Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mruczka

  1. Nie widać zadnych dramatycznych warunków, tylko trochę bałaganu na podwórku. Nie wiem, czy on przeszkadza psom. Gaja nie wygląda źle.
  2. Jejku!!!!!!! Od trzech lat pierwszy telefon !!!!!!!!
  3. A o się wszystkiego tak boi, czy tylko ludzi? Bardzo jest ładny.
  4. Deklaruję 25 zł miesięcznie od chwili gdy Filet znajdzie się w hoteliku.
  5. Pamiętam o mojej deklaracji i ją podtrzymuję - przelew zrobię, gdy tylko mały znajdzie się u Lilu. Czekam na te chwilę.
  6. Nie dostałam jeszcze numeru konta do wpłat deklaracji, poproszę zatem, gdyż jak widzę, wszystko na dobrej drodze!
  7. Gajuniu, która to już Gwiazdka ( i Nowy Roczek) w DT ?
  8. Zapiszcie moją deklarację 25 zł/miesiąc. Trzymam kciuki za małego, dobrze chociaż, że zima łagodna..
  9. Słodka niunia ! Nic dziwnego, że zimna woda jej nie straszna - grzeje ją sadełko!
  10. Wpłaciłam za lipiec i sierpień (60 zł). Może u Wolfa byłoby taniej ?
  11. [quote name='maja7']Dzięki Wielkie Mruczka![/QUOTE] Te dzięki to nie dla Mruczki, tylko dla cancer43, która taką mega kwotę z bazarku przekazała Gajuni ;).
  12. [quote name='cancer43']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242756-Zakończony-rozliczam-!!!!WYŁĄCZNIE-PSIEJSKI-DLA-GAI-I-GLOBUSIA-do-11-05[/URL] uzbierało się dla Gai 165 zł. [/QUOTE] Tak dużo !!!! To wspaniale, Gaja jest jednak szczęściarą, że tyle ludzi o nia walczy, nie zniechęca się brakiem odzewu na ogłoszenia i pustkami na wątku. Wielkie dzięki !!!!!
  13. Prześlę Atoskowi stówkę na poratowanie zdrówka. Zosia, Twoje konto ???
  14. Patmol też chyba jest z Legnicy.
  15. Ale szczęście ma ta nasza Gajunia ! Dziękuję w jej imieniu, to naprawdę taki szczodry gest ! Na tym wątku tak mało ludzi bywa - pewnie się już opatrzył, nic szczególnego sie nie dzieje, a pies - mimo, że chwilowo zaopiekowany - nadal potrzebuje pomocy.!
  16. Na stronie schroniska , w zakładce "znalazły dom", widziałam, że OLIMP , poszedł . Ktoś coś wie ?
  17. Mari, czy "Twoja" fundacja Help Animals ma status fundacji pożytku publicznego ? Lada moment będę rozliczać sie z fiskusem, stąd pytanie;).
  18. [quote name='kikou'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239011-SZAFA-XXL-r-o-z-l-i-c-z-a-m-y?p=20476088#post20476088[/URL] zakończył sie bazarek, którego jedną z beneficjentek jest Gajka - dziurę w skarbonce Gajki zasiliła kwota 495,- ,[/QUOTE] Gajunia na plusie - święto lasu !!!!! Hurra, wspaniale kikou !
  19. Tylko, że Gajunia to dziewczyna.:lol: Co ja mówię - baba !
  20. [quote name='kikou'] w tej chwili nie ma opłaconego grudnia oraz jeszcze ciągle 165,- zadłuzenia :([/QUOTE] Z gwiazdkowej premii pokryję to zadłużenie - tak - mam nadzieję - na dniach....
  21. Mari, a co słychać u Misia? Wiadomo coś o domu, który był nim zainteresowany? Myślę o biedaku, bo tak zimno i ponuro wkoło.
  22. Myślę, że hotelik jest na tyle doświadczony, ze może rozmowa wystarczy. A wizyta po - juz po swiętach.
  23. Z Gają jestem od początku. Od początku też płacę za hotel (100 zł m-c) - piszę to dlatego, żeby jakoś usprawiedliwić zabieranie głosu w sprawie. Wiemy, że od ponad dwóch lat Gają się nikt nie interesuje, nie jest więc psem pzebierającym w ofertach. To po pierwsze. Czy miesiąc po stracie jednego psa to dla psiarza - to jest człowieka, który w domu MUSI mieć psa, to mało - nie wiem. Wiem też, że Gai jest dobrze w hoteliku, ale w domu tez pewnie nie byłoby źle - ja dałabym szansę chętnym.
  24. Bea, wysyłam Ci na pw nr telefonu do bezpośredniej opiekunki Gai - p. Agnieszki. To bardzo dośwoadczona osoba.
  25. Ciekawe, czy będzie wiedział, że ta buda jest jego, że powinien tam wejść. Biedny, znowu nowe miejsce. Czy będzie tam bezpieczny ?
×
×
  • Create New...