-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy Gajce nie zimno w te mrozy - ona to futerko ma takie delikatne, bez podszerstka. Pociesza mnie mysl, że choć sadełko trochę ja grzeje..... -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Gajuniu, przez tydzień będę odcięta od komputera, ale myślami będę z tobą. Trzymaj się mała ! -
Mona ma swoj kochany domek,Wiola ma juz swoj Eden u dobrych ludzi
Mruczka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Czy one dają sie głaskać ? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Witaj Gajuś ! Ty coś nie masz powodzenia na dogomanii.... -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wstawienie zdjęć ! A na tym trzecim ma takie zawadiackie spojrzenie ! I nikt nie chce takiego fajnego psa ??? -
[quote name='Zosia123']Niestety pani dzisiaj nie przyjechała, Misiek leży smutny w boksie... :( Trzeba mu na cito znaleźć DT!!![/QUOTE] Czy to była ta iskierka nadziei na dom dla Misia ! I zgasła ?
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Oto nasza Gajunia: [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/441/p1031735.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/207/p1031725.jpg/[/URL] [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/221/gajka.jpg/[/URL] -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Jest usłuchana, z tym że to bardzo wrazliwy piesek i tych poleceń nie można wydawać zbyt zdecydowanym tonem - bo Gaja bierze wszystko bardzo do siebie, czuje się wtedy nieswojo, tuli uszka. Poza tym Gaja w hoteliku zwana jest Babą i na to imię właśnie - Baba - reaguje najlepiej. A wzięło sie to stąd, że zwłaszcza na początku, gdy dostawała burę za jakieś złe zachowanie ( najczęściej, gdy zeżarła cos nie przeznaczonego dla niej) , p. Agnieszka krzyczała na nia BE, jesteś BE baba - no i tak zostało. Ale dla nas jest przeciez Gajunią, prawda ? Dostałam również zdjęcia, ale musze poczekać do wieczora, poprosze wtedy córke, żeby je tu umieściła, bo ja cos nie potrafię. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, mam wieści o Gai ! Pozwoliłam sobie zadzwonić do p. Agnieszki, u której jest "nasza" sunia i dowiedziałam sie, że Gaja ma się świetnie. Jest posłuszna, wraca ładnie na zawołanie, chodzi bez smyczy. Mimo delikatnej sierści ( bez podszerstka) nie jest piecuchem - uwielbia spacery, jak mówi p. Agnieszka - chroni ją tłuszcz. To znaczy - Gaja nie jest jakoś bardzo gruba, jednak trochę ciała ma. No i apetyt - nieprzeciętny. Porafi na przykład zjeść naleśniki z patelni stojącej na kuchni - taka aparatka ! Podczas rozmowy trzymała głowę na kolanach p. Agnieszki i słuchała. Mamy obiecane zdjęcia ze spaceru - może uda się jeszcze dzisiaj je zgrać. Sytuacja z alergią się uspokoiła - sunia jest ładnie porośnięta sierścią. Aha - telefon milczy. -
[quote name='Martika@Aischa'] :( Jedyne BDT jakie teraz przychodzi mi na myśl to Crys. Nie wiem jaką ma teraz sytuację ....może warto było by zapytać ?[/QUOTE] Jest już trochę deklaracji - 245 zł - tak więc DT nie musi być całkiem bezpłatny. Tylko domowy, bo pies nie nadaje się do budy.
-
Iskiereczka ?! Ale skąd ? Poczekam, może sie rozpali, tymczasem trzymam kciuki !
-
Moja koleżanka z pracy - Basia - deklaruje 50 zł /miesiąc. Misiu, wytrzymaj jeszcze trochę !
-
Jak deklarowałam wcześniej - 100 zł/miesiąc przez cały 2012 r. Zosiu, masz coś na myśli ?
-
Taki dobry pies, a na co mu przyszło. Serce boli, jak patrzy sie na jego los. Może by go do hoteliku - deklaruję stówkę miesięcznie. Czy znalazłby sie ktoś jeszcze do składki ?
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']od ostatniego odsumowania zaksiegowało sie u mnie: to oznacza że w sumie na przestrzeni m-cy wpłynęło 950,- niestety wydatki za 4 m-ce to 1200,- co oznacza że debet na koncie Gajki powiekszył sie na 490 zł. :shake::shake:Cholera.....[/QUOTE] Moja wpłata za grudzień (100 zł) jeszcze nie doszła, bo zlecenie stałe mam ustawione na 15-stego każdego miesiąca. Dodatkowo, jak obiecałam, przesyłam dziś Gai "pod choinkę" stówkę. No, ale debet - mniejszy lub większy - jest. -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Mruczka replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Mari, czy masz zaufanie do swojego weta ? Może z tym noskiem trzeba do jakiegoś specialnego specjalisty? Jakby co, do dołożę sie do wizyty - tylko pisz śmiało ! -
[quote name='Zosia123'][B][SIZE=4][COLOR=red]Sambor / Szron[/COLOR][/SIZE][I] Boks nr: [/I][/B][B]65[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B]72/10 [B][I]Nr na szyi: [/I][/B]...... [B][I]W schronisku od: [/I][/B]....... [B][I]Imię: Sambor / Szron[/I][/B] [B][I]Wiek: 4 lata[/I][/B] [I][B]Opis:[/B][/I] Spokojny, zrównoważony misiek. Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215748-SAMBOR-spokojny-zr%C3%B3wnowa%C5%BCony-Misiek[/URL] [IMG]http://i54.tinypic.com/15q7nyv.jpg[/IMG] Wiecie, na stronie schroniska Szron/Sambor jest w zakładce "zwierzęta, które znalazły dom". A więc adoptowany! (?)
-
I ja też : na gryzaki, śmierdziuchy itp.