-
Posts
29116 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za ogłoszenie Dobrze, że ktokolwiek dzwoni -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam linki do ogłoszeń na koniec pierwszego postu Poli. jeśłi jakieś dojdzie, też je dogram. Pola potrzebuje niestety lepszych zdjęć. Jaaga, gdyby udało Ci się zrobić temu fisiowi jak się bawi zabawką, jak leży spokojnie. Ja wiem, że to trudne zadanie, ale może jak jesteś już w domu cos Ci się uda zrobić. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo Agnieszce znajomej elik za wrześniową wpłatę 20 zł dla Fidusia -
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł stałej za wrzesień dla Bonuska
- 1565 replies
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Elu, tym razem nie zgodzę się z Tobą. Rozi może wali bezpośrednio, ale zrozumiałam jej wpis jako troskę o Dżekusia. Od początku zresztą pisała o dobru staruszka i stąd jej irytacja. Tu nie ma idealnego rozwiązania. Dżekuś potrzebuje teraz wyjątkowej opieki i czasu. Nuuka też potrzebuje czasu i wyjątkowej opieki. Limonka nie mogła przeznaczyć wystarczającej ilości czasu obydwu psiakom. Ta przeprowadzka była konieczna. Nie można więc w tej chwili użalać się, tylko przyjąć, że tak musiało być. Musimy wspierać Limonkę w tej decyzji, a nie powodować u niej większe poczucie winy niż ma. Bo, że ma widać gołym okiem. Moim zdaniem niesłusznie, bo zrobiła bardzo dużo dla Nuuki. Nuuka potrzebuje trochę więcej czasu w nowym miejscu, żeby wszystko zaakceptować, bo pokochała Limonkę, ale wierzę w to, że się przełamie i jeszcze będzie ganiała wesoła. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo Dulskiej za wpłatę 30 zł dla Fidusia -
Ale jestem dumna z moich psiaków Cała czwórka przeżyła 3-dniowy "najazd" rodzinny. Od piątku do niedzieli było u nas sporo ludzi, było głośno, ciasno i wesoło. Psiaki dzielnie znosiły obecność, dawały się głaskać, siedziały z gośćmi na kanapie, a Baloo nad ranem nawet poszedł spać obok chłopaka córki Jacka W sobotę spędziły prawie 7 godzin same, bo urodziny mojego męża zrobiliśmy w lokalu. Są wspaniałe, grzeczne i naprawdę potrafią się odnaleźć w takim rozgardiaszu. Do tego w niedzielę przyjechał nieznany im wcześniej psiak. Luka miała lekki problem z akceptacją na początku, bo on chciał od razu wskakiwać na kanapę, ale też dala sobie z tym radę. Jestem z nich bardzo dumna. Zwłaszcza z Luki, która była przecież takim dzikusem do ludzi
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Czy są jakieś wiadomości z hotelu? Jak minęła pierwsza noc Nuuki? -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Moim zdaniem decyzja jest dobra i w zasadzie jedyna słuszna. Jeśli zostało jej niewiele czasu, niech go spędzi w domu z innymi psami i z ludźmi cały czas obok, a nie w klatce. Ja wiem Limonko, że nie masz innego wyjścia, że musi siedzieć w klatce, ale niech to, co jej zostało będzie pełne obecności innych istot obok niej. Pokochała Cię bardzo, ale jestem przekonana, że w nowym DT przylgnie do kogoś, kto okaże jej czułość i troskę. Ty masz Dżekusia, któremu musisz poświęcić cały swój wolny czas, bo to raczej końcówka jego życia jest. Bardzo przepraszam, że tak bezpośrednio napisałam, ale naprawdę uważam, że Tobie również potrzebny jest spokój i czas dla staruszka. Ja też mogę podjeżdżać do suni, jeśli będzie niedaleko Warszawy. -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
To bardzo dobra decyzja. Dla Was obu i dla Dżekusia. -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Trzymamy mocno! -
Ich strona na FB wygląda nieźle. Tak pisza o tym psiaku: Jest w tragicznym stanie! Stada pcheł, wszędzie stare rany, jest bardzo wychudzony i wylękniony.
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Nadziejce za zrobienie kolejnego bazarku dla Tosi i Teosia. Psiaki dostały właśnie 53 zł Serdecznie dziękujemy też Nesiowatej za wpłatę 20 zł dla psiaków. W zamieszaniu nie wpisałam tej wplaty 2.09, ale już nadrobiłam zaległości. Zapomniałam też podziękować osobie spoza dogo - mojej sąsiadce Agnieszce za przelanie 378 zł za utrzymanie Tosi w sierpniu Agusia pokryła całą płatność Tosi
-
Bardzo dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej 40 zł za wrzesień
- 1565 replies