Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ja chyba oślepłam:crazyeye: na stare lata bo na wątku nie widzę tej fotki wczesniej dodanej
  2. allegro wyróżnione przez ania z poznania :loveu: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=687523652]AMSTAFF-kto pokocha grubiutką, samotną Maję? (687523652) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  3. ja wiem że ania nie pojechała sama więc śmiało możesz jechać.weeź aparat ze sobą;)
  4. [quote name='soboz4']koleżanka poszukuje do adopcji cocer spaniela, gdybyś coś wiedziała, daj mi znać, pozdrawiam Bożena[/quote] [url=http://www.spaniele.pl/login.php?redirect=viewforum.php&f=10&start=0&sid=c8bb488d39f75844f92ffb9a5e6d986e]Forum o spanielach :: Zaloguj[/url] [url=http://psitulisko.w.interia.pl/adopcje.html]Psitulisko - adopcje spanieli[/url] [url]http://**************/php/login.php?redirect=viewforum.php&f=57&start=0&sid=a29fdff0f9ea3fcb252ede2f1848e6ba[/url]
  5. szkoda że oni tacy młodzi ale cóż....nie wszyscy młodzi są nieodpowiedzialni...trzymam kciuki.
  6. no właśnie czytałam...przyjechali i zabrali psa:angryy:masakra!
  7. to dobrze asiu że ty mu zrobisz bo ja bym musiała bez szablonu-bo wiesz, mój szablon pasuje tylko do bullowatych;)
  8. [B]zarobię mu allegro ale ktoś musi napisac tekst.[/B] na moje oko wygląda to tak, że ta rzekoma agresja jest trochę naciągana. pies poczuł się zagrożony przez nowe dziecko-pewnie przy wprowadzeniu dziecka do stada popełniono wszystkie możliwe błędy, pies z powodu stresu i może złej karmy zaczął brudzić w domu i pewnie to jest głównym powodem chęci pozbycia się go. no bo jak można kochać psa, który nie jest już idealny??:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  9. o cholera! to rzeczywiście nieciekawie wygląda!
  10. przypomnij panu by kupił adresówkę do obroży i nie puszczał jej bez smyczy przez najbliższy czas póki mała nie będzie ich słuchać.
  11. no ale wiesz, trochę dziwnie żeby ania tam do nich sama jechała bo przecież ona ani nie ze schroniska ani nie z fundacji.myślę że trzeba tam koniecznie zajrzeć bo bez sterylizacji możemy mieć niedługo kilka szczeniaków w puszczykowie na wydanie.
  12. trzeba ją koniecznie z tamtąd wyciągnąć i podleczyć...tylko gdzie i za co?:-(
  13. a on nie miał iść do mosii?
  14. mogę prosić tekst do allegro dla uzi?:cool3::cool3: i kilka zdjęć
  15. a jesli dom okaże się nieodpowiedni to co? schronisko i tak go im wyda?
  16. słuchajcie na astowym forum dziewczyna ma dla pongo DT jeśi dogada się z suką i nie załatwia się w domu!!!
  17. oj, tak...czekamy:razz:
  18. może podsunąć im umowę do podpisania z takim wymogiem, że pies ma być wykastrowany w ciągu miesiąca...:razz:
  19. ja 10zł:oops: więcej nie mogę
  20. może miała się odezwać ale zapomniała i np. wyjechała na wakacje...mam nadzieję że się odezwie, sama jestem ciekawa co u ziutka.
  21. też jestem ciekawa pierwszych wieści od chłopaków na temat majeczki
  22. a ja jestem ciekawa strasznie jak się mają ta pitbullka i synek, które trafiły do schroniska razem z dixonkiem. może jakaś wizyta by się przydała.... a one w ogóle poszły po sterylizacji?
  23. [quote name='ageralion']Dostalam inofrmacje, ze sa chretni na adopcje Pongo na miejscu. Mam nadzieje, ze dostane kontakt do tych osob i uda mi sie zamienic z nimi slowko :p[/quote] a wizyta przedadopcyjna?
×
×
  • Create New...