-
Posts
29111 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Fido -
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies
-
Pani doktor nie zadzwoniła niestety. W poniedziałek będę się upominać o rozmowę. Przy rozliczeniach majowych umknęła nam faktura za antybiotyk dla Brawurki na kwotę 49 zł. Dzisiaj zapłaciłam. Chciałyśmy z całego serca podziękować za wpłaty dla naszej trójeczki: Nesiowata 30 zł Filipki 50 zł Siostra elficzkowej 30 zł Bez Was nie dałybyśmy rady utrzymać rodzinki. Tym bardziej teraz, kiedy prawdopodobnie Bajka będzie miała operację...
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej dla Fido -
Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej 40 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
Czekamy na rozmowę z Panią doktor. Ma do mnie zadzwonić. Naszym zdaniem Bajka ma szansę i być może trzeba będzie ją zoperować. Tym bardziej, że dzisiaj właśnie ma wysięk z pochwy z domieszką krwi. Bardzo liczymy na to, że ona ma szansę wyzdrowieć. u Farcika wynik biopsji nie jest jednoznaczny, ale biorąc pod uwagę inne badania to raczej dobrze zróżnicowany nowotwór. To oznacza, że tkanka nowotworowa prawie nie różni się od zdrowej. Mam nadzieję, że wetka zadzwoni jeszcze dzisiaj, chociaż ostatnio czekałam 2 dni na rozmowę.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia -
Bardzo dziękujemy mari23 za wpłatę stałej 20 zł dla Bonuska Wpłaciłam też swoją stałą 30 zł.
- 1565 replies
-
Nutka przywłaszczyła sobie kuchnię, łóżko i serce Pańci. Chodzi za nią krok w krok. Przy jedzeniu warczy na drugiego psa, ale jak jedzą razem, to jest super. Pierwszą noc długo chodziła, teraz jest dużo lepiej. Śpią w ciągu dnia z drugim psiakiem razem. Wygląda to bardzo obiecująco. Cudownie, że chociaż jej się udało tak szybko znaleźć dom.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia