Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Moze to być jeszcze jakieś krwawienie po porodzie? Bidula rodziła pewnie w kiepskich warunkach . A maluchy prześliczne :loveu:
  2. Mogę tylko podnieść. Gdyby kroił się jakiś hotelik, to 10 -15 zł stałej jeszcze wyskrobię.
  3. Ufff, jak dobrze, że oboje już ,,pod kluczem" ;). Obiecany przelew poszedł ( 150 na pieska).
  4. Kora - wygląda na to, że dezyzja spadnie na Ciebie:evil_lol::evil_lol: Dookoła same bidy i jak by nie dzielić t i tak za mało :shake:.
  5. Piękności :) :) Ale nasz Bilbuś dobrze trafił :loveu::loveu:
  6. Przyłączam się do kciuków. Śliczna mała i tyle już przeszła :( Co do byłego właściciela, to mam obawy, że to nie CBA, tylko PZP ( poradnia zdrowia psychiczneg) i może okazać się, że niestety niepoczytalny :(
  7. W pierwszym poście są linki do bazarków ale nie wchodzą - czy to tylko u mnie??
  8. Coś tam wpłacałam ;), więc jeżeli można to optuję za ujęciem boksero-astki i Borysa od Goldenka do podziału przynajmniej po jakiejś cząsteczce - obie straszne bidy ( wiem, że tu na dogo same biedy :( )
  9. Fajny ten Franuś :)
  10. [quote name='jostel5'][B]Przyszły przelewy od AresekSE-40 zł oraz p.Danuty spoza Dogomanii-50 zł[/B] Bardzo,bardzo dziękujemy za wielkie serducha i pomoc niesioną cierpiącemu psu!:Rose::Rose::Rose::iloveyou:[/QUOTE] Jostel - jeżeli to była wpłata od Danuty R - to pewnie zapomniałam napisać nika
  11. Zapraszam na bazarek z imionami dla szczylków - [url]http://www.dogomania.pl/threads/196051-Zostań-matką-chrzestną-bezimienne-szczyle-zbierają-na-jedzenie-do-20.11.2010[/url] Jeżeli macie jakieś propozycje zmian - piszcie :)
  12. Ania, dzięki za zaproszenie na wątek. Kolejnej stałej już nie dam rady, ale bardzo chciałabym, żeby oboje mogli pojechać. Jednorazowo wpłacę za pierwszy miesiąc dla onego - czyli tych 150zł. Miałam wpłacic coś na Majkę, nie zdążyłam, wierzę, że teraz się uda .
  13. Może Barcik powinien nazywać się Farcik - bo miał chłopak dużo szczęścia :multi: Tak nie wiele brakowało i mogło być dla niego za późno :shake:
  14. Zrobiłam cos takiego - [url]http://www.dogomania.pl/threads/196051-Zosta%C5%84-matk%C4%85-chrzestn%C4%85-bezimienne-szczyle-zbieraj%C4%85-na-jedzenie-do-20.11.2010?p=15691892#post15691892[/url] Zobaczcie i podpowiedzcie co ewentualnie zmienić. Czy gdzieś są zdjęcie reszty maluchów?
  15. Daj mi link do Twego bazarku, spróbuję - wskoczę do wanny i zaraz bedę się za to brać ( tzn po wyjściu ;) )..
  16. Kapselku, może bym spróbowała, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić technicznie. Kolejnych pięć postów przezbnaczyć po jednym dla każdego psiaka, czy w jednym i imiona będą przyznawane w kolejności wygranej ( tzn pięć najwyżej cenionych ) ? Atomówka - pisałyśmy razem :) - skoro masz już doświadczenie w tym zakresie, chętnie ustępuję :).
  17. Przeprowadzasz się?? To jak nas tutaj na tym Śląsku coraz więcej, jakiś zlot trzeba by zrobić:evil_lol:
  18. Kapselku, metamorfozy masz tutaj - [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy[/url] Jak ktoś naumiany, to może wrzuci Dropsika??
  19. Moje coś ,, po pierwszym" też już poszło - przelałam 50zł. Greciu- Kreseczko, dbaj o uszy ;)
  20. Obiecałam, że po pierwszym poślę coś dla Franusia - czy konto nadal to co w pierwszym poście, na WET-MED?
  21. A ja napiszę tylko, że się wstydzę za siebie :oops::oops: - bo cały czas mimo,że na wątku od wielu miesięcy ani słowa o sunieczce, miałam jednak nadzieję, że Goja jest szczęśliwa, wysterylizowana, bezpieczna :shake: Chyba nie ma się o co kłócić - gdzie, jak gdzie, ale na dogomani porzucenie własnej i do tego nie wysterylizowanej suczki nie powinno przejść. I chyba nie ma znaczenia, czy umowa była ustna czy na piśmie, czy jej w ogóle nie było. Biorąc z ulicy kota( mam akurat koty), bez żadnej umowy , pierwsze co to szczepię i sterylizuję.
  22. Za całą trójkę:thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...