-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Cajus JB replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór / dzień dobry Miodzio -
Alarm! owczarek sunia Dali jej 16lat- Roma w DS :)
Cajus JB replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Tak bym chciała przeczytać,że Roma już w domciu![/quote] Wszyscy to pragniemy przeczytać -
Śliczny psiak
-
Alarm! owczarek sunia Dali jej 16lat- Roma w DS :)
Cajus JB replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze -
Czy bezdomny pies po wypadku ma szansę znaleźć dom?
Cajus JB replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
To pytanie do akcja_proanimal. Na moje polecenia nikt nie odpowiedział. -
Przerażony malutki seniorek - POJECHAL DO NIEMIEC
Cajus JB replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
I tu też cichutko. -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Cajus JB replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby tak było i tak będzie. Będzie dobrze Bambaryłku -
[quote name='pekatrine']Czesc dziewczyny, czy możecie powiedzie mi coś więcej o Loli? Tzn. jak dogaduje się z psami, jak reaguje na dzieci, czy jest grzeczna w domu, czy jest żywa czy raczej spokojna? Jak ją zobaczyłam to aż mi serce mocniej zabiło :loveu: Już piszę o sobie: Mieszkam w małym mieszkaniu (ale w pobliżu dużo miejsca na spacerki), mam już jednego małego schroniskowca (facecika bez jajek, który szybko akceptuje inne psiaki), oczywiście zapraszam kogoś z Wrocławia na wizytę przedadopcyjną i po też :) O transport się nie martwcie, wsiądę w pociąg i pojadę :)[/quote] Miło czytać taki post
-
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Cajus JB replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo nie są idealni w oczach ludzi. To miałem na myśli. Ludzie są ułomni bo nie potrafią dostrzec świata jaki jest. Tylko taki jaki chcą widzieć. To wielka wada. Będzie dobrze Bambaryłku -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jest taka śliczna i radosna, a nikt nie chce Jej pokochać. -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Cajus JB replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Smutne i prawdziwe. Ludzie wyjdą na nie wiadomo co, byle tylko się pokazać. A przecież współczucie i miłosierdzie jest tym co najbardziej świadczy o człowieczeństwie. Ale te dwa słowa stały się po prostu nie modne i jest jak jest. Ludzie nie pamiętają co to dobry uczynek i chęć pomocy. Drugą sprawą jest, że wstydzą się wszystkiego co sprawi, że ktoś coś o nich powie niemiłego. Dlatego tak ciężko jest wy adoptować niektórych podopiecznych. Bo nie są idealni. Głupie to jest. Kocha się za serce. Reszta jest bez znaczenia. Będzie dobrze Bambaryłku -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Funka ślicznie wygląda. Mam nadzieję, że coś się nareszcie ruszy. Dziękuję bardzo -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Cajus JB replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najgorsza jest obojętność ludzka. Zaraz potem jest brak myślenia i uważanie się za doskonałych. Bambaryłku będzie dobrze bo są jeszcze osoby o dobrych sercach na tym świecie, a dopóki są jest nadzieja dla Ciebie, Twoich sióstr i braci. -
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Cajus JB replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']KOnto wysyłam na priva zainteresowanym, takze prosić i jeszcze raz prosić. [/quote] To ja się przypominam. Jak już wypiszę to nie zapomnę. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No to trzeba brać się do polecania jeszcze solidniej. -
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Cajus JB replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Zostałem poproszony więc dorzucam 50zł co miesiąc. Jednak w tym miesiącu dopiero po piętnastym mogę wpłacić. -
Alarm! owczarek sunia Dali jej 16lat- Roma w DS :)
Cajus JB replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ode mnie będzie stała, ale zawsze po 15-tym. Nie przeczytałem jeszcze wątku i nie wiem czy jest konto? Przeczytałem, nie znalazłem. Więc proszę o nie. Nie robiłem jeszcze stałych. Opisuje się je jakoś czy tylko moje słowo wystarczy? Z góry dzięki za info. -
Czy bezdomny pies po wypadku ma szansę znaleźć dom?
Cajus JB replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Już wklejam i polecam. Mam nadzieję, że się uda jak najszybciej znaleźć Partyzantowi dom Powodzenia Partyzant -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pozwoliłem sobie dodać informację o niemieckiej stronie Funki do swojego opisu. Czekam za nowymi zdjęciami Funki. Jeśli to możliwe to prosiłbym o to aby były jak najbardziej kolorowe. W przeglądarce są małe, a kolorowe będą widoczniejsze. Dziękuję i pozdrawiam. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/members/93963-albums847.html[/IMG] -
Czy bezdomny pies po wypadku ma szansę znaleźć dom?
Cajus JB replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Chętnie wkleję Partyzanta wraz z opisem u siebie na nk. Może ktoś się zainteresuje. Link do mnie [U][url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url][/U] Powodzenia Partyzant -
Może to głupie ale nie wydaje mi się aby osoby starsze aż tak mocno czytały gazety. Może dlatego, że takie ogłoszenia to najczęściej drobny maczek. Lub ktoś ma ze względu na fundusze upatrzoną tylko jedną gazetę. Może jakieś afisze koło kościołów i cmentarzy. Zbliżają się święta. Ludzie starsi ( to okrutne co napiszę ) odczuwają samotność silniej. Może ktoś to rozwinie, może jakaś gazetka parafialna. Nie wiem. Takie tam pomysły. Na pewno polecę na nk. Powodzenia Pako