Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Witamy poniedziałkowo :) Widzę, że dla Was dzień zaczął się baaaaardzo wcześnie ;)
  2. Piękne zabawy :) Chętnie się do Was przejdziemy w któryś weekend, we wczesnopopołudniowych godzinach najlepiej, żeby fotki można było porobić ;) Często spaceruje z nami golden Rico, też przyjaźnie nastawiony do życia i innych zwierzaków :) Chciałabym tylko, żeby trasa spacerowa omijała ludzkie siedziby, bo mamy przykre doświadczenia z mieszkańcami Kaplicówki :-(
  3. jbk

    Anioły i Demony

    Kurde, biedny Borysek.... Pewnie mu się udzieliło też Twoje zdenerwowanie.... Ale następnym razem będzie lepiej, przyzwyczaicie się, poza tym już będziecie wiedzieć, czego się spodziewać. Nasze wystawy na świeżym powietrzu były, jakoś tak wygodniej wydaje mi się. A drugie miejsce to przecież nie jest zły wynik!
  4. Ale zabawy ;) A wzrost o niczym nie świadczy :)
  5. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]mmm patyki na śniadanie ;)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]aż mi ślinka leci :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Też lubisz? Hmmm..... Ja to chyba wolę kanapeczkę z serkiem ;)
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/003a1f8fb97ed786.jpg[/IMG][/URL] Wracając do domu zrobiłam parę fotek z samochodu ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/248255778355f091.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/fdfa7ac68f69c132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/d2247c870013f319.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/abd3713fa5272812.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/56/8dedde5c71ca9765.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/5ea6545467111087.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/fef0ce9bf14b1fb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/be820d8d86b11712.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/8ddc8961f4fecd9c.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/3eda596eb97f8c71.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/29e3b99d0fed3035.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/adbeb8a48c15bc7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/56/721e626ab177e574.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/49ce45a25a27b485.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/dbf2c55b749cfc0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/b6a140c9854bb6bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/7365a96965d9031f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/8f70fa2e07dc176e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/d5e4df42a39a6fe9.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/81723857411c7bda.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/99bc0e4e201c22b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/a778e199443baf1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/7830fce5d3abc6ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/b7acc24f18828f3e.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/ee124579bec6fb3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/aaf8efb6a12217ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/56/7d7afd56f5e23716.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/56/c19d5f137fc31e87.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/d43b42c0014c37a1.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Dobcia']Przyszłam się przywitać:) Fotaski śnieżnych psiaków śliczne:loveu:[/quote] Cześć Jadziu ;) [quote name='Isia & Chester']kocham te twoje 'biegnące' zdjęcia :eviltong::loveu::loveu:[/quote] Ależ ja nie mam żadnych biegnących zdjęć :diabloti: [quote name='Kalunia_C']Witamy sąsiadów i liczymy na jakieś spotkanko na zywo z tymi slicznymi misiaczkami. :-D[/quote] Również mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy :)
  13. [quote name='bonsai_88'][B]Anita[/B] zgadłaś ;)[/quote] Swoją drogą - jesteś chyba jedyną osobą, która idealnie rozpoznaje białaski ;) [quote name='globalnydog193'][URL]http://images33.fotosik.pl/456/4c837505c466f98b.jpg[/URL] Śliczne niedzwiadki:loveu:[/quote] Dzięki :) [quote name='deer_1987']w niedziele wolna jestem.. ale we wtorek mam duzy sprawdzian z angielskiego wiec sie musze uczyc.. z 3 rozdzialow, chyba milion slowek i gramatyka..[/quote] A lubisz angielski? Ja się na swoim świetnie bawię ;) [quote name='Darianna']Białe misie! Białe misie! :multi: Witamy w niedzielny ranek :loveu:[/quote] Cześć :loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Co tam przy niedzieli?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A nic ;) Poza wychodzeniem z psami cały dzień spędziliśmy oglądając filmy ;) [quote name='Tengusia']witam sie w porze niedzielnego obiadku :grins: a u nas sa nowe fotki [/quote] Zaraz sprawdzę :) [quote name='evaxon'] [CENTER]:loveu: [/CENTER] [/quote] Ewcia :loveu: [quote name='M&T']Hejo misie :loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/321/8dcb346946cbaf0c.jpg[/URL] to misie [:evil_lol:] najbardziej podoba :)[/quote] Czeeeeeść :multi: [quote name='martitaa']Witamy:)Co slychac przy niedzieli? sloneczko u nas wylazlo i topi snieg,choc jeszcze go sporo.A laby utastane w tym blocie po spacerze i mialam kapielex3:evil_lol:[/quote] Skąd my to znamy ;)) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]nie wiem jak na to zdjęcie patrzeć :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images29.fotosik.pl/320/2939900b5fc74393.jpg[/URL] [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]aaa Fialki głowa zamieniła się w Vadirowy ogon :) :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images27.fotosik.pl/319/91d4d7acca9367ee.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Patrz, jak chcesz ;) Cześć Kwiatuszku ;))
  14. [quote name='Asiaczek']Co do mojego zdrowia, to chyba juz ta chora seria się skończyła. Za to mam łzy w oczach, bo wczoraj odszedł jeden z moich kotów... Oby to nie byl zły poczatek... U nas białego juz prawie nigdzie nie ma. A jeszcze jak dzisiaj pojawiło się piekne słońce i na jutro tez zapowiadają piękna pogode, to rzeczywiście Wasze (i nie tylko) fotki będa nam przypominały zimę... Pzdr.[/quote] Czytałam o Rudym ........... :-( [quote name='Patisa']nie narzekaj już, nie narzekaj! Coś za coś, możesz sobie podziwiać długowłose Białasy na spacerze - to czyścić też je musisz :evil_lol:[/quote] Przecież nie narzekam ;) Piorę je z uśmiechem na ustach :) [quote name='anitaaa i bartis'][I]Witaski :loveu:[/I] [U][URL]http://images35.fotosik.pl/56/238782175e81d17b.jpg[/URL][/U][I] świetne i ten Vadirkowy uśmiech :loveu:[/I] [URL="http://images26.fotosik.pl/321/8dcb346946cbaf0c.jpg"][I]http://images26.fotosik.pl/321/8dcb346946cbaf0c.jpg[/I][/URL][I] jak klony :evil_lol:[/I] [I]ale Fialusia to ta pierwsza tak ??[/I][/quote] Tak, ta pierwsza :) [quote name='Naikari']Ajaj :loveu: znów wpadam i znów muszę się zachwycić, bo zdjęcia śliczne. :cool3:[/quote] To miłego zachwycania :) [quote name='Patisa']Widziałyście? Ja już czytałam o tym, ale coraz bardziej jestem przerażona:mad::placz::angryy: [URL="http://www.stopodstrzalom.pl/"]Powiedz STOP odstrzałom | W Polsce nielegalnie odstrzeliwuje się psy i koty. Często dzieje się to podczas ich spaceru z właścicielem po polu czy lesie. Robią to pseudomyśliwi, którzy z różnych powodów pozostają bezkarni. Pomóż zmienić[/URL] tam jest historia samojeda...:-([/quote] Matko boska, co się robi......... [quote name='zuzolandia'][I][B]Hejooo prziczłapałam do Ciebie ledwo zywa :eviltong::eviltong:[/B][/I] [I][B]ale tera sie bede 3 dni!!! byczyć[/B][/I] :multi::multi:[/quote] Ale masz fajnie...... bobycz się i za mnie :)
  15. Ja tu pierwszy raz, ale wrócę :)
  16. jbk

