Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. To dobrze, że ktoś Amela dostrzegł. Może coś z tego będzie. Oczywiście trzymamy kciuki.
  2. Tak. To jest moja deklaracja stała dla Kręcioła.
  3. Dzień dobry. Mam spostrzeżenia co do adopcji Pedra. Czy ktoś może mi powiedzieć kto przeprowadził tam wizytę przedadopcyjną i czemu nowy opiekun skoro tak bardzo się cieszy sam nie dzieli się informacjami o Nim tylko pisze do kogoś innego? Miłego dnia wszystkim.
  4. Na pewno znajdzie i oby to było jak najszybciej.
  5. Jutro Funka jedzie do Niemiec do domku więc będzie miejsce na banerek Granda.
  6. Zaglądamy i sprawdzamy jak Gradowi idzie.
  7. No to chyba czas szykować sie powoli do podróży. Powodzenia Funko
  8. [quote name='burbono']Dziewczyny ,Tytan nie zniknął .Mieszka z Kasią -jest bardzo kochany.Nie wymaga już intensywnego leczenia.Po chorobie zostały mu tylko niewielkie zgrubienia pod pachami przednich łap i taka delikatniejsza skórka w pachwinach.[/QUOTE] [quote name='burbono']Znam Kasię ,znam weta który opiekuje się Tytanem .Podejrzewam że Florida zaniedbała ten wątek dlatego że historia Tytana szczęśliwie się zakończyła.[/QUOTE] To jak te informacje odnoszą się do zdjęć. Poproszę o opinię jakiegoś fachowca. I nadal nie rozumiem co to jest to wyprowadzić się daleko od cywilizacji. Tam jest wet, znajomi.
  9. Nie chcę spekulować. Myślę, że powinien się wypowiedzieć ktoś kto umie stwierdzić jak może się goić skóra Tytana. Minęło pół roku. I nie wiem czy to jest gdzieś poza cywilizacją.
  10. Alicja na wątku Tytana pojawiły się zdjęcia. To są aktualne z DS czy jakieś inne. Umiesz powiedzieć konkretnie skąd są?
  11. dosia napisz może więcej o Kłobucku. O co pytałaś i co dla Ciebie było nie tak. Mam także prośbę do wszystkich. Może warto używać sformułowania " spostrzeżenie" lub podobnego.
  12. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]Może nie dyskutujcie tu o INNYCH fundacjach , bo w tej chwili i w tym miejscu to jest NIE na Temat [/FONT][/B][/QUOTE] Nie na temat raz. Dwa daje to chyba odwrotny efekt bo nie są to atuty dla ivette, a wręcz przeciwnie.
  13. Znam zasady działania forum i wiem co się dzieje po za nim. W żadnym razie nie jestem rozgoryczony. Chodzi o to, że wielu z Was było na wątkach Tych zwierząt. Na pewno znacie osoby, które tam też były, a nie ma ich tutaj. Może wspólnie uda się Wam odświeżyć pamięć i znaleźć drobne szczegóły, które są bardzo istotne. Bo ktoś kto chce pomóc np jakaś osoba z zewnątrz ( medialna ) musi mieć poparcie argumentów na tym wątku, konkrety, punkty zaczepienia, a nie dyskusje o prezesach i jaka fundacja jak działa. Tylko o to proszę. O wpisywanie niejasności, które nasuwają się wszystkim, którzy wiedzą jak to funkcjonuje. Tylko tyle.
  14. Dobranoc wszystkim. Ostatnie parę stron pokazuje jak jesteśmy elokwentni. I chyba nic więcej. Ile osób tyle zdań. Fajnie jest udzielać rad ivette i Ona niech się męczy, a my pogadamy już o zmianach na szczeblu krajowym. Na razie nie wyszliśmy jeszcze z Częstochowy. I Partyzant i być może inne zwierzęta. Gdzie są? W takim miejscu? [url=http://www.sfora.pl/Pol-setki-zaglodzonych-psow-w-schronisku-na-Pomorzu-WIDEO-a13339]Sfora.pl - Pół setki zagłodzonych psów w schronisku na Pomorzu (WIDEO) - Polska[/url] [url=http://www.smog.pl/wideo/30290/50_zaglodzonych_psow_w_pomorskim_schronisku_18/]Smog.pl - śmieszne filmiki, teledyski, kawały, filmy, najlepszy humor, reklamy i dowcipy, kamerki[/url] Miłych rozmów w ciągu dnia.
  15. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Powklejałem informacje [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  16. Też jest już u mnie w galerii. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/16/603]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] Mam sporo deklaracji i mogę mieć problem, ale jak będzie niewiele brakować to nie będę się wahał. Powodzenia Grand
  17. Powiem szczerze, że takich co biją zwierzęta powinno sie leczyć w zakładach zamkniętych. Mam nadzieję, że Pako zaufa i ze zdrowiem też będzie dobrze.
  18. [quote name='kahoona']masz jakiś pomysł, to dawaj jak niby to zrobić? pozostają drogi oficjalne, forum internetowe oznacza dobrowolność, a to oznacza, że nikt nic nie musi, poza rozliczeniami przecież one to czytają i rezultat taki, że im więcej pytań tym mniej odpowiedzi[/QUOTE] Skoro nie ma odpowiedzi na proste pytanie o zdjęcie i pobyt zwierzęcia to znaczy, że jest coś do ukrycia. nefretette skoro czytasz właśnie wątek zapraszamy do dyskusji ewentualnie wyjaśnień.
  19. Możemy prosić o jakieś nowe wiadomości i zdjęcia o Daisy ? Moje zainteresowanie wynika z sytuacji na tym wątku [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-brzydki-wylysialy-gluchy-slepy-pies-po-wypadku-bez-szans-prawda-148195]* stary, brzydki, wyłysiały, głuchy i ślepy pies po wypadku - bez szans , prawda ??? - Dogomania Forum[/url]
  20. Czy ktoś może udzielić bliższych informacji o Tytanie?
  21. Możemy prosić o jakieś nowe wiadomości i zdjęcia Pedra ? Moje zainteresowanie wynika z sytuacji na tym wątku [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-brzydki-wylysialy-gluchy-slepy-pies-po-wypadku-bez-szans-prawda-148195]* stary, brzydki, wyłysiały, głuchy i ślepy pies po wypadku - bez szans , prawda ??? - Dogomania Forum[/url]
×
×
  • Create New...