Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Śliczne całe stadko :) Wczoraj posłałam 50zł na potrzeby Klary i rodziny. Zapraszam też na bazarek - może komuś coś się przyda. Połowa dochodu dla Klary. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197606-KsiÄ…ĹĽki-kartki-Ĺ›wiÄ…teczna-kalendarze-do-10-XII-godz.-20.00?p=15863640#post15863640[/url]
  2. Obiecałam po pierwszym jednorazową wpłatę. Proszę o nr konta to prześlę 30zł.
  3. Dopiero dziś dotarłam ....i nóż mi się w kieszeni otwiera :mad::mad: Toż on ma dopiero rok a tyle już wycierpiał. I dalej nie wiadomo, czy da się poskładać łapkę :shake: Słów brakuje :shake: Trzymam cały czas kciuki za zadowie chudziny. Jutro poślę 50zł ( dziś już na oczy nie widzę ).
  4. Coś od wczoraj nie było spacerku?? No to Bodziu ubieraj się, tylko ciepło :) :)
  5. Słodkie babuleńki :loveu: - sorry, po bliższym przyjrzeniu się widzę, że nie tylko babcie;)
  6. Może to głupia podpowiedź, ale ja przy Cezarze miałam na podłodze pod ręką ( i w kuchni i w przedpokoju ) zawsze większy garnek czy słoik - jak zaczynał sikać podsuwałam - zawsze to mniej sprzątania. Tylko nie wiem czy z sunią tak da radę:shake:
  7. Bodziu :) pozdrów smoka wawelskiego;)
  8. Śliczna morduchna :) Rebellia, ten kicio w Twoim awatarku też ma taką bardziej bokserzą ,, twarz" :) :)
  9. Znalazłam coś takiego - [url]http://www.dogomania.pl/threads/196092-Bazarek-Og%C5%82oszeniowy-na-wyjscie-Bezika-ze-schronu-do-30-listopada-godz.23.00[/url]
  10. Jestem na zaproszenie, ale niestety finansowo nie mogę pomóc :(
  11. Śledzę wątek praktycznie od początku. Postaram sie, ale dopiero po wypłacie posłać 50zł - w imieniu swoim i sonek666
  12. Ma niesamowity kolor :) Ten nosek to od jedzenia, czy tak rogowacieje? - mojemu Cezarowi rewelacyjnie pomógł Dermosan, dziewczyny też kiedyś pisały, że świetna jest wazelina
  13. [quote name='mestudio']Lisio dziś w nocy spał do 6 rano. Cud jakiś, pierwszy raz to sie zdarzyło.[/QUOTE] Mam zbędny budzik, podesłać Lisiowi :evil_lol::evil_lol: ???
  14. Pączątek akcji - rewelacja :) :) Oplułam monitor :evil_lol: Koniec, niestety nie taki na jaki czekaliśmy :(. Ta psica jest albo super inteligentna, albo ma takie głupie szczęście ( nieszczęście). Wierzę, że mała jednak w końcu wpadnie;)
  15. [quote name='marta0731']Ech te kołnierze..........:roll: (niedawno sama sobie założyłam z ciekawości, jak się pies czuje, no i nie ma rewelacji;)) no ale trzeba.......... Mikuś zdrowiej szybciorem!!!:loveu:[/QUOTE] Marta :), zdjęcia nie zrobiłaś?? Smutny niuniuś z tą anteną satelitarną;)
  16. Nie wiem ile lat miał Żuczek, ale był już wiekowy, kruchy. W podeszłym wieku często tak bywa, że złamanie, unieruchomienie, stres związany ze zmianą miejsca, przyśpieszają odejście. Żuczek od jakiegoś czasu chyba już tak pomalutku gasł. Zaniki mięśni, wyniszczenie, zapadnięte naczynia i gałki oczne - to wszystko do tego pasuje. Malutki, biegaj szczęśliwie po tej lepszej stronie, gdzie już nic Cię nie boli :-(
  17. Kapselku, jesteś jak błyskawica :) . Ja się wczoraj naszukałam bazarku...i nie znalazłam .
  18. Dopiero teraz przeczytałam :-(:-(:-( A miało być już tylko dobrze :shake:
  19. Ale numer - to dla tego nie mogłam się w tych psiakach połapać :cool3::cool3: Mam nadzieję, że matki chrzestne nie pozwą mnie do sądu :evil_lol::evil_lol:
  20. Jak nie urok to......:cool3::cool3::cool3:
  21. Dziadek :multi:, ty miałeś kiedy tyle forsy :evil_lol: !?!? Ciekawe czy w ogóle kiedyś ktoś się o niego troszczył?
  22. Moje skromne 10zł ( Danuta R ze Złotoryi) proszę przekazać dla ŚTOZ. Kielce :) - całym sercem jestem z Wami - JESTEŚCIE WIELCY. Brakuje mi słów, aby napisać co sądzę o ,,weterynarzu" - taki specjalista powinien się raczej zająć kopaniem rowów, a nie narażać niewinne niczego zwierzaki na kontakt ze swoją osobą.
  23. Biedna dziaduleńka :( Musi go nieźle boleć :(
  24. O, jacy pomocnicy :crazyeye: I dywan wytrzepią :) :)
×
×
  • Create New...