Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł i mari23 za wpłatę stałej 20 zł za sierpień
  2. Bardzo dziękujemy Dorci01 za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia Myślę o tym staruszeczku często. Taki biduś nieporadny się z niego zrobił
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy Aldrumce za przekazanie swojej wpłaty 20 zł dla Grafcia Bonusowi
  4. Bardzo dziękujemy Pani Annie G-R za wpłatę stałej lipcowej Pani Ania zadzwoniła do mnie i powiedziała, że od lipca zwiększa swoją wplatę o 10 zł. Z całego serca dziękujemy
  5. Mnie tez chwyciła za serce, dlatego wbrew rozsądkowi deklaruję 20 zł stałej.
  6. Oczywiście, spójrz trzy posty wyżej pisałam, dziękowałam
  7. Fido dostał 207,60 zł z naszego (Ellig i mojego) bazarku
  8. Bardzo dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł dla Fido
  9. Co to znaczy mądry opiekun Kira w końcu po okresie nieposłuszeństwa stała się posłusznym psiulem
  10. Bardzo dziękujemy teresie118 za wpłatę 150 zł - stałej za 3 kwartał dla Fidusia Patrzę na zdjęcia Fidulka i cicho myśłę, żebyśmy jak najdłużej mogły zrzucać się na jego utrzymanie. Jest taki nieporadny, taki stareńki
  11. Bardzo dziękujemy Alaskan Malamutte za wpłatę stałej 50 zł dla Bonuska
  12. Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Fido
  13. Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł dla Bonuska
  14. Uwielbiam to jej nasączanie się wodą Potrafi tak stać bez ruchu dwie - trzy minuty
×
×
  • Create New...