-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
Majki z lasu - 9kg psiego nieszczęścia z toczniem i parwo
Mruczka replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Przesłałam stówkę dla Majkiego na konto Stowarzyszenia. Taki biedny piesek :(. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Oj! Dopiero dzisiaj się dowiedziałam ! Bardzo mi przykro ! -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
No i gdzie jej będzie lepiej? -
Przesłałam Maksiowi 50 zł na leczenie nóżki ( na konto HA). Z pozdrowieniami dla dzielnej mari :) .
-
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
Mruczka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Myślę nad adopcją psa, z tym, że - ponieważ mam już sunię "bojącą duszę" - chciałabym, żeby ten drugi adoptowany był trochę śmielszy, żeby z nim moja sunia czuła się pewniej. Wygląd, wiek nie ma specjalnie znaczenia, może być starszy. Oczywiście, nie może to być jakiś mega dominant :). I teraz nie wiem, czy Gomez nie jest zbyt delikatny. Drugi lękliwy pies to już byłoby za dużo. -
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
Mruczka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Chętnie pomogę w kupnie kilku puszek, poproszę o nr konta. A wiecie może, czy piesek Gomez, w grupie " do pilnej adopcji" pojawił się z powodu wieku, choroby, czy jeszcze innego? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ale Gajcia ma ładną sierść! Wcale już nie widać problemów ze skórą - czyżby rzeczywiście była tak duża poprawa? -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Mruczka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Wysłałam stówkę dla suczek. Maksio cudowny i słodki - pewnie biedak jakoś dałby radę, bo wygląda, że ma grube futro, ale jak dobrze, że zaopiekowany!!!! -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Mruczka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']nie na temat, ale mam pilną sprawę - mam talon na sterylkę kotki, ale nie mam jej gdzie dać na te parę dni po zabiegu. kotka wraca na swoje włości koło kontenerów, więc nie chodzi tu o żaden tymczas. jedynie przetrzymanie jej kilka dni, żeby doszła do siebie. dowiozę ją, w klatce, z kuwetą i jedzeniem. proszę o pomoc jakieś dobre duszyczki z Wrocławia![/QUOTE] Jeśli to aktualne, to od wtorku kicia może przechować się u mnie. -
Dziękuję!!!!!! Moja Panda zalizałaby Cię z wdzięczności za tę wskazówkę, bo uwielbia pływać - jedziemy!
-
A gdzie konkretnie w Nowogrodźcu? Nie znam okolic, a na mapie jest sporo "oczek wodnych" . Czy możesz podać jakieś wskazówki dojazdu, ew. współrzędne czy cuś? Plizzzz, w weekend ma być znowu ponad 30 stopni.......
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Świetne!!!!!:lol: A serio, to z Gajki jest kawał psa!