-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bernardynek']i co dalej?[/quote] czekamy na rezultat odwiedzin jakie wkrótce będzie miała malutka:cool3::evil_lol: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]pilnie szukamy dla CANDY transportu na przyszły tydzień [B]ze szczecina do szczecinka.[/B][/SIZE] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
kurcze, ona rzeczywiście kiepsko chodzi:shake:. przyda się szczegółowe badanie. -
ufff! w końcu się zalogowałam. anastazja była na wizycie więc ma adres. inez, twoja propozycja padła chyba w tym czasie co informacja że jest chętny dom i czekali wszyscy na rezultat wizyty przed adopcyjnej. potem czekaliśmy na info od anastazji i info ze schroniska. okazało się że jak po weekendzie ab-agnieszka zadzwoniła sama do schronu (nie mogła złapać kierowniczki a tylko z nią chciała rozmawiać) to kierowniczka w końcu powiedziała, że pies był zarezerwowany do piątku(!) a jest poniedziałek i ona nie może panu odmówić, może go jedynie zniechęcić...jak widać nie wyszło...:angryy::-(
-
jeśli były wpłaty na psa to ania je poodsyła jak sprawdzi stan konta, chyba, że ktoś z wpłacających chciałby przeznaczyć swoją wpłatę na candy z drożdżycą lub psiaki z bogatyni. cholerny świat:-(
-
KRAKÓW - piękny amstaff Borys NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁ!!! MA DOMEK!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
słodki jest borysek!:loveu: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
zrobiłam nowy-aktualny banerek dla candy: [URL="http://tiny.pl/hhx6f"][IMG]http://i27.tinypic.com/2w5j8yd.jpg[/IMG][/URL] -
alma, gdzie twój domek?
-
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
tylko gdzie ten domek???:-( -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
do kogo namiary (i jakie?) -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
szczeniak to chłopak czy dziewczynka? jakie sunie mają usposobienie? -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
jaka ślicznota:-( -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
kometa, wstaw zdjęcia, będzie łatwiej -
a ja poszłam na łatwiznę i zgapiłam tekst od jenny19:oops: w razie czego wymienimy tekst i dodamy lepsze fotki w allegro. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=688359142]Drako pręgowany amstaff pilnie szuka domu (688359142) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
czy możecie powiedzieć coś o jej zachowaniu, charakterze?cokolwiek? -
nie chce sie czepiać ale w 220 nie ma tekstu do ogłoszeń, nie ma ważnych namiarów też...:shake:
-
[quote name='Ada-jeje']Agaga 21 bardzo Cie prosze o ogloszenia dla Iwana, okazuje sie ze dziewczyna nie przyjechala na wizyte do p. Tomka, i juz nie zadzwonila. :angryy: :mad:Iwan ma czas tylko do 20 sierpnia, pozniej musi zwolnic hotel, ja juz nie mam go gdzie wepchnac i bedzie musial wrocic do schronu a tego bym dla niego nie chciala,:-( opis do ogloszen znajdziesz w poscie 220. Zaraz tez poprosze Ike zeby wstawila go na Allegro.[/quote] ja robię tylko allegro i naszą klasę. o resztę ogłoszeń trzeba prosić Jenny19. mam robić to allegro czy już robi ika?
-
wieści prawdopodobnie będą dopiero jutro
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
agaga21 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i tu się zgadzam:angryy: jak dostaniesz adres to "dokop" im po swojemu również ode mnie. -
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
agaga21 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jaki on śliczny! tak bardzo go żal...biedak nie wie co się dzieje, za co taka kara:-(:-(kochana mordka:-( -
KRAKÓW - piękny amstaff Borys NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁ!!! MA DOMEK!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']agaga, Ty już nie krakaj :eviltong: Dowiem się dokładnie ile mają lat, bo mnie też nie dają tylu ile mam, tyl;ko właśnie po dwudziestce :eviltong:[/quote] miałam napisać: "haha, przecież ty jesteś ok.dwudziestki" ale zajrzałam na naszą klasę i przeżyłam szok!:crazyeye:to ty stara dupa jesteś a ja myślałam że jestem ładnych parę lat starsza:multi::evil_lol: -
Galeria SABY - mojego małego,zbuntowanego rudzielca. :) ZAPRASZAM
agaga21 replied to phase's topic in Foto Blogi
aha, rozumiem ale dlaczego tutaj dziewczynę ścigacie za to?to galeria saby;) -
[quote name='anastacia']Rozmawiałam z Panem od adopcji Pongo. Pongo ma być psem podwórkowym ma mieszkać w kojcu w podgrzewanej budzie, na noc będzie spuszczany. Pies będzie spełniał rolę stróża, mówiłam, że to nie psy stróżujące, a raczej tylko wyglądem mogą odstraszyć. Pan ma dzieci, mieszka gdzieś w okolicach Nowogardu. Ma też 5 innych psów: posokowca baw., doga niem., dwa łyżwy i chyba cuś jeszcze. Psa nie chce kastrować, ale też nie chce rozmnażać, chciał rozmnażać swoje łyżwy czy cuś ale stwierdził, że nie ma na to czasy :shake: Fotki może podsyłać, więc prawdopodobnie nie zostaniemy bez kontaktu. Ech... co Wy na to??[/quote]:crazyeye: w żadnym wypadku!astki nie nadają się do budy! to psy rodzinne, z krótką sierścią.uważam że pies nie powinien w żadnym wypadku tam trafić.