Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Trzeba Beri szybko domek znaleźć.
  2. W takim razie Grom potrzebuje dużo czasu i pracy, skoro w schronie nie miał nic stałego. Gromik liczymy na poprawę zachowanka.
  3. Bora. Niech będzie tylko lepiej.
  4. [quote name='gonia66']AAAA...no chyba, ze tak...to wygoń Go z domu czym predzej, bo nie dośc, ze bedzie mniej wydatkow, to zwolni sie miejsce w Twwoim łozu..a to conajmniej ze dwa psiaki będą mogly sie zmieścic....:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='marysia55']:roflt::roflt::roflt: muszę sie nad tym zastanowić, tylko kto mi wtedy będzie zakupy robił i obiady gotował :hmmmm::hmmmm:[/QUOTE] Można kupić gotowe, a gonia będzie odwiedzać z zakupami. Spajkuś może chcesz zamiast do hoteliku do Cioteczek? Miejsca się zwalniają.
  5. Ale Tu Cioteczki szaleją. Grandzik już niewiele brakuje.
  6. Mój pierwszy. Jak zmienić kolory lub inny tekst. Pisać. Zrobię nowy.
  7. Także postaram się pomóc.
  8. Właśnie przeczytałem. Nie było mnie prędzej na wątku. Więc krótko i na temat. Jak padnie decyzja o hoteliku ode mnie deklaracja jest.
  9. Każdy śledzi wątek. Niestety wielu z nas ma po kilkanaście lub kilkadziesiąt wątków i ciężko jest skupić się tylko na jednym. Na pewno każda nowa informacja zostanie tu przedstawiona. Doceniamy każdą pomoc.
  10. Witaj Elu. Kto do Ciebie zajrzy?
  11. [quote name='Szarotka']Cajus Ty chyba masz na imie Marek :):) Nocny Marek :cool3::cool3:[/QUOTE] To co mam napisać o Tobie? Nocna Szarotka?
  12. [quote name='Szarotka']Beda sie o niego bic, zobaczysz :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Pewnie tak będzie.
  13. Sunie nadal potrzebują deklaracji stałych.
  14. A przez telefon. Każdy już obsługuje chyba net? Do góry Remiku.
  15. I na noc. O przepraszam nad ranem. Nieważne. W górę Wrochem.
  16. W takim razie Oluś hop na górę.
  17. Dobranoc Kreciołku. Kto się Tobą zainteresuje?
  18. Ja też nie pomogę. Trzeba kogoś ściągnąć. Do góry Sarciu.
  19. Widzisz Spajkuś jak masz dobrze z Cioteczkami. Wszystko dla Ciebie zrobią. Zaglądają i w dzień i w nocy. Chyba każdy z nas marzy o takim przytulisku. Ja marzę o takim dla tych najbardziej skrzywdzonych. I kiedyś dopnę swego. Nobelki dają nawet prezydentom. Pisz, a my wydamy Twoje dzieła.
  20. Najłatwiej pójdzie komuś kto to już robił.
×
×
  • Create New...