Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Też jestem ciekawa tych gróźb karalnych:evil_lol::evil_lol: Z całej siły kciukasy trzymam za domek dla malutkiej :loveu:
  2. Te skrawki z mięsnego to skrawki wędlin? Ładnie pachnie, ale nie jest to nic dobrego dla psa, a zwłaszcza starszego.
  3. Jeeezu, czyli ona jednak chce go zabrać ???? Nie wiem co napisać :shake: Nie przekona jaj to, że psiura ma kochający dom, opiekę, że jest szczęśliwy??
  4. Przeczytałam smutną historię Majki i trzymam za nią kciuki. Kilka stron wcześniej pisałyście o kłopotachz zębami - mam 3/4 butelki Vet aquadent ważne do lutego 2011 ( moje koty nie chcą tego pić ). Jeżeli może się przydać, to chętnie podeśę - proszę tylko o adres na pw. I nr konta - po pierwszym postaram się wyskrobać kilka zł.
  5. Ale właścicielka ani się go nie zrzekła, ani nie oddała do schronu :(. Działanie tej pseudoopiekunki właściwie można by podciągnąć pod kradzież.
  6. [quote name='wykrywka']Zaglądam a tu ... tylko ciesząca się Kapsel :evil_lol:, gdzie nowe wieści?[/QUOTE] Wykrywko , ciesząca się Kapsel, to najlepsza wieść - Kapsel wie co mówi :) ( chyba że jest po jakiejś boksiowej imprezie ??:evil_lol::evil_lol:) To Pola pewnie już dojechała?? W pierwszej chwili przeczytałam Kapselku Twój powyższy post -,,.. jest chuda i mega [B]zagazowana [/B]" ;)
  7. A ja w dalszym ciągu nie wiem, kto jest prawnym właścicielem Floyda. Przeszukałam wątki w dziale prawnym i wg tego co wyczytałam ( wątki z 2008r), właściciel psa, który zabłąkał się i trafił do schronu ma możliwość( nawet po wyadoptowaniu) odzyskać go w ciągu 2 lat od zaginięcia i on jest nadal jego właścicielem. W przypadku gdy został skradziony - do 3 lat. Jesteście pewne, że to sie zmieniło od tego czasu?
  8. Czemu mam takie mokre oczy?? :loveu::loveu::loveu:
  9. Rozmowa pewnie trwa, a my paznokcie obgryzamy :razz:
  10. Myślę, że z tą panią, to jednak trzeba chyba łagodnie rozmawiać. Bo mimo wszystko, Floyd chyba jest własnością pani w Szwecji ( czy Szkocji, nie pamiętam). A z nią ma kontakt tylko ta kobita z którą będziecie rozmawiać i obym się myliła, ale boję się, że decyzja należy do niej.
  11. Wredne babsko :mad::mad: Choć tak sobie myślę, że jeżeli miałaby go przywiązać w lesie lub wyrzucić gdzieś przy drodze, to chyba lepiej, że zaprowadziła do schronu :(
  12. Ja o tym paleniu napisałam, co by nie było, że coś zataiłam - sama też kopcę jak komin :evil_lol: . Ale Ciapek bedzie miał za to piękne zielone tereny na spacery i wentylowanie płucek :)
  13. Czy prawnie ona może zażądać zwrotu Floyda ????
  14. [quote name='Germaine']Widać po spojrzeniu na 3 zdjęciu, że to mały diabełek będzie :diabloti:[/QUOTE] Diabełek , ale wcale nie taki mały :evil_lol:
  15. [quote name='Kapsel']Saura, ja nie mogę takich wpisów czytać, rozklejam się... :bigcry::bigcry::bigcry:[/QUOTE] Też się popłakałam . Mieszkam na drugim piętrze. Na ostatni spacer, przed dwoma laty, znosiliśmy Cezara po schodach :( Mój ,,Cyklon" najczęściej po fakcie zacyklonienia z godnością i zdziwioną miną opuszczał pokój :evil_lol:.
  16. Ok, to nie wysyłam. Dołożę przy płaceniu za jakiś bazarek :)
  17. Teraz z zupełnie innej beczki - te 5 zł odesłać na Twoje konto? Zaległa przesyłka z bazarku Cookiego doszła ;)
  18. Alu, dostawał coś przeciwzapalnego czy jakąś glukozaminę? Po przeciwzapalnych czy przeciwbólowych mógł mu żołądek wysiadać, ale po glukozaminie chyba nie powinno.
  19. [quote name='Kapsel'] To prawda Yano, on jeszcze taki młodziak. Nic a nic się nie zmienił zachowuje się jak przed laty. Ta sama młodzieńcza radość. Jedyny objaw tych lat, to po wyspaniu się [B]sztywnieją mu tylne nogi[/B] ;)[/QUOTE] Nie wiem dlaczego, te tylne nogi mnie rozbroiły :) :). Choć sam fakt nie jest zabawny. Może mu coś na stawy warto dać?
  20. Myszeńko, nie bierz za ostrego tempa - sikańko jeszcze nas czeka;). Saura, widok śpiącego na Twoich kolanach Flojdka chwyta za serce:loveu:
  21. Ten śrut to pod skórą? Da się to usunąć? Biedna psina, co ona musiała przejść?? Jakby ją prześwietlić, to kto wie, czy tego nie jest więcej.
  22. Jak mam nie rżeć, jak jeszcze teraz dobiłaś mnie tylnymi nogami:multi::multi:
×
×
  • Create New...