-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam :loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]pracy po godzinach nie było :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zostałam wypuszczona mniej więcej normalnie :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No to chwała :) I jak się teraz czujesz? -
[quote name='Patisa']Suczka czuje się lepiej. Już ma ochotę na harce, biega fikusia, fajna bombo. :lol: Generalnie cieszę się, bo Sraczka po strylce : -jest zdecydowanie żywsza ( a już myślałam, ze mi pies próchnieje w wieku 5 lat:-o ), biga, skacze, wspaniała, żywa Serdelka -schudła ( przynajmniej na razie) -zrobiła się z niej straszna przytulanka, całuśnica i w ogóle pieeeeeeeszczoch :loveu:[/quote] No i pięknie ;) Fialusia też się ciągle przytula ;)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Selkecikowa :loveu::loveu::loveu: -
Ja też chcem papuga!
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dobry...moja ti ti saltelitko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No wstaję, wstaję....to żadna plotka....tylko nie buszuję po Dogo bo wiem ze o tej porze to nikogo poważnego nie ma:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ja latam po dogo koło siódmej.................
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]doberek :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]och witaj :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wieczorkiem będą fotaski ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć Alusia :) Już jest wieczór :)
- 78403 replies
-
Sobotnie witanko :)
-
['][']['][']['] Strasznie mi przykro.................. Trzymaj się Asiu.
-
Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, ale postaram się :)
-
Swietny filmik ;)) Marley pojętny dzidziuś jest :)
-
O, to już jutro wielki dzień?? Trzymam kciuki, aż mi zbielały ;)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']czego ryczy? Bo nie widzi? Widzisz - jestem a foty i cd psiego pamietniczka jutro - bo dzis Pan Pies nie ma weny![/quote] No to kochana muszę Ci powiedzieć, że już jest jutro i prawdę mówiąc wiele go już nie zostało....... -
Cześć! Jak tam sobota?
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Asiu, a w ogóle, to musisz zmienić tytuł galerii ;) -
Groszek ma tendencje do znikania ;)
-
Witanko sobotnie i mizianki dla Vegusi :)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Nie wybieram się nigdzie, raczej nie mam weny na pisanie. ;)[/quote] Nie musisz ani jednego słowa wstawiać, tylko fotki chłopaków ;) -
Witanko dziewczyny :) Jak noga Ani?
-
A Q Q :) Q Q, mówię!
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Najlepszego spóźnione, a w ogóle to witam sobotnio ;) -
[quote name='Juszes']KOSZMAR! Komputer się popsuł! Przez kilka ostatnich dni musiałam się obejść bez niego, ale już wszystko naprawione i mam nadzieje, ze tak pozostanie:mad: Sorry, że się nie odzywałam, bo ale po prostu nie miałam jak, a tata nie chciał użyczyć mi swojego laptopa:angryy:! Trochę tylko któregoś dnia na kompie koleżanki poczytałam dogo, ale jakoś nic nie pisałam. Kolejna zła wiadomość, to to, że moja siostra zabrała aparat cyfrowy (ten lepszy) i teraz będę mogla tylko jakieś słabizny wstawiać, aż nie wróci z aparatem. Później wpadnę pooglądać wasze galerie i w końcu dodam te filmiki (całe szczęście dysk D ocalał i ich nie skasowało!). Pozdrawiamy! Na kurz i pyłki brzozy. (; I dziękuję za pączuszki na tłusty czwartek! :loveu:[/quote] To jak będzie wiosna, to będziesz mieć przechlapane z tym uczuleniem..... Witamy i czekamy cierpliwie ;)
-
I co tam??