-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
Cajus JB replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Żorz jest w wielu galeriach na nk i można go polecać. Niestety u mnie nie ma żadnych akcji cegiełkowych i z allegro. Podejrzewam, ze w innych jest tez podobnie. Tylko koto. Można by to uzupełnić i liczyć na dobre serca. Jedną ze słabości nk jest mnogość zdjęć i tak naprawdę psiak po jednym dniu powiedzmy, że usuwa się w cień. Pojawiają się nowe wątki. Zostaje parę osób zainteresowanych na dogo i ewentualnie ktoś komu taki psiak zapada w serce. Na pierwszej stronie nie ma nic poza kontem.Chyba ze źle spojrzałem. Może komuś uda się w jednym poście zebrać wszystkie możliwe formy wpłat. Chętnie uzupełnię swój opis i polecę. Inni użytkownicy nk powinni zrobić to samo. Powodzenia Żorż -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
To smutne, że wszędzie panoszy się bezprawie i chęć zachowania kryształowego wizerunku. Szkoda tylko, że życząc okrucieństw okrutnikowi stajemy się tacy sami jak on. Niestety jest to nagminne i prowadzi donikąd. Nikogo groźby pod adresem innego człowieka nie czynią lepszym. Szkoda też, że zwierzęta nie przechodzą kompleksowych badań i tak naprawdę nigdy nie wiadomo co im dolega. Mamy bardzo słaby system. Biedny Mikuś. -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Pełne uznanie dla Ciebie anovip1. Powodzenia psiaki. -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Cajus, popraw link do NK ponieważ próbując z niego korzystać wchodzę na swój profil :roll:[/quote] Nie wiem co zepsułem. Poprawiłem. A to do jednego z moich zdjęć galeryjnych. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/11/254[/URL] -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
TO WSPANIALE POWODZENIA MINIO [quote name='ewatonieja']czyta ten watek ale napisać kilka zdań od siebie zamiast korzystać z posredników nie może? to by oszczędziło wielu osobom czasu i nerwów :shake: zmniejszyło komplikacje[/quote] Niestety Agnieszka ma problemy z zarejestrowaniem się na dogo. Witaj rito60. Dziękuję przede wszystkim za ustawienie mnie do pionu. Oczywiście nie jestem osobą, która ma prawo oceniać anovip1.Jestem pełen uznania dla WAS i jeśli uraziłem anovip1 to nie chciałem i przepraszam. Uczono mnie jednak pytać i prosić o pomoc bo to pomaga. Sam nikt niczego w życiu nie zdziała.Jeśli ktoś uzna moje poprzednie wypowiedzi za nieprawdziwe nie bronię mu tego. Każdy ma prawo interpretować wszystko po swojemu. Moją wadą jest szczerość i nie boję się mówić co myślę. Niestety pracuję ponad trzysta godzin w miesiącu ( siedem dni w tygodniu ) i nie stać mnie na to aby być wolontariuszem, opiekunem czy pracownikiem. Mam komputer od paru miesięcy. Wklejam zdjęcia, polecam, wysyłam karmę do innych krajów ( za swoje pieniądze i na własny koszt ), wpłacam pieniądze ( na Funkę nawet ludzie przysyłają mi z zagranicy bo dopiero dziś mich odnalazł kod Swift dla konta ). Chowam przejechane przypadkowe zwierzęta i nie zabijam nawet komarów. Zawsze pisałem znajomym: Każda pomoc jest ważna i każda się liczy. Jeśli to nie jest pomoc to widocznie mam zły światopogląd. Przepraszam, że zarejestrowałem się na dogo bez sukcesów. Widocznie trzeba być już z doświadczeniem i mieć sukcesy aby można było pomagać. Chyba tu w takim razie nie pasuję. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Zostawiam link do siebie na nk. Może ktoś zmieni o mnie zdanie. [U][URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426[/URL][/U] POWODZENIA MINIO -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy mich. Na pewno teraz będzie dużo łatwiej i mam nadzieję, że liczba chętnych do wpłat z zagranicy wzrośnie. -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Ciężko pomylić Flapi , Minio , Poznań i Agnieszka. Poza tym Agnieszka czyta ten wątek. Z tego co mówiła, To anovip1 rozmawiał z Agnieszką po południu i pytał jak Minio. Też rozmawiałem z Agnieszką wieczorem i mówiła, że wszystko ok tylko kudełki Minia trzeba doprowadzić do porządku i oczywiście pójść do weta bo Minio z katarkiem. Też czekam za oficjalnym potwierdzeniem od anovip1. -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Dziś po południu dzwoniłem do Agnieszki i Minio jest u Niej. Czekam za potwierdzeniem oficjalnym. -
[quote name='UBOCZE']A w rankingu lekarzy wydrukowano kolejne dwie negatywne opinie o panu K. z ocenami najgorszymi... [URL="http://www.znanylekarz.pl/39069/marek-klamczynski/weterynarz/wolomin"]Marek Klamczynski, Zły weterynarz, Wołomin - opinie w wyszukiwarce i rankingu lekarzy ZnanyLekarz.pl[/URL][/quote] O to właśnie chodzi. Tylko raz jeszcze proszę nie DODAWAJCIE ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ JEŚLI NIE ZNACIE TEJ OSOBY OSOBIŚCIE BO MOŻEMY SOBIE ZASZKODZIĆ.
