Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29111
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Już jest! Pięknie dziękujemy Kado za wpłatę 30 zł stałej i Almie591 za wpłatę 30 zł stałej
  2. Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Fido
  3. Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Bonusa
  4. Pani doktor nie zadzwoniła niestety. W poniedziałek będę się upominać o rozmowę. Przy rozliczeniach majowych umknęła nam faktura za antybiotyk dla Brawurki na kwotę 49 zł. Dzisiaj zapłaciłam. Chciałyśmy z całego serca podziękować za wpłaty dla naszej trójeczki: Nesiowata 30 zł Filipki 50 zł Siostra elficzkowej 30 zł Bez Was nie dałybyśmy rady utrzymać rodzinki. Tym bardziej teraz, kiedy prawdopodobnie Bajka będzie miała operację...
  5. Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej dla Fido
  6. Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej dla Bonusa
  7. Czekamy na rozmowę z Panią doktor. Ma do mnie zadzwonić. Naszym zdaniem Bajka ma szansę i być może trzeba będzie ją zoperować. Tym bardziej, że dzisiaj właśnie ma wysięk z pochwy z domieszką krwi. Bardzo liczymy na to, że ona ma szansę wyzdrowieć. u Farcika wynik biopsji nie jest jednoznaczny, ale biorąc pod uwagę inne badania to raczej dobrze zróżnicowany nowotwór. To oznacza, że tkanka nowotworowa prawie nie różni się od zdrowej. Mam nadzieję, że wetka zadzwoni jeszcze dzisiaj, chociaż ostatnio czekałam 2 dni na rozmowę.
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia
  9. Nareszcie i Nugacik się doczekał Pora na zmianę tytułu chyba
  10. Bardzo dziękujemy mari23 za wpłatę stałej 20 zł dla Bonuska Wpłaciłam też swoją stałą 30 zł.
  11. Kodi jako Kordek na Katowice: https://www.olx.pl/d/oferta/kordek-cudowny-pies-w-typie-polnocniaka-szuka-domu-CID103-IDTLFtH.html?bs=olx_pro_listing&fbclid=IwAR3KIk-jKFd9UxcWD-RgY7Bqocz65d9poC9pnJ6QNJ9RqMLw4769rf90ZL0
  12. Lepszych zdjęć Pani nie może zrobić, bo Nutka najchętniej weszłaby na nią Cały czas pcha się na kolana. Pani to nie przeszkadza, jest szczęśliwa, że w końcu ma psa, który ja tak bardzo kocha
  13. Ratunku! Podmieniłam ogłoszenie Pimpka z Wrocławia na Kodiego (jako Kordka). Mimo,. że wpisuję telefon w kontaktach, nie widzę go w ogłoszeniu. Nie ma Macie jakiś pomysł co zrobić? https://www.olx.pl/d/oferta/kordek-cudowny-pies-w-typie-polnocniaka-szuka-domu-CID103-IDTLFtH.html?bs=olx_pro_listing
  14. Nutka przywłaszczyła sobie kuchnię, łóżko i serce Pańci. Chodzi za nią krok w krok. Przy jedzeniu warczy na drugiego psa, ale jak jedzą razem, to jest super. Pierwszą noc długo chodziła, teraz jest dużo lepiej. Śpią w ciągu dnia z drugim psiakiem razem. Wygląda to bardzo obiecująco. Cudownie, że chociaż jej się udało tak szybko znaleźć dom.
  15. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia
  16. Z całego serca dziękujemy kolejnej dobrej duszyczce Gabi79 za bazarek dla rodzinki, z którego właśnie otrzymałyśmy 282 zł
×
×
  • Create New...