Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej na październik dla Bonusa
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę stałej 20 zł na październik
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy! Zapisuję na pierwszej stronie i wysyłam na konto ZEA różnicę kwoty zebranej w stosunku do tej, którą wystawi na fakturze Kikou.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi D. i Dorocie Ś. za wpłaty po 50 zł dla Fidulka
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na wrzesień dla Bonusa
  6. Bardzo smutna wiadomość. Od jakiegoś czasu nie było jej na dogo, ale czas tak szybko pędzi, że nie zastanawiałam się nad tym. Była na naszych wątkach, śledziła historię moich psiaków Luki, Baloo, zawsze pisała o swoich psiakach:(
  7. Na prośbę Kasi zamówiłam dla Fidusia 24 puszki karmy: Artykuł Suma z VAT Animonda Integra Protect Sensitive, puszki - Kurczak i pasternak, 6 x 400 g Zastosowano cenę specjalną 2 x 47,12 zł 94,24 zł Animonda Integra Protect Sensitive, puszki - Jagnięcina i amarantus, 12 x 400 g 1 x 119,80 zł 119,80 zł 3% zniżki-6,44 złStandardowa dostawa gratis Cena razemz VAT207,60 zł Jesteś zalogowany z podanym adresem e-mailowym [email protected] Przejdź do Mój zooplus Moje zamówienia Moje konto Wyloguj
  8. Opłaciłam pobyt Fidusia w sierpniu/
  9. Dojrzałyśmy w końcu do rozliczenia konta Blanki. Za zgodą wszystkich osób wpłacających stałe deklaracje dla Blanki (kontakt na PW). Bardzo Wam dziękujemy za wspieranie Blanki i za zgodę na przekazanie jej funduszy dla rodzeństwa z kojca: BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki dwoje już w DS - Mają tylko 220 zł deklaracji - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
  10. Bardzo dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł dla Bonusa za wrzesień
  11. Bardzo dziękuję za potwierdzenie Jutro wpiszę w rozliczenie. Dzisiaj jestem na działce tylko z telefonem.
  12. AAA, to przepraszam:) Wpisałam dla rtodzeństwa 20 zl zamiast 30, bo myślalam, że to dla całej szóstki. Już poprawiam
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Fidulka
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Bonusa edit: kasuję, pomyłka, ale nadal bardzo dziękuję Nesiowatej za jej wielkie serce
  15. Dziś na koncie czekała wielka niespodzianka. Bonus dostał 100 zł od Maarit! Bardzo serdecznie dziękujemy Ci kochana
  16. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej dla Bonusa
  17. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł dla Fidusia
  18. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł dla Bonusa
  19. Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b i Dorci01 za wpłatę stałych 20 zł dla Fidusia
  20. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę stałej 20 zł za wrzesień
  21. Mam nadzieję, bo serce pęka patrząc na niego. Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 100 zł dla Fidulka
×
×
  • Create New...