    Fiodorek.

    Ja tu pierwszy raz, ale wrócę :)
  17. [quote name='Patisa']Boskie zdjęcia. Takie dumne i wyniosłe te Twoje Białaski :cool3:[/quote] Wyniosłe?? Hmmmm..... przecież to dzikusy ;) [quote name='Izuuus']Śliczne białe niedźwiadki :cool3:[/quote] Dzięki :) [quote name='deer_1987']Tak po pracy do was zajrzalam, jutro od rana bede u Was :D[/quote] Jutro nie pracujesz? [quote name='Tengusia']powiem ci ze bardzo lubie ogladac fotki twoich pociech :loveu: ale zastanawiam sie czy nie masz problemu z utrzymaniem ich siersci w czystosci ??? wygladaja na bardzo kudlate i w rzeczywistosci tez tak jest :roll:[/quote] Na śniegu nie mają się gdzie ubrudzić, a teraz, jak roztopy nadeszły, musimy się płukać po każdym spacerze.........
  18. [quote name='Aga K']tak rak !! :D dokladnie :diabloti: ok lece :P paaa[/quote] To co będzie w tej pepsi??
  19. Ale się ubawiłam przy tych fotkach, Hipolit jest przesłodki ;))
  20. Morek z Saidi świetnie wyglądają ;)
  21. Witam się w sobotę wieczorem ;)
  22. Cześć :) Filmik widzę..... już oglądam :)
  23. Cześć Ewusia :) I co takiego zjadłaś do kawy? Ja się właśnie zastanawiam nad kolacyjką......
  24. [URL]http://img18.imageshack.us/img18/4390/img5462ma4.jpg[/URL] - normalnie się naigrywa :)
×
×
  • Create New...