Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Piękny jesteś Floydziku :) A ta siwizna dodaje ci tylko uroku. Już pewnie ciotki boksiowe nad czymś tam dla Ciebie myślą :)
  2. Jak dobrze się czyta o szczęśliwym Szczylku :)
  3. Ale moje koty chowane z bokserem ;), faflunie towarzystwo wcale im nie będzie przeszkadzać:evil_lol: A jako że liczebnie przeważają, to sobie poradzą :lol:
  4. Dopiero teraz tu trafiłam. Jutro poczytam ( właściwie to już dziś :evil_lol:). Obejrzałam na razie dwie ostatnie strony- Alu, nie adoptowałabyś mnie jako trzeciego boksia :) ????
  5. Odzyskałam chyba nareszcie kompa, więc też się melduję i witam serdecznie stały domek Tofika vel Sashy vel Scoobyego :evil_lol: Ma chłopak szczęście - ze wspaniałego domku tymczasowego w kilka dni trafił do wspaniałego domku stałego :laola:
  6. A ja podczytuje z doskoku i straaaaasznie się cieszę :) ( i z domku Tofika i z tego ,że kolejna bieda wyciągnięta ze schronu :) :) )
  7. Jestem na zaproszenie Ewuni . Dziewczyny, chyba nie ma co sie zastawiać, tylko trzymać kciuki, żeby pani od działki się zgodziła :modla::modla:. Teraz najważniejsze powyciągać je z tej nory :( Do karmy też się postaram coś dołożyć. Trzymam kciuki :thumbs::thumbs:
  8. Myszko, wszystko co ma cztery łapy jest śliczniaste :) :) :) - a wiesz jakie moje koty cudne:evil_lol: Tofiku, kciuki za jutro :) Daj się pomizać tym mokrym. Mój Cezar do pierwszego usg był z lekka przymulony, przy następnych już się sam kładł.
  9. Podpiszcie proszę petycję - wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85[/url] PETYCJA W SPRAWIE SCHRONISKA W KIELCACH: [url]http://www.petycje.pl/petycja/5853/p...ch_dyminy.html[/url]
  10. Dziewczyny, podpiszcie petycję PETYCJA W SPRAWIE SCHRONISKA W KIELCACH: [url]http://www.petycje.pl/petycja/5853/p...ch_dyminy.html[/url]
  11. Albo mnie oczy mylą, albo on już przytył :crazyeye: Zupełnie inaczej wygląda :)
  12. Po takiej głodówce, może mieć trochę podrażnioną wątrobę? Trzeba ją będzię trochę podkurować ;).
  13. Jak najbardziej jestem za przekazaniem pieniędzy Portosowi :)
  14. To ja też prosze nr konta dla Balbinki :)
  15. Emotki co ciekawsze mi nie wchodzą, wiec tak bezbarwnie wyrażę swoją radość - hura!!!!!!!! :) :) :) Kapselku, uważaj na głowę, nadmiar alkoholu szkodzi;). A ostatnio coś sporo powodów do radości :) :) Co do swojej deklaracji, której zreszta jeszcze nie przelałam, to 20 zł pójdzie na kostki Malvi a 30 dla Balbinki :)
  16. A z niedożywienia nie może mieć takich wyników? On jest dobrze wychudzony :(. Może nie trzeba od razu mysleć o guzie śledziony. Mój Cezar miał ogromnego guza, a morfologię miał rewelacyjną. Pędzę do Szczyla, bo chyba czegoś nie wiem ;)
  17. Dieta sucharkowa :evil_lol::evil_lol:, dobry pomysł.
  18. ............................ zdublowało mi się
  19. Dziewczyny, ja pamiętam o swojej deklaracji, tylko cały czas czekam na wypłatę - dzień, dwa i powinna być na koncie. Zrobię stały na 10 każdego miesiąca - może tak być?? Szczylu, moskiewski mastifie stróżujący w pirenejach, do góry!!! Malwi, nie ma jak czosnek - i podleczy i wampiry odstraszy :evil_lol:
  20. Trochę smutno ;)- jak Tofik odjedzie do domku, kto będzie pisał takie rewelacyjne sprawozdania?? Piękny pies, piękna akcja - jak się czyta takie wątki to i życie piękniejsze :multi:
  21. Ślicznie maleńki pisze - ale chyba nie jest to rzeczywiście styl dostojnego pana Barona;);) Przy tylu miskach do wyboru szybko się zaokrągli :evil_lol:
  22. Kapselku, dzięki za zaproszenie :) Śliczny ten faflun. Ciałka szybko nabierze. Dziwne, bo w sumie nie wygląda na zaniedbanego, sierść ładna ( tak na oko patrząc na zdjęcie), długo błąkać się pewnie nie mógł - czemu taki chudy?? Dopiero teraz doczytałam powyższy post, czyli państwo doprowadzili go do porządku ( jeżeli chodzi o sierść).
  23. A coś z nabiału? Krótka dieta jej nie zaszkodzi ;) Ważne, żeby podpijała. Skoro chodzi i żebrze o jedzenie, to nie jest z nią tak źle :)
  24. Borysus, zobacz delikatnie czy ma twardy , bolesny, napięty brzuszek - to mogłoby swiadczyć o perforacji. Może tylko pękło jej jakieś naczyńko?? Z jedzeniem bardzo ostrożnie - może śmietanka?? Jeżeli smoliste wymioty się powtórzą to raczej skontaktuj się z wetem. Tak sobie gdybam, ale sam najlepiej będziesz widział w jakim ona jest stanie .
×
×
  • Create New...