-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
To wspaniała wiadomość. Cieszę się, że Funka trafi do szczęśliwego i kochającego domku. Zasłużyła na spokojne życie w domku z ogródkiem u wspaniałych opiekunów. Zbieramy bo tak niewiele brakuje do pełni szczęścia. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Prośba akcja_proanimal ma stary link nie może wejść. Kto podśle. Pilne. Ona wyjaśni. -
Piękne szczeniaczki średniej wielskości Radomsko
Cajus JB replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Wkleiłem zdjęcie i opis u siebie na nk. Tylko tak mogę pomóc. Powodzenia maluszkom i pewnie mamie też. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nie poznałem Michała osobiście, ale rozmawialiśmy przez telefon parę razy. Podpisze się pod tym co o Nim napisałaś. I w cuda trzeba wierzyć. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wybacz czarna jestem po nieprzespanej nocy i nie doczytałem. Zainteresowanie wątkiem jest słabe. Bo wątek po prostu stracił rozpęd. Mało kto chce nawet tak wspaniałą sunię z problemami. Jeśli chodzi o ogłoszenia to na pewno się przydadzą. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Michał ma problem z dostępem do netu. Jednak Funka czuje się świetnie i poza powracajacymi od czasu do czasu zapaleniami nic Jej nie dolega. Okaz zdrowia. -
Jest taki Pan ze Stanów. Zabiera Malę z Wejherowa. Z tego co wiem. Planował tez Kajtka, ale chyba zrezygnował. W tym samym czasie pytała jakaś osoba o Niego u znajomej, ale wczoraj sprawdzałem. Cisza. I jeszcze jedna znajoma bardzo go poleca. I często pyta. Wiec myślę, że bardzo leży Jej na sercu Kajtuś. Jak na mój rachunek to jest w co najmniej w dziesięciu galeriach moich znajomych, a w ilu innych to nie wiem. Ciężko sprawdzić bo nie ma odsyłaczy. I linkowanie tutaj jest najczęściej sprzed zmian.
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Cajus JB replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Właśnie banerek wskoczył jak byłem na wątku. Jak dla mnie dobry znak. Będzie dobrze Olek. -
[quote name='ivette3']SERDECZNA PROŚBA !!!! Wiemy Floridko , że już dawno to obiecałaś i słowa dotrzymasz,ale nadmiar obowiązków Ci to utrudnia...Problem jednak w tym ,że czas ma tu spore znaczenie ,o czym my obie wiemy od dawna ,a forumowiczom opiszę poniżej ,aby niepotrzebnie nie tworzyć dziwnego klimatu ,tylko wyjaśnić powagę sytuacji. Otóż Partyzant po wypadku był bardzo słaby i nie można go było szczepić.Obolały niestety ugryzł mnie w rękę przecinając skórę.Przy najbliższej wizycie u weterynarza zapytałam co z tym powinnam zrobić .Weterynarz doradził dwa wyjścia :1/ zgłosić fakt i Partyzant trafi do klatki w schronisku na obserwacji - w jego wtedy stanie byłby to wyrok na powolną śmierć .... wyjście 2/ obserwować psiaka samej lub być w kontakcie z osobą,u której będzie przebywał i jeśli po 3 tyg. będzie zdrowy to ja mogę nie bać się o żadne zakażenie np.wścieklizną.Dla dobra Partyzanta zaryzykowałam i wybrałam drugą opcję.Przy przekazywaniu Ci Floridko Partyzanta mówiłam o tym zajściu i liczyłam na twój profesjonalizm i odpowiedzialność ,jak również zwyczajne ludzkie zrozumienie dla moich obaw .Nadal ufam ,że rozumiesz ,jak ważne dla mnie jest otrzymanie minimum pewności,czyli kilka aktualnych fotek Partyzanta,abym mogła zapomnieć o obawach. Jeśli w najbliższym czasie nie otrzymam tych kilku skromnych zdjęć muszę podjąć leczenie profilaktyczne---> i tu zaczną sie niepotrzebne problemy dla mnie i dla Partyzanta ,którego jak mnie poinformowano ,będzie trzeba dostarczyć do badań... Florida - proszę Cię bardzo serdecznie - oszczędz mnie i temu psu takich niepotrzebnych sensacji i przyspiesz pokazanie jego aktualnych zdjęć - o nic więcej nie proszę...nie chcę nawet aktualnych badań ...tylko kilka zdjęć...[/QUOTE] O tym nie było na wątku. To chyba niebezpieczne. Znajomą ugryzł mały kotek z ulicy i natychmiast miała robione szczepienia. Ale się nie znam. Popytam znajomych jak to jest dokładnie. Snoopiego i Tośka też sobie zaznaczę.
-
Dwa niemłode kundelki - ich Pani zmarła. Są w CK. Czy znajdą dom???
Cajus JB replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Trochę czasu minęło, ale zawsze warto postarać się o pomyślny finał. -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Cajus JB replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Dodam do siebie galerii. Mam tam znajomych w okolicy, ale nie wierzę aby to coś dało. Mają swoje problemy z kotami. No ale może kogoś tam blisko znają kto mógłby pomóc. -
Czasami ludzi przerastają ich decyzje. I dlatego zwierzęta trafiają na ulicę. Mam nadzieję, że Ewelina dojrzeje do adopcji i może kiedyś zaadoptuje pieska na stałe. Nie winię nikogo za to, ze próbował. Niektórzy nawet nie próbują. Deklarują chęć i potem cisza. Ogłaszam, ale skopiowałem tekst z pierwszej strony. Jest gdzieś inny? Jeśli tak to jaki to post? Lady na pewno znajdzie domek.
-
Moja znajoma też chce napisać petycje i umieścić ją w necie. Mam nadzieję, że znajdzie się jedna wspólna strona. Abyśmy się nie pogubili i nie okazało się, że podpisów jest dużo ,ale na rożnych petycjach.
-
Przerażony malutki seniorek - POJECHAL DO NIEMIEC
Cajus JB replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiadomości -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Cajus JB replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Czekamy za telefonami -
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
Cajus JB replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaznaczam sobie wątek Lucky jest też u mnie na nk. Jak coś będzie trzeba dorzucić to po pierwszym bardzo chętnie.