Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='gonia66']nA PODANY WATEK OD WCZORAJ JUZ- N IE MOZNA WEJSC...:razz::razz::razz:[/QUOTE] Niech obraczus87 poda, gdzie jest na forum, chociaż województwo. Mi się wątki z forum raczej otwierają. Przez linki wcale. Znalazłem i otworzyłem mazowieckie GAŚNIE W OCZACH!!!! Lady przetrwała pseudo schronisko "u klamki" klamki jest przez duże k, ale nawet na to nie zasłużył. Może to jest sposób póki linki i przeglądarka stoją. Napisać województwo i tytuł wątku.
  2. Ja szukam w forum i czasami się otwiera. Czasami nie.
  3. [quote name='__Lara']To dobrze! :) mają dzwonić :mad:[/QUOTE] Jak Lara tak ładnie prosi to nie mają wyjścia. Muszą dzwonić.
  4. Muszę się przyznać, że polecałem i nagle mi staruszki uciekły. Co z Nimi?
  5. No to trzymam kciuki. Znalazł się już ktoś chętny na W-wa - Szczytno? Czy to ma być tylko wtorek czy np środa, czwartek? Jak Pako ma gdzie nocować. Pytam bo ogłaszam i musiałbym zmienić.
  6. To faktycznie dobra nowina.
  7. Dołączam się do trzymania kciuków i placem. Niech Olo trafi do wspaniałego domu Przepraszam za offa, ale ivette3 nie może doprosić się o zdjęcia z DS a była DT to normalne? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148195[/url]
  8. Wspaniałe zdjęcia Oby więcej takich Przepraszam za offa, ale ivette3 nie może doprosić się o zdjęcia z DS a była DT to normalne? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148195[/url]
  9. Jako, że Partyzant też znalazł się w moich ogłoszeniach niecierpliwie czekam za zdjęciami z jego nowego domku aby móc się cieszyć z Jego szczęścia. Napisz florida_blue co u Partyzanta i jak Jego zachowanie? Nie choruje nie ma objawów jakieś choroby? Długo był na ulicy i mógł coś złapać. Zadomowił się u nowych opiekunów? Czekamy na wieści i wspaniałe fotki.
  10. Mona są jakieś namiary na psiaki? Są jakieś zdjęcia?
  11. [quote name='pekatrine']Lola już w domku. Zdjęcia oczywiście będą :) Mała czuje się już jak u siebie, a futrzak się zastanawia co to za znajda bawi się jego zabawkami :p Jeszcze raz dziękuję dziewczyny :loveu:[/QUOTE] Tobie przede wszystkim WIELKIE PODZIĘKOWANIA pekatrine
  12. Podpisuję się pod aagaataa. Dokładnie tak samo zrobiłem i moja Sunia odżyła.
  13. I jak tam Partyzant? Podobno trafił do domku? Czy może ktoś się zorientować? Strasznie tutaj cichutko.
  14. No to mnie już nic nie zostało do dodania
  15. [quote name='xmartix']dzwoniłam parę razy w ciągu całej niedzieli, nikt nie podniósł słuchawki, myślałam więc że Pani dzwoniła z pracy, niestety dzisiaj do tej pory też nikt nie zadzwonił, a miała ta Pani dziś dzwonić, myślę że nie ma co się dalej tym domkiem przejmować[/quote] Jak ktoś był przy telefonie to mógł odebrać i chociaż powiedzieć - nie. xmartix byś czasu nie marnował.
  16. Oby częściej takie wiadomości. Powodzenia Romo i uważaj na kopytka konika.
  17. [quote name='marysia55']JB Herosik jest w Twoim profilu na N-K ?????[/quote] Tak [url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/16/429]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  18. [quote name='siekowa']Sunia jest w schronisku we Wrocławiu.[/quote] Wielkie dzięki Już mam. Nie pomyślałem.
  19. W jakim jest schronie?
  20. [quote name='GoskaGoska']dziękujemy za ogłoszenia :multi: jak by ktos mogł oglosić jeszcze babcie rotke ,bo ja teraz nie ma czasu a ona nic nie ma :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rottka-seniorka-biedna-w-potrzebie-sunia-pilne-cala-dogomania-148258/[/URL][/quote] Gdzieś Rottkę widziałem, ale nie mam jej u siebie. Jaki to schron? Herosika nadal polecam
  21. Mam psiaka podobnej budowy. Jedną łapkę ma nawet nienaturalnie wygiętą do tyłu. Wet obejrzał i powiedział, że to może mieć związek z więzadłami. Nie znam się na weterynarii. Biega i skacze normalnie. Po schodach chodzi normalnie. Jednak jak zobaczył schody u weta czyli nowe to się zaparł. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
  22. Wreszcie jakiś ruch i większe nadzieje.
  23. Rano polecę Herosa, Bambaryłka i Sarę dość mocno.
×
×
  • Create New...