-
Posts
29112 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b i Dorci01 za wpłatę stałych 20 zł dla Fidusia -
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę stałej 20 zł za wrzesień
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, bo serce pęka patrząc na niego. Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 100 zł dla Fidulka -
Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 100 zł dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł za sierpień
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Annie G-R za wpłatę stałej 70 zł za sierpień Ja też wpłaciłam swoją stałą 30 zł.
- 1565 replies
-
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
Ewa Marta replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Boże jaka biedna mamusia. To mój typ -
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
Ewa Marta replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Czekamy -
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
Ewa Marta replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Najtrudniejsza jest ta końcówka czekania. Oby już dojechali szczęśliwie. Cała rodzinka... -
Opłaciłam przed chwilą pobyt Bonusa w lipcu. Faktura 821/23 - 390 zł. Na prośbę kikou zamówiłam też karmę na 3 kwartał dla Bonusa i Rewy. Dla każdego po worku 12 kg. Kwota za karmę Bonuska 183,24 zł Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Medium Breed, jagnięcina i ryż 2 x 12 kg Oceń produkt 377,80 zł 1 377,80 zł suma 377,80 zł Zniżka z Planem Oszczędnościowym -11,32 zł Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT 366,48 zł
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam przed chwilą pobyt Fidusia w lipcu. Faktura 821/23 - 290 zł -
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł dla Bonusa
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł dla Fido -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł dla Fido -
Ponad dwa lata jesteśmy razem i ani razu nie widziałam Baloo smutnego. On jest zawsze uśmiechnięty, zawsze merda ogonkiem. Jest na maksa pozytywny, delikatny, dobry. Figa - szeryf wiadomo - rozpuszczony bachorek. Wie, że wszystko jej wolno. Peruszka - to mądrość, rozsądek i siła spokoju. Nigdy, naprawdę nigdy nie sprawiła problemu. Luka - 100% emocji, nie zawsze dobrych. Zwalczyła masę swoich demonów, ale nadal coś w niej siedzi i bywa niemiła dla innych psów. Na szczęście są w niej też dobre emocje. Kocha nas całym sercem, Jacka najbardziej. Jest oddana i posłuszna i dzieki temu zawsze udaje się ją odwołać jak leci robić jakiemuś psiakowi awanturę. No i Balutek - wielki Pan Krówka nie mający pojęcia jaką dysponuje siłą. Jak tylko coś się dzieje, nawet yorczek na niego naszczeka, to leci pod moje nogi po ratunek. Bardzo posłuszny. Zawołany odwraca się natychmiast. Kocham je wszystkie z całych sił. Są tak różne, tak wspaniałe razem i każde z osobna Dzięki pracy zdalnej mam szansę obserwować je stale, spędzać z nimi dużo czasu. To naprawdę największy plus pracy w domu.
-
Bardzo serdecznie dziękuję Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Bonusa
- 1565 replies