-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mogę tylko podnieść. Gdyby kroił się jakiś hotelik, to 10 -15 zł stałej jeszcze wyskrobię. -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Maruda666 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ufff, jak dobrze, że oboje już ,,pod kluczem" ;). Obiecany przelew poszedł ( 150 na pieska). -
Kora - wygląda na to, że dezyzja spadnie na Ciebie:evil_lol::evil_lol: Dookoła same bidy i jak by nie dzielić t i tak za mało :shake:.
-
Piękności :) :) Ale nasz Bilbuś dobrze trafił :loveu::loveu:
-
Coś tam wpłacałam ;), więc jeżeli można to optuję za ujęciem boksero-astki i Borysa od Goldenka do podziału przynajmniej po jakiejś cząsteczce - obie straszne bidy ( wiem, że tu na dogo same biedy :( )
-
Fajny ten Franuś :)
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
Maruda666 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ania, dzięki za zaproszenie na wątek. Kolejnej stałej już nie dam rady, ale bardzo chciałabym, żeby oboje mogli pojechać. Jednorazowo wpłacę za pierwszy miesiąc dla onego - czyli tych 150zł. Miałam wpłacic coś na Majkę, nie zdążyłam, wierzę, że teraz się uda . -
Kapselku, może bym spróbowała, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić technicznie. Kolejnych pięć postów przezbnaczyć po jednym dla każdego psiaka, czy w jednym i imiona będą przyznawane w kolejności wygranej ( tzn pięć najwyżej cenionych ) ? Atomówka - pisałyśmy razem :) - skoro masz już doświadczenie w tym zakresie, chętnie ustępuję :).
-
Obiecałam, że po pierwszym poślę coś dla Franusia - czy konto nadal to co w pierwszym poście, na WET-MED?
-
A ja napiszę tylko, że się wstydzę za siebie :oops::oops: - bo cały czas mimo,że na wątku od wielu miesięcy ani słowa o sunieczce, miałam jednak nadzieję, że Goja jest szczęśliwa, wysterylizowana, bezpieczna :shake: Chyba nie ma się o co kłócić - gdzie, jak gdzie, ale na dogomani porzucenie własnej i do tego nie wysterylizowanej suczki nie powinno przejść. I chyba nie ma znaczenia, czy umowa była ustna czy na piśmie, czy jej w ogóle nie było. Biorąc z ulicy kota( mam akurat koty), bez żadnej umowy , pierwsze co to szczepię i sterylizuję.
-
Bokser Floyd zasnął na zawsze w ramionach swojego przyjaciela..
Maruda666 replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
Za całą trójkę:thumbs::thumbs::thumbs: