Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Brawo Monti :loveu: Na pewno go nie polubisz, ale przynajmniej jesteś bezpieczny. Mój Cezar wchodząc do domu pierwszy raz w kołnierzu, jeszcze z lekka przymulony, miał problemy z trafieniem w otwór drzwiowy. A koty na jego widok pouciekały:evil_lol: - takiego cudaka jeszcze nie widziały.
  2. Na wątku Goyi niestety od dawna cisza :( Maleńka, co u ciebie? Ness bez neta, to i wiadomości brak.
  3. I kolejna fafluniasta bieda :-( Założyłam sobie już osobny folder - BOKSERY, tyle ich ostatnio jest :shake:
  4. Za Milunię i za Maltusię :thumbs::thumbs: Ma śmieszne nóżki - i białe i czarne i brązowe ( oczywiście sunia, nie Maltusia:lol:)
  5. Spóźniłam sie z tym płynem. Tak mi przykro :( ale to chyba była jedyna słuszna decyzja, wiem że trudna.
  6. [quote name='Kapsel']To już serial na miarę hollywoodu będzie :multi::multi::multi:, czyli dramat przeplatać się będzie z romantycznym romansem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Marudko, a może Ty przyjedziesz do Kory na weekend w gości??? ;)[/QUOTE] Kapselku, ja niestety bez mojej Soni - kierowniczki ( to taka żeńska forma od kierowcy:evil_lol: ) jestem zdana na PKS :shake: Mogę jedynie jako pilot - ale to też nie wiem gdzie byśmy dojechały:diabloti: ( chyba że z pomocą:evil_lol: tego litra)
  7. Same dobre wieści :lol::lol:
  8. Ktoś pisał na wątku Floyda, że to brazylijski serial - to jak to tutaj nazwać??:evil_lol::evil_lol:
  9. Tylko na kolegę, to chyba musisz Kora zastosować trochę inne sposoby przekonywania niż na męża ( no chyba że mąż nie czyta forum:evil_lol::evil_lol:)
  10. Tego słowa nie oddadzą -:sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::laugh2_2:
  11. Pewnie jeszcze biedak oszołomiony i nie bardzo wie co sie dzieje. Rano bedzie jak nowy :)
  12. Dopiero jestem, ale jestem. Biedny maluch. Trzymam kciuki, żebu wszystko się dobrze ułożyło.
  13. Przynajmniej podniosę na pierwszą !!! Cały czas podczytuję co sie dzieje, ale nic nie piszę bo nie mam jak pomóc :(.
  14. Może to coś w rodzaju czyraka? Pęka jak się nazbiera. Ta okolica nie jest cieplejsza? Gdyby to był stan zapalny powinno być cieplejsze, bolesne i zaczerwienione ;)
  15. [quote name='wykrywka']Osobą przejmującą Floyda na tymczas był, o ile dobrze kojarzę, właśnie Adam, więc myślę, że Fundacja ma z nim kontakt.[/QUOTE] Czyli szansa na wiadomości od Floyda jest.
  16. Ta pani ze Szwecji próbowała się kontaktować?? Rozumiem, że z Fundacji z Adamem nikt kontaktu nie ma? Może jej pobyt dałby możliwość uregulowania sytuacji Floyda ( bo to ona była właścicielką?)?
  17. Biedna babuleńka. Musiała być bita :( Może dobrze, że tak się stało - przynajmniej ostatnie lata czy miesiące spędzi w spokoju. Gdyby nie pomysł z wepchaniem pod samochód, pewnie by ją uśpił, albo dalej gnębił :( Miała bidula szczęście w nieszczęściu. Kolczatkę to jej zdjęliście?? ;)
  18. Piękny jest :) Imię pewnie mu nadadzą nowi właściciele ? Ale Lucky pasuje do niego :)
  19. Saura, zaczęłam pisać zaraz po Twojej wiadomości i przerwałam - nie wiedziałam co napisać. Teraz też nie wiem co powiedzieć. Myślę, że na pewno dobrze to przemyślałaś i musiałaś tak postąpić. Mogłabym pisać, że głowa do góry, życie przed Tobą itd, ale..... Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki.
  20. Kamila, a może jakieś zdjątko, choć jedno - Monti chyba się nie pogniewa :)
×
×
  • Create New...