-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Zgadza się. Jakąś musieli wstawić bo nie mogli blokować wszystkich opinii w nieskończoność. To publiczna strona.
-
Jak pisałem nie jestem biegły, ale też byłem wieczorem na tej stronie i dla mnie jako osoby nie znającej się na weterynarii jest to bardzo dobry punkt zaczepienia aby doprowadzić SPOKOJNIE i METODYCZNIE wszystko do końca. Jeśli ktoś postawi przed tobą tamę to przelej jedno wiadro z rzeki, a później rzeka sama przepłynie. Tak na poczekaniu. Tego się trzymajmy
-
To słowa marysia55 Tego się trzymajmy dla Trevora
-
Trevor stoczył bitwę, którą przegrał. Ale ta bitwa rozpoczęła wojnę którą dla Niego wygramy.Jest zwycięzcą w niej bo Jego cierpienie nie będzie daremne. Biegaj szczęśliwy TREVORKU
-
Witam Nie kojarzę jak tu trafiłem ale chyba szukając innej Sary. Jakby co umieściłem Sarę u siebie w galerii. Jeśli ktoś z Was chce nanieść poprawki lub coś dodać to jest link do zdjęcia [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/424"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] Powodzenia Saro
-
WALCZ TREVOR WALCZ Wszyscy są za TOBĄ
-
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Miło słyszeć takie wiadomości o Mikusiu. Oby U Agnieszki było równie pozytywnie. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Witam Piszę bo drugi raz mam ten sam problem. Proszony jestem o podanie konta dla wpłat zagranicznych dla Funki. Prosiłbym kogoś o pomoc. Ostatni raz ja otrzymałem pieniądze z zagranicy w kopercie i tu wpłaciłem, ale to była znajoma. Teraz to zupełnie obca osoba. Bardzo proszę o podanie jakiegoś konta do wpłat z zagranicy. Pozdrawiam serdecznie. -
Jak co wieczór przeczytałem cały wątek i nic się nie zmieniło.Niewielu zrozumiało ŻE TO MA BYĆ WĄTEK TREVORA Jeśli chodzi o odczuwanie bólu to każdy żywy organizm posiadający nerwy odczuwa ból.A w jakim stopniu to tylko zależy od organizmu. Nikt z Was nie jest Trevorem i nikt nie wie jak odczuwa ból. Kłócenie się o to jest bez sensu. Jeśli chodzi o eutanazję to chyba opiekun powinien o tym decydować. Ja niedawno zawiozłem swojego Rokiego II do uśpienia. Nie mogłem patrzeć jak cierpi.Byłem z Nim do końca i patrzył mi w oczy. Był szczęśliwy.Zmierzam do tego, ze jest pod opieką odpowiedzialnych wetów i to tylko oni decydują o rodzaju pomocy dla Trevora. Będę znów szczery. Spędziłem prawie dwie godziny czytając o kłótniach.Ktoś napisał, ze traci na tym Trevor i inne zwierzęta. Taka jest niestety prawda. Przez ten czas mogłem polecić Trevora i inne zwierzęta na nk.A nie czytać o kłótniach. Zaraz to zrobię. Nie jestem wetem i nie mogę Trevorowi pomóc inaczej jak polecając go. Nie obraźcie się ale czytanie tego wszystkiego to zmarnowany czas. I wiele osób tak to już odbiera. Trevor ma odpowiedzialną opiekę. Brak informacji to też informacja. TREVOR WALCZY O SWOJE ŻYCIE. POWODZENIA TREVOR
-
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Mikuś szczęśliwy to wspaniała wiadomość. A Jak wizyta u Agnieszki w Poznaniu? -
Jak co wieczór przeczytałem wątek i martwi mnie, ze wyrażając takie opinie świadczymy o samych sobie. Nie czyni nas to lepszymi od ludzi okrutnych. Jeśli ktoś okaleczy zwierzę, a inna osoba okaleczy oprawcę zwierzęcia to czym się stanie? Wyrazanie takich opini nie podoba mi się ani na nk, ani tutaj. Człowiek rozsądny potrafi zachować milczenie w takich sprawach. To nikomu nie pomaga, a osoby z zewnątrz czytając jakich słów używają ratujący Trevora co sobie pomyślą?Jak to odbiorą? Napisze to samo co na nk. Chcemy ratować psiaka czy wieszać ludzi na gałęziach? Jak miło sie czyta: jak mogę pomóc, pomogłam/em, zdrowia Trevorku. Moje uznanie dla osób pomagających Trevorowi Zdrowia Trevorku Przepraszam za szczerość.
