-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
prawdopodobnie jutro jedzie. zgrywamy transport. -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki! -
KRAKÓW - piękny amstaff Borys NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁ!!! MA DOMEK!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ooo! jakie fajne wieści!:multi: a mi dziś ktoś dantego na allegro chciał za 1 zł kupić:mad: oczywiście wycofałam ofertę.:p -
[quote name='Asior']jasny gwint :crazyeye: którędy im to wyszło :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]pewnie bocian przyniósł:eviltong: clockwork, nie martw sie, dasz radę! wiecie co, dla mnie najbardziej niesamowite było poczucie, jak już urodziłam, że to dziecko mam już na zawsze! dopiero sobie to uświadomiłam, że to moje własne na zawsze dziecko...niby normalne ale dla mnie to było cudowne odkrycie...
-
.....zdublowało mi posta
-
irysek, co bym zmieniła?żądała bym w porę znieczulenia:evil_lol: hehe, asior, bo wystraszymy wszystkie przyszłe mamy i uciekną z porodówki:diabloti: mój kamilek ważył 3950, u nas w rodzinie wszyscy chłopcy się rodzą duzi.(brata syn 4500 a szwagierki 4600!) więc mój w porównaniu do nich to była kruszynka:evil_lol: ja tez nie jestem filigranowej budowy więc powinnam sobie poradzić wspaniale (tak mi si,ę wydawało).w każdym razie miałam ochotę zamordować pielęgniarkę, która wykonywała masaż szyjki macicy-to wspominam chyba najgorzej z pierwszej fazy porodu ale to znacznie przyspiesza podobno. zdziwiło mnie jak na sam koniec moja ginekolog-położna tak mnie ścisnęła, że myślałam, że mi kręgosłup złamie:-o facet przy boku przydaje się bardzo do tego by trzymać przy twarzy rodzącej maskę z głupim jasiem:diabloti:odlot!:evil_lol::evil_lol:sam tez się parę razy zaciągnął :evil_lol:musiałam na niego nakrzyczeć i w końcu mi oddał:roll: w ogóle to na tą pielęgniarę chyba też nakrzyczałam:oops: hehe, ogólnie jak teraz o tym myślę to mnie to smieszy, kobietom na porodówce wszystko się wybacza...ile te biedne pielęgniarki i położne muszą się nasłuchać!:shake: clockwork, chętnie za ciebie urodzę [B]ale dzidzi już nie oddam:cool3:[/B]:cool3::cool3::cool3::eviltong::eviltong:
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
................ -
[quote name='sacred PIRANHA']ode mnie sie podobno trzy koleżanki zaraziły:diabloti:[/quote] a ja bym chciała się znowu zarazić....i cuś mi nie wychodzi:placz: rozstępów na brzuchu nie miałam. ponieważ mam do nich predyspozycje:cool1: (na udach i na pooopie zrobiły mi się w wieku dojrzewania gdy zaczęłam nabierać kształtów "kobiecych":evil_lol:), tak więc zainwestowałam w krem vichy dla kobiet w ciąży na rozstępy i uparcie smarowałam brzuszysko rano i wieczorem. całą ciążę myślałam, że taka twardzielka jak ja urodzi szybko, bez żadnego stękania a broń boże krzyczenia....no cóż...pomyliłam się...darłam się jak opętana(rodziłam bez znieczulenia-[B]nie polecam[/B]), nawet nie wiedziałam że tak potrafię:oops::oops: mąż był przy porodzie, ciął pępowinę i widziałam ten jeden jedyny raz jego łzy...polecam;)dla faceta to przeżycie-wziąć na ręce swojego syna, widzieć w jakich mękach kobieta rodzi...wcześniej facet nie zdaje sobie sprawy z tego, dopiero jak zobaczy to uświadamia sobie, że to nie takie hop-siup;) a teraz to mi się wydaje, że lepiej bym sobie z porodem poradziła;) w każdym raszie maluszek rekompensuje ból i to jest prawda! zaraz się zapomina o bólu. ale fajowy watek:lol: mam nadzieję że niedługo dołączę do grona ciężarówek znów:evil_lol: bdw.clockwork, przecudooooowne zdjęcie dodałaś na naszej klasie-ten brzuszek i stokrotki!!:loveu:fantastyczne!!!
-
3 letni pies szuka domu! Rypin k.Brodnicy Ma dom
agaga21 replied to PRZEC's topic in Już w nowym domu
mocno tosi się dostało? mam nadzieję że do żadnej tragedii nie dojdzie.:shake: -
dobra wiadomość:lol:, choć przez chwilę nerwy były
-
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
to dobrze! i już niech nikt i nic nie waży się ugryźć rudika:mad: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
czy sunie mają wątek na niebieskim? bo ja nie widziałam:shake: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
lazy, dziękuję:loveu: szukamy jednak nadal, ponieważ mogą być trudności ze zgraniem terminów. -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
agaga21 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wiem czy jest jakiś tylko jego profil ale różne "psie" profile mają w galerii jego zdjęcie i opis.np ten: Logowanie do nasza-klasa.pl -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
już załozyłam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/szczecin-szczecinek-142121/#post12632556[/url] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
nie................... -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
aha, rozumiem. czyli potrzeba po prostu czasu in troski. -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
a czy ta połamana miednica nie powinna być jakoś poskładana ? czy sunia nie powinna być leczona? -
maleńka rzeczywiście ładnie zarasta:multi:
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
agaga21 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']W schronie polowa psow przypomina ONki, jest kolo 20 CC, ASTow, Pitbulli i krzyzowek, malych psow ponad setka. HELP HELP HELP:-([/quote] masakra! to jakieś zatrzęsienie! tak jest co wakacje?:-( -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
agaga21 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to mogą być osoby z poza forum.o psiaku jest "głośno" na naszej klasie, to może być każdy. -
KRAKÓW - piękny amstaff Borys NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁ!!! MA DOMEK!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
to kiedy jedzie do domu? -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
wróciła??? niech ją ktoś weźmie:placz: 4 śliczne sunie+szczeniak w takim miejscu!:placz: