-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Jak mogę nie gadać o jedzeniu, jak właśnie jem śniadanko?
-
[quote name='bonsai_88']A nie, to u mnie to trochę inaczej wygląda... jakbym upadła z głośnym ach to Birma mogła by zaatakować najbliższą mi osobę :shake:. Dlatego upadam z cichym achaniem :evil_lol:... Swoją drogą dzisiaj w nocy mnie dziewczynka wystraszyła... Birma dość często ma koszmary - piszczy czy skamle przez sen, żeby przeszło trzeba ją po prostu obudzić. Tej nocy też miała i to takie, że zaczęła wyć i bardzo głośno piszczeć... Do budzenia został wykopany Kamil [śpi od zewnętrznej]. Jak tylko Birmę dotknął, to młoda... zerwała się i skoczyła na niego z zębami. Dobrze, że zareagowała na mój krzyk i oprzytomniała do końca... była tak wystraszona, że resztę nocy spała mi pod kołdrą, wtulona we mnie [Birma normalnie nawet nie pomyśli o wejściu do łóżka]... Co ona musiała przeżyć, że ma aż takie straszne koszmary :-([/quote] O matko, biedna Birma..... Na szczęście trafiła na Ciebie i teraz ma zawsze kogoś, do kogo może się przytulić i uspokoić się.....
-
[quote name='jonQuilla']:multi::multi: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]świetnie :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]już pędzę ....w dupe z obowiązkami ;) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Przecież i tak Ci się nudzi w pracy ;) [quote name='deer_1987']A potem kawalki patyka w lozku.. tak u nas jest..[/quote] Oczywiście ;) [quote name='Asiaczek']Hm, wieczorowa porą zawsze można zobaczyc, czym się to nasze psiaki zajmowały w tzw. międzyczasie... papierki, patyczki, chrupki i inne takie. Te resztki ja zawsze znajduję w moim łóżku...:evil_lol: Pzdr.[/quote] Trzeba się z tym liczyć, jak się chce psy mieć :) [quote name='WinterGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]pełna hipnoza za sprawą patyka...[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]taka mala rzecz a cieszy....[/FONT][/CENTER] [/quote] Psu w ogóle niewiele do szczęścia potrzeba :)
-
Ale macie fajnie, u nas szaro, ponuro i jeszcze deszcz pada....
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
A jak Ci się w pracy nudzi, to zapraszam do mnie, zaraz Ci znajdę jakąś robótkę ;)) -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[URL]http://img91.imageshack.us/img91/5258/dsc08383.jpg[/URL] - jakie boziatko malusie i biedniusie :)) WYMIZIAJ Salsunię :) -
A ja mam cały alfabet, w związku z tym napiszę, że mamy dziś wtorek, czyli jeszcze trzy dni do weekendu, bo dziś już nie liczę, a weekend będzie czadowy, bo po pierwsze, wybieram się na spacer z pięcioma psami, a takiego jeszcze nie było, poza tym w niedzielę jadę do Krakowa, który lubię, i pobawię się w Aqua Parku, a kocham zjeżdżanie w rurach, poza tym jeszcze na lotnisko po kumpele jadę, a kocham samoloty i w ogóle będzie superaśnie i nie mogę się już tego wszystkiego doczekać, a do cierpliwych nie należę niestety ;) Czy wykorzystałam wszystkie literki, czy też może którejś brakuje? :diabloti:
-
[quote name='evaxon']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: widze ze masz zapędy SM :evil_lol:[/quote] O nie, ja mam tylko sado ;)) Cześć Jabłuszko kochane :)
-
Dzień dobry Alusia :) Deszczyk pada, szkoda, że taki słaby, bo by spłukał ten brud pośniegowy....
