Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Tak piękne zdjęcie. Feluś śliczny. Poszła wpłata ode mnie.
  2. Niemiło mi się zrobiło po ostatniej stronie. Omenko do góry, ale nie w tamtą stronę.
  3. Basia wyszedł Tobie dziwny zlepek przy mojej wpłacie: EVKACAJUS JB Było raczej Erka Cajus JB, A Erka przepisałem z pw konta. Poproszę o poprawkę w wolnej chwili. I zapraszam następnych chętnych nocną porą.
  4. Remiku dziś dla Ciebie troszeczkę wpłaciłem. Będzie dobrze.
  5. [quote name='OlaLola']Bardzo sie cieszymy że zostaniesz i zapraszamy:loveu::loveu: Wrochemik jest cudownym pieskiem, bardzo żywym jak na swój wiek :) no taki żywiołowy staruszek :cool3::cool3: [URL]http://www.mmsilesia.pl/8087/2009/11/11/bezpanski*****-i-koty-uratowane-zdjecia?districtChanged=true[/URL][/QUOTE] Dlatego tak urzeka. Podnoszę Wrochemika na noc. Optymistyczny artykuł. Oby wszystko się udało.
  6. Dobrze by się stało jakby jakiś staruszek trafił do Pani. Tylko jaki? Domek jest.
  7. No to udanego zabiegu Lord. Bez niespodzianek i komplikacji.
  8. [quote name='Mysia_']od samego początku szczekał w boksie i to tylko i wyłącznie wtedy kiedy ktoś jest za kratami - kiedy się wejdzie do boksu to monentalnie z Metra robi się aniołek, a czasem jak się człowiek przy wychodzeniu z boksu zagapi to Metruś potrafi nawet lekko dziabnąć :roll: Nie wiem czy to jest spowodowane, ale pewnie jakąs jego przeszłością, bo poza boksem - czy w jakimś budynku czy na dworze to nigdy nie słyszałam ani jednego jego szczeknięcia :roll:[/QUOTE] Mój psiak zachowuje się podobnie. Chociaż nie ma za sobą raczej jakiś złych przeżyć.Dostałem Rokiego jako półrocznego łobuza. Szczeka na wszystkich poza ogrodzeniem. I na odchodne też potrafi lekko złapać. Strasznie lubi gryźć twarde przedmioty i łapać za ręce zębami bez gryzienia na dzień dobry. Może to nie jest problem tylko krat? Może ma jakieś głębsze podłoże? No ale nie czytałem wątku całego i nie będę wymyślał.
  9. Zaglądam co u Rudzika dziś ciekawego się działo?
  10. [quote name='GoskaGoska']albo jedyny - ale ten właściwy ;)[/QUOTE] Teraz spać nie będę mógł.
  11. To co ja mam powiedzieć jak mój delektuje się orzechami włoskimi, plastykiem i ostatnio zaczął gryźć czarny węgiel. Do góry Sarciu
  12. Dobry wieczór Belko. Tak trzeba szukać.
  13. Sprawdzam co u Juraska codziennie. Obiecywaliśmy pomoc jak tylko będzie trzeba.
  14. Beri miał jednego opiekuna i ma swoje przyzwyczajenia. Chyba lepiej szukać od razu ds. Ale to moje zdanie.
  15. Nie zazdroszczę chłopakom. Kąpiel, a jak nie to dywanik. No ale cóż porządny hotelik porządnie trzeba się zachowywać i wyglądać. I wychodzi na to, że Dinuś to niezły amancik.
  16. [quote name='marysia55']Cajus, wiesz ja wczoraj na innym wątku [B]pracowałam[/B] :cool3:, ale dzisiaj o Spajkusiu nie [B]zapomniałam[/B] ( ostatnio coraz częściej mi się zaczyna rymować, może by się na poezje przerzucić :hmmmm::hmmmm:)[/QUOTE] A czemu by nie. Kupimy Twoje poema. Zrobimy z nich bestsellery i Nobelek będzie i pieniążki na zwierzątka. Miłej nocy Spajkusiu.
  17. Kto dołoży Grandzikowi do GRAND HOTELU?
  18. Jak dla mnie jest super. Wszystko jest. Ja żadnych uwag nie mam.
  19. Mimo obietnic trochę utknąłem po drodze, ale już jestem. Pw doszło. Dziękuję bardzo. Ela jest tutaj na nk. [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/629"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] Edit Filmik super. Jak się Magdziak zgodzisz to też go dołączę, bo widać jaka Ela jest żywiołowa i pełna radości.
  20. Pytałem Magdziak czy chce aby numer telefonu był u mnie w galerii na nk? Jak nie to potrzebuję Jej maila.
  21. Na chwilę wskoczę. Nie wiem czy chcesz abym Twój numer wkleił na nk? Jak nie to może podaj maila.
  22. To świetnie. Wielkie dzięki. To ja uciekam do pracy. Napisz mi lilk_a na pw jak zapłacić. Jeszcze tego nie robiłem. I czekamy za zdjęciami od Magdziak i wiadomościami o suni.
×
×
  • Create New...