-
[quote name='carolinascotties']nawiazujac do tego artykulu napisalam dzis do [URL="http://www.ekologia.pl/artykuly/157_Ekologia/41_Kontakt_na_portalu_ekologia_pl.html"]portalu Ekologia-[/URL] opisalam historie Trevora ...[/quote] Zaznaczyłem sobie. Dodam coś od siebie.
-
[quote name='lilk_a']ja dodałam opinię ogólną negatywną nie podając przykładu zaraz sprawdzę czy tam jest bo do niedawna była nie ma .... :([/quote] Chyba trzeba dodawać osobiste przypadki osób które leczyły tam podopiecznych.
-
[quote name='Erazm']C, ja sie zarejstrowalam imieniem i nazwiskiem, o przekretach dochodzily mnie wiesci wczesniej, niestety naiwna sadzilam, ze wyzsza wladza zamknela ten temat, nie chcialm sluchac plotek i to byl moj WIELIKI BLAD[/quote] Teraz będzie naprawiony. Tylko na porażkach możemy się czegoś nauczyć. Są bardzo kosztowne, ale tylko one uczą. Takie jest niestety życie. Każdy popełnia błędy. Ale o charakterze świadczy to, że potrafimy się do nich przyznać. Na pewno nie tylko Ty o tym wiedziałaś. Tak naprawdę nikt nic nie zrobił. Ale wspólnie to zmienimy dla Trevora i innych.
-
[quote name='GAGA88'][B]Cajus JB [B]ja napisałam swoją inną opinię ale jej nie widzę przecztaj też artykuł na - [URL="http://www.ekologia.pl/artykuly/14_Artykuly/1329_Ludzie/9462_Przekret_na_czworonogach.html"]Przekręt na czworonogach - Polski Portal Ekologiczny[/URL] jest już 159 do 13 [/B][/B][/quote] Mam nadzieję, że to jedna z tych oczekujących. Jeśli jest medialna może ją gdzieś wrzucisz i będziemy popierać ten temat. Może przejdzie. Tak czytałem tylko nie skojarzyłem tytułu
-
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Nie widzę powodu dla którego miałby Agnieszka albo ja kłamać. Piszę co wiem, a jak rozmawiam z Agnieszką na pewno mnie nie okłamuje. Zależy Jej zbyt długo i zbyt mocno. I nie tylko starała się o Mikusia i o Minia. Starła się o inne psiaki, ale tamte trafiły do innych domków. Zbyt późno się zgłosiła. Dziś rozmawiałem z Agnieszką i termin adopcji jest ustalony na jutro. Na temat wczorajszej rozmowy anovipa słyszałem co innego. Dla mnie najważniejsze jest aby Minio trafił do kochającego domku. Anovip i Agnieszka dziś koło 13-ej ustaliły jutrzejszy termin. Nie wiem czemu nie ma tu wzmianki o tym. I tak na marginesie czemu anovip nie napisał w poniedziałek, że są problemy z transportem? Na pewno ktoś by pomógł. Trochę do dziwne dla mnie bo forum i wątek jest po to aby takie sprawy rozwiązywać.A jeśli anoivipovi zależy tak bardzo to ciężko aby taki drobiazg umknął. Nie chce mi się przez to brnąć. Agnieszka była gotowa zrezygnować bo nikt nie mógł się z Nią konkretnie umówić. W niedziele była umowa na środę. Agnieszka pozamieniała się w pracy w niedziele wieczorem. W poniedziałek nastąpiła zmiana i nie mogła tego zmienić. Nie dziwię się Agnieszce, że była gotowa zrezygnować.To potwierdzę.I jeszcze raz najważniejsze: Jutro ma być dostarczenie Minia. Jak to się stanie napiszę TO WSPANIALE i nie będę zastanawiał się jaki to miało przebieg. Tu człowiek nie jest ważny tylko ZWIERZĘ patrz MINIO -
