-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł i mari23 za wpłatę stałej 20 zł za sierpień
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Dorci01 za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia Myślę o tym staruszeczku często. Taki biduś nieporadny się z niego zrobił -
Bardzo serdecznie dziękujemy Aldrumce za przekazanie swojej wpłaty 20 zł dla Grafcia Bonusowi
- 1565 replies
-
Bardzo dziękujemy Pani Annie G-R za wpłatę stałej lipcowej Pani Ania zadzwoniła do mnie i powiedziała, że od lipca zwiększa swoją wplatę o 10 zł. Z całego serca dziękujemy
- 1565 replies
-
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
Ewa Marta replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Mnie tez chwyciła za serce, dlatego wbrew rozsądkowi deklaruję 20 zł stałej. -
Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, spójrz trzy posty wyżej pisałam, dziękowałam -
Bonus dostał 207,60 zł z naszego (Ellig i mojego) bazarku
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Fido dostał 207,60 zł z naszego (Ellig i mojego) bazarku -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł dla Fido -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy teresie118 za wpłatę 150 zł - stałej za 3 kwartał dla Fidusia Patrzę na zdjęcia Fidulka i cicho myśłę, żebyśmy jak najdłużej mogły zrzucać się na jego utrzymanie. Jest taki nieporadny, taki stareńki -
Bardzo dziękujemy Alaskan Malamutte za wpłatę stałej 50 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Fido -
Bardzo dziękujemy Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł dla Bonuska
- 1565 replies