Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Dla domku :loveu::loveu: i dla wszystkich cioteczek :loveu::loveu: Flojduś, ty nawet nie wiesz co cię jutro czeka :multi::multi::multi:
  2. Zdjęcia śliczne - rozbroiła mnie ta zdziwina mina Kapsla . A komentarze rewelacyjne - siedzę przed monitorem i rżę :) :) ;) Nieżywa Jenusia przesłodka :loveu:
  3. Ale świetnie się poskładało :) :) A DT na DS przerobic zawsze można ;), w takim słodziaku domek na pewno raz dwa sie zakocha :loveu:
  4. Umiecie trzymać w napięciu :evil_lol:
  5. [quote name='Malwi']ciotki co wy bredzicie ? :P Greta a Szczylek ? w żadnym wypadku ... Szczylek delikatniusi jest... takie chucherko ;))[/QUOTE] Malwi, daj Szczylowi jeszcze roczek, zmężnieje i będzie wykapana Greta ( nawet z tyłu już mu nic nie przeszkadza :) ).
  6. Śliczne zdjęcie :) Podpisuję się pod wszystkim co napisałaś Myszeńko :)
  7. To z profilu jest ładniejsze - nie widać, że się pieni:evil_lol:
  8. [quote name='Agnezia']Ciałko młodego psa -[B] głowa staruszka[/B]. Jakie on ma piękne oczka !!!![/QUOTE] To nie jest staruszek. To szpakowaty przystojny pan :) Ale nosek wygląda dużo lepiej.
  9. Coś się Ciapusiowi też od życia należy ;). A jak mu nie będzie pasić, pójdzie do drugiego pokoju :)
  10. Kapselku, czyż ona nie jest podobna do Szczylka?
  11. No więc już po wizycie i myślę, że Ciapek może się pakować :) Osiedle na którym będzie mieszkał znajduje się na skraju dość sporej wsi Dużo zieleni, terenów do spacerów. Kilka dwu albo trzy piętrowych bloków w sporej odległości os siebie. Od głównej drogi są oddzielone ogrodzeniem, z drugiej strony jakieś działk, pola. Pani na emeryturze, będzie miała dla niego masę czasu. Pan pracuje. Mają doświadczenie z psiakami - to już kolejny piesek . Przez kilkanaście lat był u nich wyżeł - trochę agresywny, nieobliczalny ( po schronisku). Ostatnia suczka niestety zginęła tragicznie kilka mies temu - na spacerze z panią, na smyczy jakiś dureń najechał na nie. Psy nigdy nie miały u nich posłania - spały gdzie chciały - fotel, kanapa, łóżko. Ale jak Ciapek będzie chciał posłanie, to dostanie. Jedyny minus, o którym zapomniałam powiedzieć Agnieszce, to to że oboje palą - ale mieszkanie składa się z kuchni i co najmniej dwóch pokoi ( córka twierdzi że są trzy, ale sama nie wiem). Nie wiem co jeszcze napisać. Myślę, że będzie mu tam dobrze.
  12. Bo Szczylek jest jedyny w swoim rodzaju ;)
  13. Ja smarowałam taki nochal Dermosanem - krem z wit. A, E i gliceryną. Po kilku smarowaniach skrupa odlazła.
  14. Jestem umówiona z panem na jutro koło 11. Trzymajcie kciuki ;)
  15. Zuzliku, może to nie miejsce na to, ale chyba Lucek przymknie oko - zerknij proszę na bazarki, bo chyba o nas zapomniałaś ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191698-4-bernardyny_kumple-ze-schronu-czekaja-na-pomoc_KU-OZDOBIE-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci_SREBRO-te%C5%BC_-4.-09[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/192223-Dla-DOMU-Z-DUSZ%C4%84_r%C3%B3zno%C5%9Bci-NOWE_na-bernardyny-by-hotel-op%C5%82aci%C4%87-i-FRYZJERA_14.09_WARTO[/url]!
  16. Mogę coś dołożyć, ale dopiero po pierwszym :(
  17. Aż oczom nie wierzę :crazyeye::crazyeye: Witam kolejną marudę :lol::lol::lol: W pierwszej chwili byłam załamana swoim stanem psychicznym - myślałam, że to ja pisałam i nie pamiętam tego :evil_lol:
  18. [quote name='Kapsel']Nieraz trzeba się właśnie rozwieść, żeby przekonać się, że bez siebie żyć nie można :smile::smile::smile: tylko gorzej jak [B]wyjdzie,..... że jednak można[/B] :D[/QUOTE] To wtedy też nie ma problemu ;) Kiedy jakieś następne fotki uroczych faflunów??
  19. Emhokr, teraz to akurat nie był psi sweterek. Ale za życia mojego Cezara nawet zaczęłam mu coś takiego robić - z czystej wełny, bielutkie, twarzowe ( ciemny pręgowany bokser ;) ) - zrezygnowałam po kilkunastu cm roboty jak sobie wyobraziłam te wszystkie rzepy, gałązki i bóg wie co przyczepione do niego :diabloti:
  20. Uff, ciężar spadł mi z serca :multi: Lenka, nie strasz więcej :cool3:
  21. [quote name='Mysza2']Już lecę Marudko:painting::painting: Brakowało nam Ciebie:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ja też bardzo tęskniłam za Wami :loveu:. I te puste wieczory bez kompa ( spsuł się:diabloti:) - z rozpaczy wzięłam się nawet za robienie na drutach:evil_lol::evil_lol:
  22. No i teraz nie wiem co odpowiedzieć :diabloti: - bo oficjalnie to mam :evil_lol:. Ale nie przez koty i w sumie po rozwodzie okazało się, że chyba nie był nam potrzebny ;)
  23. [quote name='Mysza2']Przyczołgałam się za Kapselkiem. Brzydcy to są bezduszni ludzie, brzydotę mają w złych tępych oczach i wyrazie twarzy. Boksio jak każdy psiak jest piękny i niepowtarzalny. Cioteczki boksiowe na pewno jakiś plan wymyślą. Będe zaglądać , może sie na coś przydam. Czemu jak tak kocham te boksiowe ciotki:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Myszko, jesteśmy umówione na wieczorne sikanko??
  24. [quote name='andegawenka']Cedzić to one potrafią , musiałam do garła po łokcie pchać tabletki:roll:;) no ale to garło boksera a nie beniusia, kapkę mniejsze:evil_lol:[/QUOTE] To u benka będzie łatwiej i głębiej ;) Zapisuję się na wątek.
  25. Poddaję się. Poczekam z tą adopcją, może Twoje fafluny pokochają koty?? :) :) Mój Cezar mając chyba 5 lat przyprowadził do domu pierwsze kocię, a potem jeszcze kilka trafiło do nas za jego sprawą - jakoś te kocie przybłędy miały do niego zaufanie i na spacerach kleiły się do niego. Pod koniec życia Cezka, bałam się już z nim wychodzić z domu :evil_lol::evil_lol: - mój mąż jakoś nie miał zrozumienia do naszej miłości do kotów i przy każdym kolejnym chciał się wyprowadzać :evil_lol:.
×
×
  • Create New...