Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Iza i Avanti']hmmmmmmmmmmmmmmmm... chiba pójdę zjeść... chiba...:roll:[/quote] Nie jedz! Za późno!!
  2. [quote name='bonsai_88']Co nie przeszkadza mi w kupieniu sobie pasa do biegania z Birmą :evil_lol:...[/quote] Od czego karty kredytowe ;)
  3. jbk

    Fiodorek.

    My się tylko czeszemy ;)
  4. [quote name='Iza i Avanti']taaaaaaaaaaa... buhahahahaha! A co 2 dzień wpierdzielam pizze, makarony i inne takie :p Ja kocham jeść![/quote] O TY NIEDOBRA!! Robisz mi to specjalnie! Mi się pizza w bioderkach zaraz odkłada :angryy:
  5. [quote name='bonsai_88']No jasne..... toż świnki są niesamowicie gadatliwe ;)[/quote] Kurde, zawsze mi się wydawało, że gryzonie to ciche zwierzątka ;)
  6. [quote name='deer_1987']Mam nadzieje ze na dluzej zostajesz?[/quote] No właśnie ;) Zostajesz, czy znowu znikniesz?
  7. [quote name='Herspri']No tak racja, pogoda jest zawsze :evil_lol:[/quote] Ostatnio słonecznie jest i w ogóle! No!
  8. [quote name='Iza i Avanti']Bo psa się nie bija :eviltong:[/quote] Właśnie ;) [quote name='evaxon']:placz:teraz juz to wiem :placz: paluch boli ooo jak boli:placz: a ta franca mała pod grzejniczkiem z nietkniętym doopalonem leży :roll::roll::roll:[/quote] Dopiero teraz?? No wiesz Ewcia.... :mad: Wstydź się! :diabloti: [quote name='deer_1987']Tylko ze to roznie tez bywa z relacjami.. niektorzy sie odwiedzaja ciagle, niekrtorzy moga tylko raz/dwa razy do roku - jak rodzina po pl rozprzestrzeniona...[/quote] Moja rodzinka jest bardzo zgrana i się widujemy i wspieramy i w ogóle.
  9. Nażarłam się jak świnka i mam wyrzuty sumienia. Kto mi da klapsa?:mad:
  10. [quote name='Kalunia_C']My też, aż zaczynam żałować, że zaproponowałam dopiero weekend a nie wczesniej. :roll:[/quote] Wcześniej by nie wyszło, Ania w szkole, Karina od Rika w pracy, ja w pracy..... Ale do soboty czas szybko zleci ;)
  11. [quote name='bonsai_88'](...) [COLOR=red]długi jak zwykle rosną[/COLOR] (...)[/quote] To coś jak u mnie ;)
  12. [quote name='Iza i Avanti']Zielone? Zielone to ja jadam: ogórki, papryki, jabłka :evil_lol:[/quote] To temu taka chuda jesteś ;)
  13. i co, dalej nic?
  14. Jak to nie ma pogody? Jest pogoda!
  15. [URL]http://i44.tinypic.com/wvsjk8.jpg[/URL] - cudny jęzorek ;) Zakochałam się :)
  16. jbk

    Fiodorek.

    Skubanie psa? Hm.... Chyba jestem nie w temacie ;)
  17. jbk

    Galeria eMosława!

    [quote name='Kinia']Nastawienie to zmienisz jak go zobaczysz:evil_lol: Chociaż mi się wydaje, że troszke zgrubnął...* Spasione laby to niezbyt ładny widok[/quote] Zaden pies spasiony nie wygląda dobrze, niestety.
  18. [quote name='Kalunia_C']Dzięki za ostrzeżenie. To wstawiam jeszcze jedno zdjęcie, żeby sprawdzić, czy udało mi się zmniejszyć wystarczjąco. [/quote] Jest idealnie :)
  19. Samki też się pierze ;) I płucze w lenorze ;)
  20. O, tutaj masz dokładną instrukcję wstawiania bannerka :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11189752-post1.html[/URL]
×
×
  • Create New...