Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Ale z wyglądu to wykapany Szczylek :evil_lol: - czyli ,,moskiewski bernardyn" ?
  2. Zuzliku, nie wpisałaś jeszcze mojej deklaracji na jedną ampułkę . ile ich potrzeba?
  3. Proszę o nr konta - prześlę też na 1 ampułkę.
  4. Nie wiem czy to mój komp, czy link nie działa, ale nie mogę wejść. A Szczylek na pewno dom znajdzie - tyle ciotek za niego trzyma kciuki :)
  5. Ja z otrząsaniem w miarę sobie poradziłam wycierając zwierza w wannie przed wyjściem ( przynajmniej częściowo ;)). A do kąpieli takich uciekinierów, to zazwyczaj trzeba dwoje - jedno trzyma, drugie myje :evil_lol: - nauczyłam się tego przed laty wyciągając namydloną boksię spod łóżka :evil_lol:
  6. Przynajmniej podniosę. Biedna sunia.
  7. Kapselku, Szczylek doczeka się swojego domku :) Im dłużej czeka, tym domek będzie lepszy ;) - domek dojrzewa, jak dobre wino.
  8. Też podniosę. Spróbuję coś podesłać, ale też po pierwszym ( tylko prosze wtedy o przypomnienie - starość nie radość, skleroza nie boli ;) ).
  9. Jaka szybka akcja :crazyeye::iloveyou: Trzymam kciuki za sunię i transport .
  10. Odsypiaj spokojnie psinko :). I w nocy nie buszuj ;) ( mój Cezar kiedyś po zabiegu o godz 17, doszedł do siebie koło 22 i o pierwszej w nocy musiałam mu grzać rosołek z makaronkiem - zastałam go na środku kuchni z głową prawie w misce, ledwo stał, ale od miski odciągnąc się nie dał, taki głodny był :) ).
  11. Jak już, to wolałabym wołowego penisa :evil_lol::evil_lol: - kiedyś były na bazarku. Podobno dobre w smaku :diabloti:
  12. No nie, aż tyle, to nie wymagam ;);) Wystarczy jakiś smaczek od czasu do czasu :p
  13. Zuzliku, jak Ty pięknie o Borutku - Lucusiu piszesz :loveu::loveu:
  14. Ale nie będziesz nas lizać??
  15. [quote name='Kapsel']Marudko, czy Ty też jesteś jak ja blondi? :evil_lol:[/QUOTE] Też się zastanawiałaś ?? To może to norma i nie jest jeszcze z nami tak źle??
  16. Ha,ha,ha - dobrze, że budę już zostawiły w spokoju :):)
  17. Czy nie jest podobny do Szczyla? [URL=http://img809.imageshack.us/i/beztytuugnu.png/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4908/beztytuugnu.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] To Agrafka z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/191703-Agat-bernardyn-z-Krobi-to-DZIEWCZYNA-AGRAFKA!-Wsparcie-OG%C5%81OSZENIA!/page6?p=15418352#post15418352[/url]
  18. [quote name='Nes2009']No jak można usunąć takie białe między nogami. Niech będzie. Jakiś ruch i porozmawiać można:)[/QUOTE] Przez dobry moment głowiłam się, o jakie białe i między czyimi nogami chodzi :evil_lol::evil_lol:
  19. Gratulacje :multi::multi:
  20. Czyli to Kapsla Kapsel :). Futerko mu błyszczy jakby napastowane - to jakiś specjalny nabłyszczacz;) Śliczny jest :) Nesiu, ja mam cały czas tą paczuszkę z bazarku dla Ciebie do wysłania. Mam adres, ale nie mam imienia i nazwiska, a teraz, to nie wiem, czy nie poczekać do zmiany adresu??
  21. Jeszcze tylko ząbek, włoski odrosną i będzie super:). Jaki on uśmiechnięty na tych zdjęciach :loveu:
  22. :thumbs::thumbs::thumbs: - tylko tyle mogę, wiec trzymam z całych sił.
  23. To te biedne sunie, nie dość że stareńkie, to jeszcze między młotem a kowadłem ( czyli walczącymi spadkobiercami ).
  24. Jaka bidula :( Na to, że byli ,,właściciele" :mad: będą uczestniczyć w kosztach leczenia, to pewnie nie ma co liczyć?
  25. Co słychac u malutkiej? Postaram się coś dołożyć na operację, ale dopiero po pierwszym :shake:
×
×
  • Create New...