[quote name='xmartix']dzwoniłam parę razy w ciągu całej niedzieli, nikt nie podniósł słuchawki, myślałam więc że Pani dzwoniła z pracy, niestety dzisiaj do tej pory też nikt nie zadzwonił, a miała ta Pani dziś dzwonić, myślę że nie ma co się dalej tym domkiem przejmować[/quote]
Jak ktoś był przy telefonie to mógł odebrać i chociaż powiedzieć - nie.
xmartix byś czasu nie marnował.