Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Może dopytaj też przy okazji o te opatrunki w sprayu - są wygodniejsze. Co to znaczy, że wygląda nieciekawie - ropa, krew czy obrzęk?
  2. Proszę też o nr konta - na teraz dam radę tylko 10zł miesięcznie :(
  3. Dużo szczęścia dla całej rodzinki :Rose::Rose::Rose:
  4. Marta, nie martw się na zapas - boksowate lubią sobie hodować na ciałku takie różne gulki - mój miał raz usuwane z dobrym skutkiem ( było tego chyba z pięć w różnych miejscach i miał już chyba wtedy 10 lat). W wieku 7 lat miał usuwanego czerniaka ( chyba najgorsze raczysko) - i przeżył jeszcze raz tyle :) Dziewczyny z Dolnego Śląska - może macie jakiś pomysł na tymczas, nawet na kilka dni dla boksera - Kamila pisała, że w okolicach Legnicy błąka się wychudzony, prawdopodobnie potrącony przez samochód bokser :-(. Kamila ma dominującego samca, ja 7 kotów a noce już mroźne: :shake:
  5. Tak dyskretnie zapytam, czy z okazji urodzin Kapselka na czterech nóżkach, Kapselek na dwóch ustał pewnie na tych swoich dwóch:evil_lol::evil_lol:???
  6. Przejrzałam wątek Diega - to srebrne to był opatrunek w sprayu. Ness podawała też aescin ( dla uszczelnienia naczyń), przemywała riwanolem i chyba wcześniej też korą dębu. Trzymam kciuki za Kreskę. Obiecałam po pierwszym coś przelać.
  7. Dopiero teraz obejrzałam ostatnie fotki - Dropsik jest przepiękny :) :) Wprost nie mogę uwierzyć, że to ten sam pies.
  8. Pogubiłam się - kto to jest ten drugi?? Wiem, że jest u Ness Alma ze szczeniorkiem, Goja - ale o bokserku nie słyszałam :oops::oops: Jak one pieknie śpią razem :loveu:
  9. Jak ten czas szybko leci ;). Sierściaku, dużo szczęścia i bądż miły dla swoich dużych :) :)
  10. Zbliżenie dwóch wtulonych w siebie mordek rozczulające :). A jak stosunki z pozostałymi psiakami?
  11. Kapselku :loveu: :Rose: :loveu:( to do Kapselka na czterech nóżkach) - długich jeszcze lat i duuuużo zdrowia :tort:
  12. Mój Cezarek, jak się przytulaliśmy, stawał na tylnych łapach i wpychał się na trzeciego :) Dopiero teraz zauważyłam, że przegapiłam całą ostatnią stronę:oops:
  13. Śliczny ten nasz Szczyl :) :) i trafił się mu wspaniały domek :loveu: Warto było poczekać :)
  14. [quote name='Mysza2']Też jestem tego zdania. I nóż mi się w kieszeni otwiera :angryy::angryy::angryy: Pies im wszystkim razem zwisa niestety.:shake: I jeszcze psują krew i zakłócają spokój Saurze, której jako jedynej na psie zależy. [B]Co za rasa.[/B][/QUOTE] Ludzka rasa, niestety:shake:
  15. Wiecie co, to jest faktycznie brazylijski serial - proponuę zmienić tutuł ;) Właścicielką chyba jest siostra ,, pani z Holandii " Choć gdzieś było też, że siostra kupiła go dla matki.
  16. Ale ja zrozumiałam, że do schroniska oddała go sąsiadka u której był ???
  17. Ageralion, nie mam pojęcia . Nie jestem prawnikiem i nie za bardzo rozumiem ich żargon. Tu jest link do tego wątku o którym mówię, poczytaj, może ja coś źle rozumiem ( oby ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/20546-Jak-to-jest-ze-znalezieniem-psa/page2[/url] I jeszcze znalazłam to - post 5 [url]http://www.dogomania.pl/threads/108897-quot-Zaw%C5%82aszczy%C5%82am-quot-psa[/url]
  18. Jak wyczytałam, to są tzw nakłady konieczne, które właściciel jest zobowiązany zwrócić w przypadku odbioru psa. Opieram się cały czas na wątku z 2006r - nie wiem czy przepisy od tego czasu się nie zmieniły??
  19. To chyba nie jest kwestia tego czy schronisko postanowi tak czy inaczej - tu obowiązują przepisy kodeksu karnego ( albo cywilnego? nie wiem). Mam nadzieję, że pani mimo wszystko przystopuje dla dobra Floyda i cały czas trzymam za to kciuki.
  20. Obawiam się, że nie ważne czy pies trafił do schroniska i odbył kwarantannę czy nie :(- właściciel ma możliwość odebrać zagubionego psa do 2 lat , skradzinego do 3 - nawet jeżeli już został adoptowany. Może jednak koszty zabiegu, pobytu w schronisku, utrzymania wpłyną jakoś na zapał pani. To jest trochę tak jak z samochodem - nie ważne, że nie wiedziałeś, że kupujesz skradziony. Wiem, że to niesprawiedliwe, ale z drugiej strony, gdyby to mój zwierzak zaginął czy został ukradziony to chciałabym wiedzieć, że mogę z tego skorzystać.
  21. Pora aby wyprowadzic wszystkie szkieletorki na ostatnie wieczorne siusianie :)
  22. Pokasowałam większość wiadomości w skrzynce i nie wiem czy miałam już nr konta na szczeniaki. Jakiś czas temu obiecałam, że coś wpłacę, a dziś wpłynęło mi kilka zł - więc proszę o nr konta.
  23. [quote name='saura']dlatego koniec pisania o tym. nie ma o czym. Boksioł smutny bo Pańcia zjadła chrupki a mu nie dała. Ale Pańcia mu wytłumaczyła, że mu zaszkodzą i teraz sobie chrapie.[/QUOTE] Pańcia zjadła psie chrupki??
  24. Patrząc na zdjęcia, to dogadali się :) :)
  25. Nie pamiętam, czy chłopak był kastrowany? Może to by panią zniechęciło? Skoro ma syna, czyli był dopuszczany, może to jest jeden z powodów tej wielkiej miłości?
×
×
  • Create New...