-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bardzo dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej 40 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
Bardzo się ostatnio ucieszyłam, że udało się jakimś cudem uzbierać spory zapas finansowy u Bonusa ... Dzisiaj zajrzałam na pocztę i okazało się, że Kikou nie wystawiła faktur za pobyt w maju. Zrobiła to teraz za dwa miesiące... No i żegnaj spokoju finansowy Opłaciłam dzisiaj pobyt Bonusa za maj i czerwiec Faktury 807/23 i 814/23. W sumie 780 zł.
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo się ostatnio ucieszyłam, że udało się jakimś cudem uzbierać zapas finansowy u Fido i Bonusa... Dzisiaj zajrzałam na pocztę i okazało się, że Kikou nie wystawiła faktur za pobyt w maju. Zrobiła to teraz za dwa miesiące... No i żegnaj spokoju finansowy Opłaciłam dzisiaj pobyt za maj i czerwiec Faktury 807/23 i 814/23. W sumie 580 zł -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 30 zł i synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia -
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 30 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Bardzo dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo dziękujemy Alaskan za wpłatę stałej 50 za czerwiec dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
Nie odzywam się, bo co tu pisać Tyle żalu, pretensji ciśnie się na usta, ale prawda jest taka, ze moje dwa psy Luka i Baloo też mi uciekły jakiś czas temu i tylko cud sprawił, że przeżyły wybiegając z lasu na ruchliwe ulice i biegnąc przez pół dzielnicy. Dlatego pochylam się w ciszy w nadziei na cud w przypadku Grafcia.
-
Bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej dla Bonusa na czerwiec z wraz z bonusem 20 zł
- 1565 replies
-
Kasiu, myślę nad tym naszym Bonusem i może dobrym pomysłem byłoby wypuszczać go na pobieganie tylko raz, a pozostałe spacery robić na smyczy i poza Wasz teren? Dla niego to byłaby atrakcja, ale najważniejsze, że pozostałe psiaki byłyby bezpieczne na podwórku. Przecież on nie musi stale ganiać luzem. Domyślam się, że takie zbieranie zwierzaków, liczenie, zamykanie jest bardzo uciążliwe, więc może ta smycz rozwiązywałaby chociaż część spacerów?
- 1565 replies
-
Towarzystwo na wakacjach jest bardzo szczęśliwe. Psiaki ganiają cały dzień, a wieczorem na ostatnich łapach wchodzą do przyczepy i zasypiają w sekundę. Baloo zrobił się bardzo śmiały, otwarty i zabawowy. Do tej pory wolał zabawy z Luką, teraz bawi się z wieloma psiakami. Uwielbiają też zabawy z nami, rzucanie piłki, patyków, czy zwykłe przytulanki. W tym roku jesteśmy po raz pierwszy na ogrodzonej działce, a nie na campingu. Wyraźnie widać, jak Lusi to odpowiada. Nie wchodzi do przyczepy w ciągu dnia:)
-
To nie są niestety dobre wiadomości. Tym bardziej, że znalezienie dla niego innego miejsca jest praktycznie niemożliwe Bardzo Ci jesteśmy Kasiu wdzięczne, że mimo tego trudu, nadal potrafisz o nim ładnie pisać i że starasz się mu zapewnić komfort życia
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Stareńki się zrobił Fidulek. Kasiu, mam nadzieję, że nic go nie boli i że coś jeszcze z tego życia ma... -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kikou obiecała wrzucić zdjęcia Fidusia w weekend. Z urlopu będę zaglądała niecierpliwie -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Z całego serca dziękujemy Nadziejko za kolejny bazarek dla Fidusia. Kasa już na jego koncie Przyjrzałam się wszystkim bazarkom robionym na Fidusia... Zobacz Kochana Nadziejko ile zrobiłaś ich Ty Dziękujemy bardzo !!!!!!! Rok 2021: 20.03 - 228,00 zł - bazarek Ellig i Ewy Marty 24.03 - 74,00 zł - bazarek Nadziejki 14.04 - 34,00 zł - bazarek Nadziejki 10.06 - 47,00 zł - bazarek Nadziejki 03.08 - 42,40 zł - bazarek Nadziejki 30.09 - 28,00 zł - bazarek Nadziejki 06.10 - 36,00 zł - bazarek Nadziejki 15.10 - 30,00 zł - bazarek Nadziejki 08.12 - 72,00 zł - bazarek Nadziejki 20.12 - 171,00 zł - bazarek Ewy Marty i Ellig 28.12 - 22,00 zł - bazarek Nadziejki ROK 2022: 15.03 - 73,00 zł - bazarek Nadziejki 21.03 - 5,00 zł - bazarek Nadziejki - dopłata 01.04 - 25,00 zł - bazarek Nadziejki 05.04 - 18,00 zł - bazarek Nadziejki 28.04 - 10,00 zł - bazarek Nadziejki 28.12 - 57,00 zł - bazarek Nadziejki 16.06 - 40,00 zł - bazarek Nadziejki -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Piękny pies, tak bardzo zmienił sie od czasu pobytu w schronie... -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej za czerwiec -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Fido