Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mruczka

  1. Przesłałam stówkę dla Majkiego na konto Stowarzyszenia. Taki biedny piesek :(.
  2. Na prośbę Malwy odpowiadam na wątku, że podtrzymuję deklarację wpłat na Ajkę (50 zł/m-c). Cieszę się bardzo, że psinka ma taką wspaniałą opiekę.
  3. Oj, moje wpłaty przeznaczone były dla innej suni - dla Ajki. Przez pomyłkę wpłaciłam je na niewłaściwe konto. Proszę o ich przeniesienie i przepraszam za zamieszanie .
  4. Jestem na zaproszenie Malwy. Deklaruję 50 zł/miesiąc dla Ajki - na razie do końca roku. Poproszę o nr konta.
  5. Przeniosę swoją deklarację na trikolorkę. Proszę tylko o info, jeśli założycie jej nowy wątek.
  6. Prześlij mi proszę nr konta - będę przesyłać stałą 50 zł/miesiąc. :)
  7. Oj! Dopiero dzisiaj się dowiedziałam ! Bardzo mi przykro !
  8. Biedny Filecik, ale dobrze mu było pod koniec życia, dzięki Wam. Przesłałam stówkę.
  9. Przesłałam Maksiowi 50 zł na leczenie nóżki ( na konto HA). Z pozdrowieniami dla dzielnej mari :) .
  10. Wysłałam właśnie stówkę dla Fileta. Na dobry początek roku.
  11. Wysłałam 100 zł na poczet długu Filona.
  12. Pod koniec miesiąca prześlę stówkę, ale sytuacji to bardzo nie zmieni.....
  13. Bardzo proszę o podanie nowego konta do wpłat. Wpłacałam zawsze za 2 miesiące na raz, wszystkie przelewy mam. Ostatni przelew był za marzec-kwiecień, teraz chciałabym wpłacić za maj-czerwiec.
  14. Myślę nad adopcją psa, z tym, że - ponieważ mam już sunię "bojącą duszę" - chciałabym, żeby ten drugi adoptowany był trochę śmielszy, żeby z nim moja sunia czuła się pewniej. Wygląd, wiek nie ma specjalnie znaczenia, może być starszy. Oczywiście, nie może to być jakiś mega dominant :). I teraz nie wiem, czy Gomez nie jest zbyt delikatny. Drugi lękliwy pies to już byłoby za dużo.
  15. Chętnie pomogę w kupnie kilku puszek, poproszę o nr konta. A wiecie może, czy piesek Gomez, w grupie " do pilnej adopcji" pojawił się z powodu wieku, choroby, czy jeszcze innego?
  16. Ale Gajcia ma ładną sierść! Wcale już nie widać problemów ze skórą - czyżby rzeczywiście była tak duża poprawa?
  17. Wysłałam stówkę dla suczek. Maksio cudowny i słodki - pewnie biedak jakoś dałby radę, bo wygląda, że ma grube futro, ale jak dobrze, że zaopiekowany!!!!
  18. Stówka jednorazowo, poproszę nr konta. Nad stałą muszę pomysleć, czy dam radę dłuższy czas.
  19. [quote name='irysek']nie na temat, ale mam pilną sprawę - mam talon na sterylkę kotki, ale nie mam jej gdzie dać na te parę dni po zabiegu. kotka wraca na swoje włości koło kontenerów, więc nie chodzi tu o żaden tymczas. jedynie przetrzymanie jej kilka dni, żeby doszła do siebie. dowiozę ją, w klatce, z kuwetą i jedzeniem. proszę o pomoc jakieś dobre duszyczki z Wrocławia![/QUOTE] Jeśli to aktualne, to od wtorku kicia może przechować się u mnie.
  20. Dziękuję!!!!!! Moja Panda zalizałaby Cię z wdzięczności za tę wskazówkę, bo uwielbia pływać - jedziemy!
  21. A gdzie konkretnie w Nowogrodźcu? Nie znam okolic, a na mapie jest sporo "oczek wodnych" . Czy możesz podać jakieś wskazówki dojazdu, ew. współrzędne czy cuś? Plizzzz, w weekend ma być znowu ponad 30 stopni.......
  22. Świetne!!!!!:lol: A serio, to z Gajki jest kawał psa!
×
×
  • Create New...