Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Mnie te zdjęcia bardzo wzruszają Tak bardzo bałyśmy się o Blankę na początku... Teraz, z kochająca rodzina sunia rozkwitła i jest przekochana
  2. Bardzo się ostatnio ucieszyłam, że udało się jakimś cudem uzbierać spory zapas finansowy u Bonusa ... Dzisiaj zajrzałam na pocztę i okazało się, że Kikou nie wystawiła faktur za pobyt w maju. Zrobiła to teraz za dwa miesiące... No i żegnaj spokoju finansowy Opłaciłam dzisiaj pobyt Bonusa za maj i czerwiec Faktury 807/23 i 814/23. W sumie 780 zł.
  3. Bardzo się ostatnio ucieszyłam, że udało się jakimś cudem uzbierać zapas finansowy u Fido i Bonusa... Dzisiaj zajrzałam na pocztę i okazało się, że Kikou nie wystawiła faktur za pobyt w maju. Zrobiła to teraz za dwa miesiące... No i żegnaj spokoju finansowy Opłaciłam dzisiaj pobyt za maj i czerwiec Faktury 807/23 i 814/23. W sumie 580 zł
  4. Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 30 zł i synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia
  5. Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 30 zł dla Bonuska
  6. Bardzo dziękujemy Alaskan za wpłatę stałej 50 za czerwiec dla Bonusa
  7. Nie odzywam się, bo co tu pisać Tyle żalu, pretensji ciśnie się na usta, ale prawda jest taka, ze moje dwa psy Luka i Baloo też mi uciekły jakiś czas temu i tylko cud sprawił, że przeżyły wybiegając z lasu na ruchliwe ulice i biegnąc przez pół dzielnicy. Dlatego pochylam się w ciszy w nadziei na cud w przypadku Grafcia.
  8. Bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej dla Bonusa na czerwiec z wraz z bonusem 20 zł
  9. Kasiu, myślę nad tym naszym Bonusem i może dobrym pomysłem byłoby wypuszczać go na pobieganie tylko raz, a pozostałe spacery robić na smyczy i poza Wasz teren? Dla niego to byłaby atrakcja, ale najważniejsze, że pozostałe psiaki byłyby bezpieczne na podwórku. Przecież on nie musi stale ganiać luzem. Domyślam się, że takie zbieranie zwierzaków, liczenie, zamykanie jest bardzo uciążliwe, więc może ta smycz rozwiązywałaby chociaż część spacerów?
  10. Towarzystwo na wakacjach jest bardzo szczęśliwe. Psiaki ganiają cały dzień, a wieczorem na ostatnich łapach wchodzą do przyczepy i zasypiają w sekundę. Baloo zrobił się bardzo śmiały, otwarty i zabawowy. Do tej pory wolał zabawy z Luką, teraz bawi się z wieloma psiakami. Uwielbiają też zabawy z nami, rzucanie piłki, patyków, czy zwykłe przytulanki. W tym roku jesteśmy po raz pierwszy na ogrodzonej działce, a nie na campingu. Wyraźnie widać, jak Lusi to odpowiada. Nie wchodzi do przyczepy w ciągu dnia:)
  11. To nie są niestety dobre wiadomości. Tym bardziej, że znalezienie dla niego innego miejsca jest praktycznie niemożliwe Bardzo Ci jesteśmy Kasiu wdzięczne, że mimo tego trudu, nadal potrafisz o nim ładnie pisać i że starasz się mu zapewnić komfort życia
  12. Stareńki się zrobił Fidulek. Kasiu, mam nadzieję, że nic go nie boli i że coś jeszcze z tego życia ma...
  13. Kikou obiecała wrzucić zdjęcia Fidusia w weekend. Z urlopu będę zaglądała niecierpliwie
  14. Z całego serca dziękujemy Nadziejko za kolejny bazarek dla Fidusia. Kasa już na jego koncie Przyjrzałam się wszystkim bazarkom robionym na Fidusia... Zobacz Kochana Nadziejko ile zrobiłaś ich Ty Dziękujemy bardzo !!!!!!! Rok 2021: 20.03 - 228,00 zł - bazarek Ellig i Ewy Marty 24.03 - 74,00 zł - bazarek Nadziejki 14.04 - 34,00 zł - bazarek Nadziejki 10.06 - 47,00 zł - bazarek Nadziejki 03.08 - 42,40 zł - bazarek Nadziejki 30.09 - 28,00 zł - bazarek Nadziejki 06.10 - 36,00 zł - bazarek Nadziejki 15.10 - 30,00 zł - bazarek Nadziejki 08.12 - 72,00 zł - bazarek Nadziejki 20.12 - 171,00 zł - bazarek Ewy Marty i Ellig 28.12 - 22,00 zł - bazarek Nadziejki ROK 2022: 15.03 - 73,00 zł - bazarek Nadziejki 21.03 - 5,00 zł - bazarek Nadziejki - dopłata 01.04 - 25,00 zł - bazarek Nadziejki 05.04 - 18,00 zł - bazarek Nadziejki 28.04 - 10,00 zł - bazarek Nadziejki 28.12 - 57,00 zł - bazarek Nadziejki 16.06 - 40,00 zł - bazarek Nadziejki
  15. Wyróżniłam na miesiąc ogłoszenie Brawurki na Wrocław. Bardzo drogie to się robi:( 24.93 zł
  16. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej za czerwiec
  17. Już jest! Pięknie dziękujemy Kado za wpłatę 30 zł stałej i Almie591 za wpłatę 30 zł stałej
  18. Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Fido
×
×
  • Create New...