Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Kalunia_C']Wow, ale będzie ekipa! Armin oszaleje ze szczęścia, bo tyle kolegów na raz to jeszcze nie miał. :) A co do banera, to nie działa tak, jak powinien, niestety. :-([/quote] Musisz zastosować znaczniki [url ] [/ url]
  2. Piękny portret :) Ale wiesz Kasiu, musisz nieco pomniejszyć zdjęcia, dozwolone są najwyżej 640x640, może Ci admin pozamieniać w linki wszystko.
  3. Akzs to moja kuzynka, tak w ogóle ;) Ania ma na imię ;) Ale to wszystko w sobotę ;)) Już się nie mogę doczekać ;)
  4. [quote name='deer_1987']Tz rodzice tu mieszkaja, to tylko moi w pl[/quote] Rodzice to jedno, ale jest jeszcze reszta rodziny.... [quote name='evaxon']chciałam dać w doopalona Tigrze i nie trafilam i uderzyłam w drzwi i złamałam paznokcia:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: i na dodatek moj palec wyglada jak mała paróweczka:placz::placz::placz::placz:[/quote] Masz karę za znęcanie się nad zwierzęciem ;)
  5. Akzs będzie z nami spacerkować ;) Do tego będzie goldenek Rico :) Widzę i avatarek i banner :) Buziaczki i do soboty :))
  6. [quote name='Maks i Spark']dzisiaj byłyśmy na kontroli...gipsu już nie ma za to jest (nie pamietam jak to się nazywa...zapytan dopisze :eviltong:) szwy zdjęte, a teraz tylko czekamy na szybki zrastanie do 30.03 - bo wtedy następna kontrolka :p ...znikam bo zaraz lektorat :cool1:[/quote] O, to bez gipsu będzie wygodniej :)) Dobrej zabawy na lektoracie ;)
  7. [quote name='Kinia'][URL]http://img10.imageshack.us/img10/3668/p1030045.jpg[/URL] gdzie on ma zęby? Zazdroszcze Wam spotkania;)[/quote] Przyjedź z Marleyem ;)
  8. [quote name='evaxon']bo lubie :loveu::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] No dobra, to chwal się jeszcze :) A ja też się pochwalę - idę nakarmić psy i na spacer ;)
  9. I dalej nie ma fotek? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  10. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb:
  11. [quote name='evaxon']:splat::splat::splat::splat::splat:[/quote] O marcheweczce możemy najwyżej pogadać ;) Tylko jak się będzie leżało na marchewce? :niedowia:
  12. jbk

    Galeria eMosława!

    Jak mogłaś nie wziąć aparatu na spacer z koleżankami?? A Herspri miała?
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to ja mam świętą cierpliwość do niej a nie ona do mnie :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]moje akcje są niczym w porównaniu do jej :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]następnym razem będzie "chain hang low" :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]muszę tylko znaleźć tak ciężki łańcuch coby się pod jego ciężarem zgarbiła :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nudzi mi się :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]idę czytać dalej bo umre :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak to moja mama mi powiedziała na widok czytanych przeze mnie ksiażek ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]"no dzieciaku, czas najwyższy zebyś się odchamiła troche" :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Nudzi Ci się?? :crazyeye: Nudzi?? :crazyeye:
  14. [quote name='evaxon']to moze na boczku ??[/quote] Jaki boczek, jak Jabłuszko się odchudza?? :crazyeye:
  15. [quote name='Patisa']akurat Twoje jbk sa swietne bez zadnych ulepszen ;) [/quote] Dziękuję Ci bardzo, ale białaski na billboardzie to dopiero byłby widok ;)
  16. [quote name='evaxon']cześć:sweetCyb: cześć:sweetCyb:cześć:sweetCyb:cześć:sweetCyb:cześć:sweetCyb:cześć:sweetCyb:[/quote] NO I OD RAZU LEPIEJ :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  17. [quote name='evaxon']to na plecki się przeturlaj bo powietrza ci braknie :roll::roll::roll:[/quote] Ale na pleckach się można udławić ;)
  18. Coraz więcej powodów do zazdrości widzę! :diabloti:
  19. Bo w błotku najlepiej zabawa wychodzi ;) A my jesteśmy umówieni na spacer z seterkiem w sobotę ;)
  20. [quote name='deer_1987']Oj w sumie zalezy czy we wszystkim lepiej.. bo np tutaj mamy mieszkanie, prace, szkole i w razie co ew. panstwo pomoze (inna sprawa ile sie trzeba nastarac)...[/quote] Ja bym nie mogła żyć za granicą, tęsknota za rodziną by mnie zabiła... [quote name='evaxon']uuuuuuuuuuu a u mnie sniegu brak :loveu:jest sucho i wiosennie :loveu:[/quote] I co się chwalisz?? [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]hahahahahaha a to turyści:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images40.fotosik.pl/56/fef0ce9bf14b1fb1.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]DżoŁanka:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Kochają jazdę samochodem ;)) Jabłuszkowa :loveu: [quote name='zuzolandia'][I][B]Siemanko białaski kochane :loveu: spadam na urodzinkiii hihihi:eviltong:[/B][/I][/quote] Nie dość, że się byczysz, to jeszcze na urodzinki? Nie za dobrze się masz? :evil_lol: [quote name='Darianna']Biedne pieski, w domu je nie karmią i muszą na spacerze się kijkami posilać...:shake: :diabloti:[/quote] Takie biedne zagłodzone psiska.....
  21. [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]DżoŁana...ty weź i to wypluj...ja Cię baaardzo proszę:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Sama powiedziałaś, że wpadniesz, hehe :diabloti:
  22. A mi to już cześć nie przysługuje?? :diabloti:
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No! ja mysle:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A tak w ogóle to widzę, ze się świecisz na zielono...co jadłaś?:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ty też się świecisz na zielono! Obie coś jadłyście! BEZE MNIE!!!
  24. http://www.rwpb.pl/atos/atos3658.jpg - tradycyjnie najbardziej podoba mi się rozwiany Atosik ;) Fajnie już macie wiosennie.....
  25. No nareszcie jesteś znowu :))
×
×
  • Create New...