Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29114
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Na dzisiejszym spacerze z psami czekało na mnie wielkie wzruszenie. Spotkałam Izę, która wczoraj wpłaciła dla psiaków 300 zł i dostałam 100 zł od jej 5-letniej córeczki Gabrysi Ta kochana dziewczynka wyciągnęła ze swojej skarbonki stówę i poprosiła o przekazanie na bezdomne psiaki... No bardzo mnie to poruszyło, zwłaszcza, że Gabrysia zbiera pieniądze na park linowy i wie, że te pieniądze mogłaby zamienić na 3 wizyty w takim parku.
  2. Przed chwilą na koncie odkryłam wielką niespodziankę Moja spacerowa znajoma Iza S. wpłaciła 300 zł dla naszych psiaków Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna. Wszystkie jesteśmy
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej dla Bonusa za maj
  4. 251 zł jest już na koncie rodzinki. Bardzo Ci kochana serdecznie dziękujemy za pomoc
  5. Tyśki ogłoszenie na Opole mi się nie otwiera https://www.olx.pl/d/oferta/kto-dogoni-psa-9-miesieczny-pogodny-energiczny-berek-CID103-IDSqNJo.html
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Fidulka za maj
  7. Bardzo dziękujemy Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Bonusa za maj
  8. Wyróżniłam mu ogłoszenie na Wrocław w prezencie: https://www.olx.pl/d/oferta/przecudny-9-miesieczny-skrzacik-bardzo-czeka-na-wlasny-dom-CID103-IDUrrj2.html?bs=olx_pro_listing
  9. Wyrózniłam Pimpusiowi ogłoszenie na Wrocław na miesiąc: https://www.olx.pl/d/oferta/punio-3-letni-laciatek-szuka-domu-CID103-IDTLFtH.html?bs=olx_pro_listing
  10. Bardzo serdecznie, z całego serca dziękujemy Fundacji ZEA za pomoc dla naszej rodzinki. Wstępnie miałyśmy dostać dla nich 500 zł. Wczoraj Tola napisała, że ZEA dorzuca jeszcze 125 zł i tym samym z ostatniej faktury za badanie krwi psiaków, która wyniosła 443 zł dopłaciłyśmy jedynie 200 zł
  11. Serdecznie dziękujemy Dorci01 i synowi b-b za wpłaty stałych deklaracji 20 zł dla Fidusia
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa za maj
  13. Jestem i ja u Kudłacza. To piękny, ale smutny i zaniedbany pies. Jestem pewna, że u Pani Violi odżyje i niebawem zobaczymy błyszczącą sierść. Trzymam za to kciuki.
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 100 zł dla Foresta Niestety domku nadal nie widać, nikt nie dzwoni. Oby maj był szczęśliwy dla tego energicznego psiaka. Opłaciłam pobyt Foresta w kwietniu 500 zł.
  15. Fidulek pięknie dziękuje Małgosi i Rafałowi za wpłatę 50 zł
  16. 30.04 dostałyśmy dwie naprawdę znaczące wpłaty, bo 400 zł psiaki dostały od Małgosi i Rafała (niestety, żeby taka kwota się zebrała, trzeba było obciąć wpłaty na inne nasze psiaki) i 300 zł od Agnieszki mojej sąsiadki. Z całego serca za nie dziękujemy W pierwszej chwili skoczyłam do góry z radości, że uda nam się zrobić mały zapas dla nich na maj. Po opłaceniu pobytu 2000 zł całej czwórki zostało na koncie 927,85 zł. Niestety faktura wystawiona przez weta na Fundację ZEA za badanie krwi jest znacznie wyższa niż to, co zostało nam na koncie w Fundacji. Jutro Tola ma mi napisać ile trzeba dopłacić, ale szacuję, że 326 zł. 10 maja Brawurka, Farcik i Nutka mają USG w Gliwicach. No i w tym momencie znowu jesteśmy bliskie zera jeśli chodzi o ich finanse. najważniejsze jednak, że psiaki czują się dobrze. Są bezpieczne i zaopiekowane. Dzięki dobrym ludziom z dogo trwają bazarki na psiaki. My też staramy się jakiś bazarek sklecić. Pocieszcie mnie bardzo proszę że jakoś to będzie, bo znowu jesteśmy w strachu...
  17. Nie. Czekamy na USG 10 maja. Musimy wiedzieć, haki jest ich stan, zeby ogłaszać.
  18. Jakie szczęśliwe Opłaciłam dzisiaj pobyt psiaków w kwietniu - 2000 zł. W rozliczenie wpiszę 4 maja, jak wrócę do domu. Teraz mam dosyć ograniczony dostęp do internetu.
×
×
  • Create New...