Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mruczka

  1. Jeśli zabierze się też "moja" kaszląca sunia, to dla niej też obiecałam 100 euro. Może jeszcze spróbuję coś nazbierać.
  2. Wiem, że to niepopularny pogląd, ale uważam, że proste gotowane jedzenie jest zdrowsze, niż wysokoprzetworzona karma. Sama swoim gotuję. Ale gotowanie w takiej kuchni to naprawdę wyczyn. Podziwiam i szanuję.
  3. A gdzie sunia ma DT? Czy to jest ten DT, o którym pisałam Poker, tzn. we Wrocławiu?
  4. Ponieważ tak wyszło, że Kaszląca jest moja, to przecież nie mogę jej zostawić. Przekażę na transport 100 euro (jeśli w euro jest płacony, to tak może korzystniej wyjdzie, żeby nie tracić na wymianie), podajcie jakiś numer konta.
  5. Moja deklaracja na Szarusię to 50zł co miesiąc. Dziękuję Aśka, że ją ratujesz.
  6. Jaaga, podeślij mi proszę nr konta, wpłacę na maluchy zanim uciekną do nowych domków :).
  7. Słodkie są! I świetnie, że w niezłej formie (poza robalami i biegunką, bo to przejściowe sprawy, podobnie jak "dzikość"). Na zdjęciach z Ukrainy Mati wyglądał zupełnie inaczej - jak taki jasnobrązowy wypłoszek, a okazał się niczego sobie czarnym podpalanym psiakiem. :)
  8. Ja bym brała tego, który najdłużej siedzi. To, że pies sobie radzi znaczy tylko, że jest dzielny i silny, ale też przecież chciałby poczuć trawę pod łapami. Ale wszystkich jednakowo żal :(.
  9. Do tego czasu kaszląc sunia pewnie wydobrzeje i przyjedzie z pozostałymi. Oby tylko nie przedłużyli tego lockdownu. Teraz ponoć bardzo długo czeka się na granicy- znajoma 10 godzin stała - biedne maluszki, taka ciężka podróż.
  10. A więc moją podopieczną jest sunia z kaszelkiem? Oczywiście pokryję koszt jej transportu (dokąd? kiedy?) i tymczasowania. Dajcie znać. Czy dobrze zrozumiałam, że mała mogłaby przyjechać 10/11 kwietnia, o ile będzie miała zapewnione miejsce w domowym DT?
  11. A ja nie wiem, który jest "mój".
  12. O tym Niuńku myślę. To ten ósmy piesek, który jako jedyny jechałby do Anecik.
  13. Jaga, mi chodziło o to, że w hotelu u Anecik byłby sam, w nowym miejscu, w boksie. Dlatego byłoby super, gdyby Ósmy mógł zatrzymać się w tym miejscu, w którym będzie sunia Poker. Może się uda.....
  14. Poker, czy w tym BDT, do którego jedzie Twoja sunia zmieściłby się jeszcze ten ósmy piesek? W opcji płatnej oczywiście (biorę to na siebie). Bardzo martwię się, że ten maluszek będzie SAM w kojcu. Jeśli to jest dziki szczeniaczek, to tym bardziej, bez rodzeństwa, psów które zna, będzie to dla niego trauma.
  15. Oj, to ósmy szczeniorek będzie tam sam?
  16. To do Anecik pojechałby tylko ten ósmy psiaczek?
  17. Dołożę do siódmej 100 zł co miesiąc. Wszystko dobrze się skończy, przecież siódemka to szczęśliwa liczba :).
  18. Naprawdę cię podziwiam - za cierpliwość, wytrwałość i optymizm w tej sytuacji. A pies ma wyraźnie więcej szczęścia, niż rozumu :).
  19. A wiadomo, kiedy małe przyjadą?
×
×
  • Create New...