Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. I kudłata kiteczka znów do góry.
  2. Dzień dobry Bambaryłku. Właśnie przeczytałem o Lenoxie to i czas na Ciebie.
  3. A ja dziś jeszcze Lenoxa polecałem. Wspaniałe wiadomości. Powodzenia Lenox
  4. Oby tak było Lilmo
  5. Wstawiłem Borę tutaj Logowanie do nasza-klasa.pl Tekst skopiowałem od Lilmo
  6. Belka jest tutaj [url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/622]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  7. Wielbicieli pełno. A ten jedyny, wybrany chyba numer chwilowo zgubił.
  8. I nie tylko dla Niego. Dobranoc lub dzień dobry Spajkusiu
  9. Trochę się Kręciołek nabiegał i zadyszał. Ale werwa jest, a to najważniejsze.
  10. Najważniejsze, że Grom dotarł. Trafił w nowe miejsce, którego nie znał. Może po prostu chciał gdzieś się zaszyć i zobaczyć co się będzie działo? Na pewno szybko się przyzwyczai i będzie dobrze. Czekamy za jeszcze lepszymi wiadomościami.
  11. [quote name='Bjuta'] Kanapa jednak jest OK. Leżały do 20 i jak pęcherz je ruszył, to się łaskawie zwlokły... :evil_lol:[/QUOTE] Jak dla mnie rewelacja. Zdjęcia też super.
  12. Banerki wymieniłem. Aby trochę ułatwić zbieranie deklaracji mogę zadeklarować 20 co miesiąc. Nadal będę jednak sprawdzał jak idzie i trzymał rękę na pulsie.
  13. Zaznaczam sobie wątek. Mogę Belkę wkleić na nk.
  14. [quote name='marysia55']dobra, dobra :evil_lol: ale dołożyłeś tyle co żadna z nas :p . Zakończyłeś tę akcję w piękny stylu :lol:[/QUOTE] Wiesz doskonale, że kwota nie ma nic do tego. A tak szczerze,to znając Was na pewno macie po kilkanaście deklaracji. Ważne, że u Spajkusia wszystko w porządku.
  15. Chyba nie kwota deklaracji się liczy, a idea 300 osób. Jak będzie następna tak wspaniała akcja to proszę o informację.
  16. A mnie za co. Dołożyłem tak samo jak każdy z nas. Tylko tyle, że na końcu. To chyba należy mi się ochrzan, że tak późno.
  17. Jak się człowiek już dorwie do netu to na takim wątku nie pozostaje nic do dodania. Powodzenia Grom
  18. [quote name='togaa']Czy jakiś polski Anioł Stróż będzie nad losem Funieczki czuwał...? Czy będzie konakt z Fundacją, nowym domkiem....??? Kto personalnie będzie za to odpowiedziany ?[/QUOTE] Takiej kochanej suni nie można zostawić od tak sobie w nowym domku. Informacje co u Funki w przyszłości mile widziane
  19. To o tej godzinie powiem miłych snów Olo.
  20. Wiele piesków chciało by mieć takie nudne życie jak Wasze. Miłość nie zna podobno barier. Myślę, że jeszce dużo trzeba sie dowiedzieć o Pakusiu. Co Go w życiu spotkało. Apetyt jest to dobrze.
×
×
  • Create New...