[quote name='Lu_Gosiak']no wiem Cajus, ale robie co moge...niestety tyle tych biedaków, ze kazdy juz ma full deklaracji, ale pomóżcie porozsylac moze watek, zeby wiecej osób tu dotarło[/QUOTE]
Wiem o tym. Po prostu tu jest za mało osób, A po zmianach wiele osób szuka po omacku. Ale będzie dobrze.
Nie wiem czy pisałem w piątek wysłałem drugą część swojej deklaracji.