Czyli to Kapsla Kapsel :). Futerko mu błyszczy jakby napastowane - to jakiś specjalny nabłyszczacz;) Śliczny jest :)
Nesiu, ja mam cały czas tą paczuszkę z bazarku dla Ciebie do wysłania. Mam adres, ale nie mam imienia i nazwiska, a teraz, to nie wiem, czy nie poczekać do zmiany adresu??