Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Jeżeli ona krwawi z przewodu pokarmowego ( a skoro wymioty były czarne, to jednak podkrwawia), to nie powinna nic jeść. Nie mam pojęcia co doradzić. A ona zachowuje się normalnie?? Chodzi?? Sprawia wrażenia psa cierpiącego?
  2. Następny Szydłowianin bezpieczny :loveu::multi::loveu:
  3. Tak na okoo, to ze Szczylem nie ma to wiele wspólnego ;)
  4. Ale krwi nie ma w tym co zwraca? Nie dawaj jej na razie jeść. Może zjadła wczoraj za dużo po tej przerwie. Pewnie bez weta się nie obejdzie :( Ta kupa była czarna, czy normalna?
  5. Zaczęła cos jeść? Ważne, żeby się nie odwodniła.
  6. Może nie doczytałam, ale kiedy była by szansa na tą konsultację? I ile trzeba by uzbierac na transport? Postaram się też coś dołożyć.
  7. Szczylek, rasa Sierot, z domu Kapsel :) :)
  8. Podczytuję pocichutku wątek i mam też sporo wątpliwosci. Nesiu, jesteś pewna, że Diego przyjmie spokojnie na swój teren większego samca?? Boksery często tak mają, że mniejsze stworzenia traktują łagodnie ( np Twoją sunię), ale większy i jeszcze na moim terenie to wróg!! I z tego co doczytałam, to Blacky musi zmienic miejsce pobytu ze względu na jego stosunek do dzieci - nie boisz się o swego synka? Może ja nie wszystko doczytałam i może się mylę, ale co będzie, jak psy się nie zaakceptują?? To jest kawał drogi i duże koszty ewentualnego powrotnego transportu :(
  9. Ale one biedne wystraszone na tych pierwszych zdjęciach. Jaka kolosalna różnica w zachowaniu na nastepnych zdjęciach :) , widać, że robią postepy :)
  10. Wpłaciłam 60 zł do grudnia. Lenka, zdrowiej i tyj - tylko nie za bardzo ;)
  11. Kapselku, Szczyla nie żałuj - jemu jest jak w niebie. Jak ten wymarzony domek się znajdzie ( a na pewno się znajdzie, w to nie wątpię), nie wiem czy będzie taki szczęśliwy, że musi się pakować:evil_lol:
  12. Malutka, nie rób numerów, ma być dobrze:thumbs::thumbs::thumbs:
  13. Raz ugotowałam moim kociatym drobiowe serduszka - potem cała rodzina wyjmowała je z butów - stadko uznało, że to do zabawy :). Mój Cezar bardzo lubił ozory, po wątróbce bywało że zwracał - nie służyła mu. Serducha wołowe pochłaniał na surowo.
  14. Bladym świtem :p witam skacowane imprezowiczki :evil_lol::evil_lol:
  15. Karniaka wypiłam:drinking:, zaraz zacznę spiewać :BIG: Kapselku, a gdzie ja mogę być ?- włóczę się tu i tam po dogo i miau;) Marta - :Rose::Rose:, a dla Montiego pęto kiełbasy :evil_lol: P.s- To że Monti nie słyszy, teraz już dla niego nie jest straszne. Jest bezpieczny i świetnie daje sobie radę ;) ( jakoś otwierania lodówki nie przegapia :evil_lol:)
  16. No to musimy teraz ostro zastartować :evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Kapsel']Żebyś się czasami Gołotą nie okazała :roll: Dbaj o siebie!!!! :mad::mad::mad:[/QUOTE] Ciekawe, które z Was więcej je - Ty czy Diego??
  18. Hura!!! Jak się cieszę :sweetCyb: :klacz: :sweetCyb: :cunao::cunao::cunao:
  19. Zaglądam co nowego słychać ? A tu przeprowadzka w toku :)
  20. Pogubiłam się w tych Lenkach i nie wiem na jakie konto wysłać wpłatę na październik - czy konto dla [B]tej[/B] Lenki to konto Anny M z Krakowa??
  21. Obiecałam się dołożyć. Proszę o nr konta, przeleje 50zł. Malutka trzymaj się i nie szalej :)
  22. A ja proszę o nr konta - myślałam, że gdzieś mam, ale nic z tego .
  23. Z tego co czytałam na wątku Misia, Ewu deklarowała też 100zł na surowicę.
×
×
  • Create New...