Dziewczyny, ja pamiętam o swojej deklaracji, tylko cały czas czekam na wypłatę - dzień, dwa i powinna być na koncie. Zrobię stały na 10 każdego miesiąca - może tak być??
Szczylu, moskiewski mastifie stróżujący w pirenejach, do góry!!!
Malwi, nie ma jak czosnek - i podleczy i wampiry odstraszy :evil_lol: