nic o tym, że zaginął Partyzant, a takiego psa chyba szuka się priorytetowo. Im przepraszam za to stwierdzenie, Ale przypadków tu jest po prostu za dużo. I taka sucha informacja Polecam wątek koleżanka Ania, domek ogrodzony, zdjęć brak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/ksiezniczka-z-bajki-disneya-biala-sunieczka-zostaje-w-dt-101799"]::: Księżniczka z bajki Disney'a biała sunieczka - zostaje w DT! - Dogomania Forum[/URL] Edit. Sam doczytałem to ta sama Ania.
-
[quote name='gonia66']tObie przykro>>Prosze Cie cioteczko kochana..TOie juz dośc przykrości wyrzadzono..wystarczajaco dośc...my zaczekamy...tyle czekalismy, zaczekamy jeszce, bo bardzo nas wszystkich ciekawi, co nam ma do powiedzenia zapowiedziana" sprawczyni":cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Nie wiem, ale chyba nic dobrego bo skoro Partyzant by żył to by napisała od razu. A tak jakie zostają opcje?
-
No i tyle. Nowa osoba rzuca hasło i to ma być rozwiązanie. Mam czekać do jutra i jutro też zniknie? Jakiego zamieszania? To chyba nie zamieszanie, a poważny problem jak zwierzęta znikają. A ludzie zostają z możliwością zostania chorym. No i generalnie ten problem trwa przynajmniej dwa tygodnie. I po co pisać takie historie byłam, rozmawiałam, nie jestem w stanie? Pytanie było proste. Gdzie jest Partyzant i co z Nim? To chyba nie jest trudne pytanie? Nie ma zwierząt widm. Przy okazji może wyjaśnią się inne sprawy. Bo parę innych też jest.
-
[quote name='goreckam']Witam , to ja jestem sprawczynią całego zamieszania. Dzisiaj byłam u pani Krystyny i obiecałam jej , że napiszę na forum, więc jestem. Rozmowa bardzo się przeciągnęła poza tym miałam straszne trudnosci z wejsciem tutaj i w związku z tym w dniu jutrzejszym podam wszystkie szczegółowe informacje. Bardzo przepraszam, ale dzisiaj nie jestem w stanie juz nic tłumaczyc.[/QUOTE] ??????????????????????????????????????????????????????????????????