-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Mruczka replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ja bym brała tego, który najdłużej siedzi. To, że pies sobie radzi znaczy tylko, że jest dzielny i silny, ale też przecież chciałby poczuć trawę pod łapami. Ale wszystkich jednakowo żal :(. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
A więc moją podopieczną jest sunia z kaszelkiem? Oczywiście pokryję koszt jej transportu (dokąd? kiedy?) i tymczasowania. Dajcie znać. Czy dobrze zrozumiałam, że mała mogłaby przyjechać 10/11 kwietnia, o ile będzie miała zapewnione miejsce w domowym DT? -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
A ja nie wiem, który jest "mój". -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
O tym Niuńku myślę. To ten ósmy piesek, który jako jedyny jechałby do Anecik. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Jaga, mi chodziło o to, że w hotelu u Anecik byłby sam, w nowym miejscu, w boksie. Dlatego byłoby super, gdyby Ósmy mógł zatrzymać się w tym miejscu, w którym będzie sunia Poker. Może się uda..... -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Poker, czy w tym BDT, do którego jedzie Twoja sunia zmieściłby się jeszcze ten ósmy piesek? W opcji płatnej oczywiście (biorę to na siebie). Bardzo martwię się, że ten maluszek będzie SAM w kojcu. Jeśli to jest dziki szczeniaczek, to tym bardziej, bez rodzeństwa, psów które zna, będzie to dla niego trauma. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Oj, to ósmy szczeniorek będzie tam sam? -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
To do Anecik pojechałby tylko ten ósmy psiaczek? -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
I ja :) ! -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Dołożę do siódmej 100 zł co miesiąc. Wszystko dobrze się skończy, przecież siódemka to szczęśliwa liczba :). -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mruczka replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Naprawdę cię podziwiam - za cierpliwość, wytrwałość i optymizm w tej sytuacji. A pies ma wyraźnie więcej szczęścia, niż rozumu :). -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
A wiadomo, kiedy małe przyjadą? -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Mruczka replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Pomogę finansowo.