-
dramat suni...została sama po śmierci właścicieli w nowym domu!!!!!
Cajus JB replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Trochę dziś po polecamy.Jest w większej ilości galerii na nk. Powodzenia Saro -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='anovip1'] Mikuś już po części przygotowany do podróży. Wie ,że jutro będzie bardzo ważny dzień w jego zyciu. Mam nadzieję ,że spodoba się swoim opiekunom .Jest wspaniałym , kochaniutkim staruszkiem. Czekamy na wieści z wizyty w Poznaniu i pakujemy szybciutko Minia,by również mógł poznać swoją panią.[/quote] To wspaniałe wiadomości Dla Mikusia Mam nadzieję, że Agnieszka przejdzie wizytę pozytywnie i Minio też będzie miał domek. -
Stare psy w szczecińskim schronisku pomóżcie !!
Cajus JB replied to kamilqax95x's topic in Już w nowym domu
Polecam dwa pozostałe -
Polecam na nk
-
Polecam na nk.
-
Tak biegaj szczęśliwa Lusiu Mi też ósmego stycznia odszedł staruszek. Był przybłędą więc nie wiem ile miał lat. Wet dał mu trzy. Więc odszedł w wieku 14 lat. Przez ostatnie pół roku miał problemy z tylnymi łapami. Siadał na zad i spacerował krótkimi odcinkami.Ale zawsze dziarsko.Kiedy całkiem zaniemógł i przestał cokolwiek trawić pojechaliśmy do weta. Nie mogliśmy patrzeć jak się męczy. Odszedł na moich rękach.Był szczęśliwy. Podejrzewam,ze odszedł tak szybko bo niestety trzy razy potracił go samochód i na dodatek był typem wojownika.Nawet onkom nie odpuszczał. Roki II był wspaniałym psem. Mam suczkę która Go sobie przyprowadziła.Ta według weta była starsza ma więc 15 lat. Jest trójłapkiem i świetnie sobie radzi. Biega jak szalona i cały czas uwielbia polować na myszy. I potrafi je łapać. Łapkę straciła wpadając najprawdopodobniej w sidła.Ma śliczny, czarny wilgotny nosek i nie widac po Suni tak bardzo starości. Ciekawostka jest, ze obydwa psiaki przybłąkały się w różnym czasie. Odstęp około dwóch lat, a były identyczne z budowy i układu ubarwienia. Więc podejrzewamy pokrewieństwo. [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26a7a85fbbf65e13.html[/IMG]Link do zdjęcia [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26a7a85fbbf65e13.html[/URL] Wszystkie staruszki są tak samo wspaniałe i kochane. [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26a7a85fbbf65e13.html[/IMG]
-
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Witam Agnieszka mówiła, ze ma wizytę w sobotę. Tak? Podobno. Zaznaczam podobno Flapi trafi do Olsztyna? To byłaby super wiadomość. Pozdrawiam serdecznie -
Stare psy w szczecińskim schronisku pomóżcie !!
Cajus JB replied to kamilqax95x's topic in Już w nowym domu
Polecę na nk wszystkie cztery -
Powodzenia Trevorku. Bądź Lucky.
-
Witam Też miałem kiedyś amerykana z Rosji Cezara. Papiery były po czempionie, ale nie daliśmy go na wystawki. Trafił do nas jako trzymiesięczny szczeniak. Miał ciekawe umaszczenie bo był tri. Jak znajdę zdjęcie to postaram się dorzucić link do niego. I tak jak pisała harenza miał w późniejszym okresie problemy z uszami. Tak czy inaczej to wspaniale psiaki. Sześć lat temu odszedł za TM. Amerykany to piękna rasa, ale wymagająca.
-
Powodzenia Trevor
-
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Powodzenia dla psiaków. -
Zdjęcie i opis jest tak polecane, że naprawdę byłoby szkoda. Ludzie nie mają namiaru na żadne konto, a dług i tak już jest. Powodzenia Lucky