- 78403 replies
-
[URL]http://img237.imageshack.us/img237/2066/img5587.jpg[/URL] - kochane maleństwo :)
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale miłosne uściski :cool3::cool3:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]też chcę, też chcę !!! :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie pomijajcie mnie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Przyjedź, to i Ciebie wymiziamy ;) :evil_lol:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/b45326aeda449807med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/53ead33ead445961med.jpg[/IMG][/URL] Koniec domowych ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/41804eb008466909.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/9d51896326f5cc27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/085c44ccd05ef45d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/98a4f62c54f4b50c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/9ffc0fa1b9ab05b6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/94b8a4ce79c211f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/117745c10598ea0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/62683537c1a29711.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/3eb1ad1c4ca18050.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/b748b48aea5d8c2f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/6f9bfab805af7ca1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/1554d3537d40a595.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/e83ea7624f5bea74.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/c2f0f5e1bd42d068.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/9bc3df280e07de06.jpg[/IMG][/URL]
-
I zabawa z patyczkami, specjalnie przygotowanymi przez teścia, z drzewek owocowych :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/b24c8da42236d8dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/a4b84774abb24454.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/3e2df8634a61e9ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/473cd8bb8f71dfec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/70d6c77f06598f31.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/2345e8d533e559b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/f969275890f91638.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/4fd131077ce17ae0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/4adaa3bd8db0021e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/cad64acd0c3f3684.jpg[/IMG][/URL]
-
I z moim bratem, który uważa, że Fialusia jest ładniejsza :) No cóż, kobietka :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/65870e08c0bf4dcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/4d01a366341bfcd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/7536b073ba86b641.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/2d6b4ce5ea1238b0.jpg[/IMG][/URL] I kolacyjka :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/59df446e1b44bdc9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/d25b61fc5773c00a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/bbbec1710b2ce7e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/3483b5f30694e65f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/95ca9c7cfcb76aa9.jpg[/IMG][/URL] A tu z moją kochaną bratową - nick na dogo - sandrulka :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/ab3f070fa8c7b094.jpg[/IMG][/URL]
-
Trochę fotek ;) Domowo nieco :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/38567ee03d916c56.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/973370e03d4cef9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/c1e5578bb4b8d9d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/9bee53587d1ab006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/f75d9c2793c118ef.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Iza i Avanti']Oj ti, oj ti, oj ti! :diabloti:[/quote] Hehe :lol: [quote name='Cheritka']Witam, dobrze, że u Was chociaż zdjęcia są, bo u nas to koszmar, moje ulubione białaski na śniegu już niedługo pokicaja, bo u nas już wiosna pełną gębą .[/quote] Wiosna i nas się zaczyna, ale straszą jeszcze powrotem zimy ;) [quote name='Izuuus']Witamy wieczorkiem ;)[/quote] Witamy rano :) [quote name='bonsai_88']Naprawdę tylko mi aż tak dobrze idzie rozpoznawanie? Przecież Fialka i Vadir są zupełnie różni :loveu:... nawet na zdjęciach widać, jak bardzo się różnią [np. zupełnie inaczej się uśmiechają], a co dopiero musiało by być na żywo ;)[/quote] Jeśli chodzi o uśmiech, to Fialki Vadir nigdy nie przebije ;) [quote name='jamnicze']Jak są razem, to prawie zawsze je rozróżniam, a jak osobno, to ... różnie ale w większości chyba mi sie udaje ;)[/quote] Razem łatwiej ;) [quote name='anitaaa i bartis']śliczne fotki :multi:[/quote] Dzięki ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poczekajta ...niech tylko traffka się pojawi to przyjedziemy do Skoczowa we 4 :p na zapoznanie i ogląd czy da się piesy odróżnić :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Czekamy ;) [quote name='deer_1987']Witanko, Tz wrocil z nocki to ja sie obudzilam... i nie mam co robic :P[/quote] Ja bym spała dalej :)
-
Ja się spodziewałam nieostrych, wręcz zamazanych, ciemnych zdjęć, na których nic nie widać, a tu szok! Bardzo dobrze Ci wszystko wyszło!! Postraszyłaś nas tylko! Oczywiście, że nasze białaski są fajniejsze od holenderskich, laik nie laik, ale swój gust można mieć, prawda? Tamte może do wyścigów lepsze, ale czy na Syberii je wyhodowali dla wyścigów? Nasze o wiele lepiej grzeją :)
-
[quote name='Iza i Avanti']A mnie myślisz, że gdzie? Na cyckach? :roll:[/quote] Chciałabyś :diabloti: Gdzie Tobie się co odkłada? Jakbym Cię nie widziała, to mogłabym uwierzyć :evil_lol:
-
[quote name='Iza i Avanti']A co jadłaś? Bo ja mam rybkę w zalewie... I zastanawiam się czy ją wszamać, czy nie... :roll:[/quote] Zeżarłam sześć sztuk tostów......
-
A jak zrobiłaś muzyczkę do filmiku?