[quote name='Cajus JB']Opinie 127 do 6 Zbytnio bym się nie przejmował. Ilu jest zadowolonych interesantów poza znajomymi pana K? Nie znalazłem jeszcze takiego.[/quote] [URL="http://www.znanylekarz.pl/39069/marek-klamczynski/weterynarz/wolomin"]Marek Klamczynski, weterynarz, Wołomin - opinie w wyszukiwarce i rankingu lekarzy ZnanyLekarz.pl[/URL] Trochę to było głupie i naiwne z mojej strony. Tam tak naprawdę są dwie opinie. Od Znany lekarz.pl i Nasza o Trevorze. Każdy z Nas się z nią zgadza. Dla mnie to trochę podpucha bo tylko się zgadzamy z jedną. Trzeba znaleźć inne przypadki te medialne umieścić i też się zgodzić. Dobrze by było jakby osoby spośród Waszych znajomych leczących podopiecznych tam, też dopisały swoje opinie i w razie coś proszę nie zgadzajcie się z nimi na siłę. Chodzi o to by jak najwięcej różnych opinii o różnych zwierzętach ( różne imiona się pojawiło. Bardzo Nas to uwiarygodni. Zastanawiają mnie te czekające bo są od dłuższego czasu. Jeśli to inne Nasze to super, a jeśli nie? Ktoś dodawał inną opinię niż o Trevorze? I jeszcze jedno. W tej opinii nie ma słowa o tym, ze Trevor zmarł. Dla mnie to ważne. Jest różnica między zaniedbaniem, a doprowadzeniem do śmierci poprzez zaniedbanie.
-
Opinie 127 do 6 Zbytnio bym się nie przejmował. Ilu jest zadowolonych interesantów poza znajomymi pana K? Nie znalazłem jeszcze takiego.
-
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']z tego co pisze Cajus JB, to sprawa adopcji Minia wcale nie jest przesądzona. Potrzeba chyba tylko dobrego dogrania w czasie.[/quote] Tylko i wyłącznie -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='anovip1']Szkoda,że domek przepadł .To była ogromna szansa dla Minia. No cóż, mam wrażenie że domek nie był przygotowany na przyjęcie kolejnego zwierzaka ...... [/quote] Domek był przygotowny na przyjecie Minia wizyta to potwierdziła. Przyczyna jest dla mnie wiadoma i inna. Przede wszystkim logistyka padła. Teraz lepsze wieści Oto wiadomość od Agnieszki: W żadnym wypadku nie zamierzam rezygnować z adopcji Minia,tylko bardzo prosiłabym o jakieś konkrety w sprawie transportu...Ja rozumiem że Pani która,zobowiązała się go dowieźć do nowego domu musi poświęcić swój prywatny czas i nie tylko...ale istnieje znów problem z moim dopasowaniem się do terminów przyjazdu psiaka.Niestety moja praca skutecznie koliduje z każdym z nich.Ale nie zamierzam zrezygnować z Minia.Bardzo proszę o kontakt... Proponuję rozwiązać problem czysto logistyczny bo DOMEK NADAL JEST Konkretnie się umówić na termin pasujący obu stronom i dotrzymać go.