-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
Och, Greyuś! Ogon na dół, znaczy, boi się. A potem te oczka takie wpatrzone w Panią...... Grey ma niesamowite kolory na główce, jakby narysowane - zachwycam się tym pieskiem. Chciałabym, żeby już po tym zabiegu miał dłuższy czas spokoju, takiego beztroskiego psiego życia, żeby nie musiał się denerwować i bać.
-
Dopiero teraz mogę ucieszyć się na forum, że Grejuś bezpieczny, spokojny i zaopiekowany! Ale nie myślałam, że z niego taki dzikusek - w sensie, że denerwuje się na smyczy. Pewnie nawet jak kiedyś wiedział, to w schronisku zapomniał, co to smycz i do czego służy. I chyba nie jest zestresowany, jeśli rano ładnie zjadł :). Pamiętam, że moja Panda po przyjeździe do domu ze schroniska przez trzy dni nic nie jadła, a ponad dobę była wręcz w jakimś stuporze, bo się nawet o centymetr nie ruszyła.
-
Ja też się melduję. I jak zabraknie do transportu, to dołożę resztę, żeby tylko Grejuś mógł wyjechać! Zobaczyłam go na wątku Psów z Radys i po prostu przepadłam, tak jak agat 21. Jakoś się spiknęłyśmy i agat z miejsca uruchomiła wydarzenia :). Niesamowite, on tam siedzi i nawet bieduś nie spodziewa się, że jutro JUTRO !!!!! wszystko się zmieni.