[quote name='Kapsel']Saura, ja nie mogę takich wpisów czytać, rozklejam się... :bigcry::bigcry::bigcry:[/QUOTE]
Też się popłakałam . Mieszkam na drugim piętrze. Na ostatni spacer, przed dwoma laty, znosiliśmy Cezara po schodach :(
Mój ,,Cyklon" najczęściej po fakcie zacyklonienia z godnością i zdziwioną miną opuszczał pokój :evil_lol:.