-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Rza na jakiś czas melduje o tym Kikou - i zawsze wychodzi, ze Gaja jest na minusie ! Nie ma pełnych deklaracji, z bazarkami różnie bywa, to i ten minus bez przerwy wyłazi. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Brakuje bardzo dużo. Obiecuję załatać troche dziury, ale dopiero pod koniec września. Teraz nie dam rady. -
Przy okazji składania zamówienia poproszę i dla mnie : - żwacze wołowe 1 kg - 25 zł - przełyki wołowe 1 kg - 29 zł Dziękuję, dane do przelewu poproszę na PW.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo Ci bea dziekuję w imieniu Gai ! -
Czy mógłby ktoś podać nr konta Fundacji 2plus 4 , na które można wpłacać deklaracje na Zefirka ? Podany w linku adres internetowy nie działa.
-
Ponieważ jeden z piesków, na którego miałam deklaracje, zostaje w DT na stałe, deklaruję 30 zł stałej wpłaty na Zefirka. Rozumiem, że na konto Zosi ?
-
Nie mogę w tej chwili złozyc deklaracji, ale wiem, że z odpisu 1% z pewnego PIT-a jest dla Muszki przewidziane 850 zł - to będzie na jakieś dwa miesiące hotelowania. Kwota ta jest pewna na 100% - jeśli było by to potrzebne, to w celu uwiarygodnienia tej informacji mogę na PW przesłać osobie odpowiedzialnej za Muszkę skan zeznania podatkowego, w którym na Lubelska Straż Ochrony Zwierząt - z dopiskiem - dla Muszki - przeznaczona jest ta kwota. Z tym, że nie mamy wpływu na to, kiedy Urząd Skarbowy przekieruje pieniądze na konto Straży.
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Mruczka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Kto Kseni nie pamięta ;D;D [URL]http://www.psycholog-psu.com/kontakt.html[/URL] Trzeba znaleźć jakiegoś tłumacza , żeby napisał e-maila z wyjaśnieniem całej sprawy.Jaka Kseniula jest ....jak szkola?Jaki koszt ....Jakie psy szkolili.... Napisałam do Jamora-czekam na odpowiedz.[/QUOTE] O tłumacza na czeski może byc trudno - no i koszt. Może po prostu posłużyc sie najbardziej uniwersalnym jezykiem, tj. angielskim..... -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
No, nie ma. Natomiast jest odzew z domku tymczasowego Gajuni, który pisze: "Gajka, swoim wyglądem wzbudza zainteresowanie na spacerach, ale niestety tylko platoniczne:( Jest naprawdę taka nieforemna, kiedy biegnie nogi rozrzuca na boki zamiast do przodu, uszy i skóra z głowy zsuwają jej się na oczy a skóra na szyi faluje na lewo i prawo. Jak zwykle pod koniec zimy pojawiły się zmiany skórne, tym razem głównie na pupie, ale skonczyło się tylko na kąpielach, bez sterydu". Zaraz spróbuję wstawić zdjęcia - nie gwarantuję, że sie uda. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
W tym ogłoszeniu ktoś zainteresowany jest szczeniaczkiem (chyba, ze formy "puppy" użyto jako zdrobnienia) . Odpiszę oczywiście, choć nie bardzo mi to wygląda na poważna ofertę. -
Zrobiłam odpis 1% na rzecz LSOZ z dopiskiem, że to dla Muszki (bo pewnie będzie potrzebowała pieniędzy na DT czy hotelik). Niestety, mąż mnie uświadomił, że pieniądze na wskazane konto urząd skarbowy prześle pewnie dopiero pod koniec czerwca.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Taki tłok u Gajusi, że ledwo się przepchnęłam,żeby zameldować, że pamiętam o suni. -
Czy przekazując 1% podatku na LSOZ można wpisać cel specjalny - Muszka i Żabka ?
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, co zrobić, żeby Gajce znaleźć dom. Ogłoszenia nie działają:shake:..... -
Apollo odszedl godnie ,dziekuje Zosiu
Mruczka replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Alfik, biedna Ty ! Najbardziej szkoda, że Alf nie mógł dłużej cieszyć się takim życiem, jakie wiódł u Ciebie, Zosiu. Serdecznie współczuję. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Mruczka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='mari23'] za to kurdupelek...... dzisiaj w nocy zniszczył mi ok. 1 x 1,5 m wykładziny.... zadarł gdzieś w rogu, potem ciągnął po kawałku drąc na paski i gryząc.... [/QUOTE] Ten malutki niewidomy piesek ?!:-o Chyba nie jest szczególnie osłabiony .......... -
Legnica i okolice -wątek psów w potrzebie - bokserka
Mruczka replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Legnica to moje miasto rodzinne (milsze jest dla mnie niż każde inne;)), dletego, mimo, że mieszkam teraz we Wroc, będę zaglądać i zawiadomię znajomych psiarzy z L-cy o możliwości pospacerowania za okazaniem dowodu. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że jesteś ! Z tym, że w międzyczasie nic sie nie zmieniło - Gaja jak nie miała domu, tak nadal nie ma ...... -
Potrzebujemy pomocy! Toniemy w długach!błagamy pomóżcie nam.
Mruczka replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Czy Help Animals jest fundacją pożytku publicznego ? Mam na myśli odpisy od podatku - akurat dobry na to czas. -
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
Mruczka replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ponieważ Misio od Zosi123 znalazł bezpłatny DT i odpuścił trochę dekalaracji, to mogę dorzucić Ślimakowi brakującą kwotę (50 zł) - do końca 2012 roku.:lol: -
Misio - kanapowiec ! Ponieważ tak szczęśliwie się złożyło, że Misiek ma bezpłatny domek i nie potrzebuje tylu pieniędzy (przynamniej na razie), to czy mogę zmniejszyć moją deklarację do 50 zł ? Jest tyle potrzebujących piesków (np. dziadzio Ślimak), trzeba by przegrupować środki. Strasznie się cieszę, że Misiowi dobrze !