-
Posts
29112 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bajka, Farcik i Nutka były dzisiaj w lecznicy w Gliwicach. Bajka i Farcik miały zrobione biopsje, Nutka tylko badanie krwi. Nic nie wiem, bo czekam na opis z lecznicy. Wyniki biopsji będą pewnie za kilka dni. Bardzo się denerwujemy ich wynikami. Dzisiaj zapłaciłam za transport psiaków do Gliwic 90 zł. Czekam na opis, ale pewnie wgramy go jutro, bo dzisiaj ja za moment muszę się wylogować. Koszt dzisiejszej wizyty zwala z nóg: Nutka 129 zł, Bajka 489 zł i Farcik 465 zł. Za Nutkę zapłaci Ania z FB, nam pozostaje opłacenie 954 zł. Szczęśliwie na koncie fundacji ZEA mamy 200 zł od Aldrumki, ale nadal to kwota zwalająca z nóg biorąc pod uwagę, że niebawem płacimy za pobyt majowy. Nie dało się odpuścić tych badań. Od nich zależy dalsze postępowanie, szukanie domów. Ciągle tli się nadzieja, że może to nie są nowotwory złośliwe...
-
Kochana Tysiu, ja zrobiłam jej na Wrocław jako Tulince, tylko tu nie wpisalam:( Miałam wyróżnienie po Foreście. Dałabyś radę zmienić na inne miasto? Alaskan powiedziałaby na jakie... Nutka dzisiaj ma badania kontrolne. Po nich chcemy ją ogłaszać. Cała trójka pojechała do weta do Gliwic. Tylko Brawurka nie musi.
-
Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.
Ewa Marta replied to elik's topic in Już w nowym domu
Szczęścia i spokojnego życia sunieczko -
Bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej za maj dla Bonusa
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam pobyt Fidusia 290 zł w kwietniu. Rachunek 800/23 -
Opłaciłam pobyt Bonusa w kwietniu 390 zł. Rachunek 800/23.
- 1565 replies
-
Ania W. z FB wpłaciła 500 zł na opłacenie pobytu Nutki w hotelu w maju Nie znałyśmy się wcześniej. Dopiero zabranie naszej rodzinki dało szansę na poznanie młodej, super rzetelnej dziewczyny. Obiecała, że będzie wspierała Nutkę i jak widać słowa dotrzymuje. To wielka ulga dla nas, bo utrzymaniu całej czwórki na pewno nie podołałybyśmy...