Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dzięki lilk_a. Nie wiem co zadecydowała Magdziak, ale jeśli trzeba ogłaszać sunię, a umiesz zrobić allegro to jak mi ktoś napisze jak to zapłacę. Magdziak powinna napisać czy i ewentualnie jak długo sunia może zostać u Niej. Czy szukamy dt czy ds?
  2. Nie dałem wczoraj rady wyciągnąć małej na nk. Dziś zrobię to w pierwszej kolejności. Może ktoś napisze pw do lilk_a ona chyba mogłaby pomóc w ogłoszeniach. Ja z telefonu nie umiem podlinkować wątku. Co u Niej?
  3. I jeszcze raz na dobranoc na pierwszą
  4. Nie chce robić niepotrzebnych obietnic i dlatego nie składam stałej deklaracji. Jednak co miesiąc jakaś wpłata ode mnie będzie. Tylko nie wiem ile. Trzeba szukać stałych. Jednorazowe moga dać trochę czasu chociaż niewiele i święta idą więc każdy będzie miał więcej wydatków. Mimo to początek dobry i miejmy nadzieję, że tak będzie dalej.
  5. Oby to był pierwszy i nie ostatni telefon.
  6. Póki co podnoszę sunieczkę.
  7. Tak tu trafiłem po offie i zostanę. Wrochem świetnie wygląda.
  8. A wiadomo czemu szczeka tylko w boksie? Jakaś przyczyna musi być?
  9. A gdzie Tobie wszyscy uciekli Spajkuś? Hop do góry wysoko.
  10. Miło czytać, że Gromik tak pięknie zaczyna się zachowywać.
  11. I jak tam z akcją? Dziś wszyscy świętują?
  12. Do góry jak najwyżej.
  13. [quote name='magdyska25']W okolicach hoteliku ludzie już mają psy- jak się przyjrzałam to na każdej posesji jest co najmniej jeden pies...np. na przeciwko 2 psy, idąc dalej 3...[/QUOTE] Zawsze może być gdzieś samotna suczka szukająca energicznego pieska. Do góry Kręciołku
  14. [quote name='marysia55']dzięki :p:p starałam sie jak mogłam. troche dołożyłam od siebie, ale chyba nikt mi za to głowy nie urwie :evil_lol:[/QUOTE] Taki od serca to najlepszy jaki może być. Mądra głowa nie kwalifikuje się do wyrwania.
  15. brak mi na razie miejsca. Ale chyba już przedwczoraj robiłem offa Twoimi banerkami. Więc nie tylko tu są.
  16. Piękny tekst marysia. Już zmieniam.
  17. Piękne psiaki. Zaznaczam sobie wątek.
  18. Cioteczki i Wujkowie przybywajcie i pomóżcie. Dt lub schron? Kto może jakoś pomóc? Rady, informacje, polecenia pilnie potrzebne.
  19. Hop, hop do góry Omeno
×
×
  • Create New...