Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Trzymam mocno kciuki za powodzenie jutrzejszej akcji:thumbs::thumbs::thumbs:
  2. Pewnie nie doczytałam, a teraz nie znajdę - w jakiej miejscowości dziadzio jest teraz i gdzie jedzie?
  3. Z bazarku na imiona - Yana i Jo37 przelały po 10 zł na konto fundacji. Ja przelewam 35 zł ( moje i Alice midnight ). Co do imion, to wyszło tak piesek nr I , czyli Rocky - Yana wygrała imię Lucky ( czyli Lucky - Rocky ;)) -10zł piesek II - Jo37 - Ramzes - 10zł nr III - ja - Cezar - 10zł nrIV - mójtz - Gucio - 10zł nr V - Alice midnight - Wesley - 15zł Ale ja tych małych nie rozróżniam :( Wklejam pierwszą stronę bazarku za zdjęciami i imionami psiaków - [url]http://www.dogomania.pl/threads/196051-Zosta%C5%84-matk%C4%85-chrzestn%C4%85-bezimienne-szczyle-zbieraj%C4%85-na-jedzenie-do-20.11.2010[/url]
  4. [quote name='Cajus JB']Tak podejrzewałem, że to też będzie psiak, którego znam. Oczywiście Marcel. Zaraz zapiszę wątek. W takim razie będę wysyłał pw cichaczem. :diabloti: Do Maruda666 już nie wyślę bo mnie pogoni. :razz: :mad:[/QUOTE] Taka zołza znowu nie jestem:evil_lol: - ale faktycznie szkoda czasu na trzecie pw
  5. Dostałam już drugie pw - więc jestem. Od wczoraj czytam wątek i nie bardzo mam jak pomóc. Dam radę wysupłać tylko 10zł miesięcznie :( Rozumiem, że zbieracie na oba psiaki? Ile w sumie potrzeba?
  6. Dziękuje za zaproszenie. W tej chwili nie wspomogę - może w przyszłym tygodniu coś mi wpadnie na konto. Ale będę pamiętać i najpóźniej po wypłacie coś podeślę.
  7. Dopiero przeczytałam, że Kora już w domku :multi::multi::multi:
  8. A ona ma jakieś ogłoszenia? Może wykupić jej gdzieś na bazarku ( ja robić nie umiem :( )
  9. Zapisuję się i bedę zaglądać do staruszka.
  10. [quote name='Kapsel']Napisałam do niej maila tylko, bo nie chciałam jej w sobotę męczyć telefonami, chciałam jej dać troszkę odpocząć, co pewnie i tak było niemożliwe. Co do tego psiego dentysty :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: to fakt, że medycyna poszła juz bardzo daleko :shake: Ciekawe ile takie leczenie by kosztowało i czy faktycznie go te zęby bolą i ile on ma tych zęboli do leczenia. Wczoraj mój TZ mi mówił, że psy nie mają zębów unerwionych i ze ja to mu mówiłam :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie mam pojęcia skąd on ma takie info. [/QUOTE] Pozdrawiam Totikowców :loveu: w pochmurny dzionek Mój Cezek miał też pościerane kły ( ale nie aż tak) . Pytałam weta ( ale to było dobrych kilka lat temu ) - o ile nie są otwarte kanały to radził nie ruszać, oszczędzać ( żadnych kamieni, drewna do gryzienia). Otwarte kanały na pewno są bardzo bolesne i tu bez dentysty chyba się nie obejdzie.
  11. Ona jest taka drobniutka, smutna i taka piękna :loveu: Zdjęcie na kanapie w objęciach Bzika - powalajace :evil_lol::loveu::evil_lol::loveu:
  12. Dzięki za zaproszenie. Niestety, mogę tylko trzymać kciuki i podnosić. Przeczytałam cały wątek i jestem pełna podziwu dla tego co zrobiłyście dla rodziny Klary:loveu::loveu: Trzymam kciuki za Kalinkę i jej łapanie. Teraz trochę cieńko u mnie, ale po pierwszym na pewno wesprę przynajmniej odrobinę finansowo.
  13. [quote name='esperanza']Jak się czuje psia rodzina?[/QUOTE] I co u mamusi?? Bazarek imienny skończył sią - będzie z niego 55zł dla szczylków.
  14. Dziadzio Bodzio - pasuje do niego jak ulał :)
  15. Powinien się chyba nazywać Przydrożnik :evil_lol: ale Jaro zdecydowanie lepiej brzmi ;)
  16. Podniosę psiaczka z wieczora :) Coś wiadomo jak się czuje?
  17. Szczęściara :loveu::loveu::loveu:
  18. A skarpeta im. Talkot - coś wiadomo?
  19. Te spiłowane kły mają pootwierane kanały? - wtedy bardzo by go to bolało :( i koniecznie trzeba by coś z tym zrobić. Zdjęcia przecudowne - fajmych masz chłopaków :)
  20. Posłałam dla dziadaia 50zł. Te duże oczy to może z wychudzenia?
  21. Też posyłam - zatytuować ,,na dziadka z drogi"? Pomyślę nad jakimś bazarkiem, ale muszę odkopać aparat ;)
  22. Melduję się na wątku dziadziusia. Coś dołożę, ale muszę się rozeznać w finansach ;)
  23. [quote name='Kapsel']Tak to prawda, WIELKI SZACUN!!! [B] Germaine [/B]ma zero prywatnego życia, [B]ZERO!!!!!!:shake:[/B][/QUOTE] Bo życie prywatne zeszło.....na psy:evil_lol::evil_lol: Super, że maluchy już lepiej :multi::multi::multi:
  24. Trzymam kciuki za akcję ,, przejęcia " dziadzia. Spać przez niego nie mogłam :( Na pewno tez się dołożę.
×
×
  • Create New...