Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. I całe to stadko w jednym samochodzie Aśki?
  2. Cały żołądek mi się wywraca z nerwów. To nie jest łatwa adopcja, ale mam zaufanie do intuicji Alaskan.....
  3. Jestem u Pręguska. Nie wiem, czy wyłuskam jeszcze jakąś deklarację, bo mam ich zdecydowanie za dużo, ale pomyślę, policzę. Sercem już jestem z Pręguskiem
  4. Ja aż się boję Kasi pytać po tym jego ostatnim zachowaniu, ale zakładam, że wszystko jest pod kontrolą.
  5. Przed chwila przelałam kasę za karmę Fidusia do Kikou
  6. Jak już w końcu zakosztował wolności, to broni się przed kratami jak umie biedak Masz rację Jaaga, nie można mu tego zrobić.
  7. Anecik bardzo sie cieszy i az się popłakała. Bo twierdzi, że to naprawdę dom dla Natki Alaskan - Joasiu, jesteśmy Ci z Ellig bardzo, bardzo wdzięczne za wzięcie na siebie tych telefonów i wyłuskania tego jednego domku Oby wszystko dobrze się ułożyło
  8. Miałyśmy nadzieję na telefon dzisiaj, ale zaczekamy do jutra. Pani mówiła cos o wzięciu urlopu na środę, kiedy ewentualnie Anecik zawiozłaby sunię z Arkiem. Państwo mieli wątpliwości, czy powinni zabierać Natkę z miejsca, które ona uważa za dom. Alaskan wyśle do nich jutro sms. Nie chcemy ponaglać.
  9. Kochani, czekamy na decyzję Państwa. Bardzo się podobali nie tylko Alaskan, która Pana przemaglowała bardzo. Anecik też powiedziała, że o takich ludzi dla Natki jej chodziło. Pytanie jaka będzie Państwa decyzja - czekamy na telefon.
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za lipiec
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za lipiec
  12. Hurrraaaa!!!!! Dziękujemy bardzo
×
×
  • Create New...