-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='Iza i Avanti']hmmmmmmmmmmmmmmmm... chiba pójdę zjeść... chiba...:roll:[/quote] Nie jedz! Za późno!!
-
[quote name='bonsai_88']Co nie przeszkadza mi w kupieniu sobie pasa do biegania z Birmą :evil_lol:...[/quote] Od czego karty kredytowe ;)
-
My się tylko czeszemy ;)
-
[quote name='Iza i Avanti']taaaaaaaaaaa... buhahahahaha! A co 2 dzień wpierdzielam pizze, makarony i inne takie :p Ja kocham jeść![/quote] O TY NIEDOBRA!! Robisz mi to specjalnie! Mi się pizza w bioderkach zaraz odkłada :angryy:
-
[quote name='bonsai_88']No jasne..... toż świnki są niesamowicie gadatliwe ;)[/quote] Kurde, zawsze mi się wydawało, że gryzonie to ciche zwierzątka ;)
-
[quote name='deer_1987']Mam nadzieje ze na dluzej zostajesz?[/quote] No właśnie ;) Zostajesz, czy znowu znikniesz?
-
Etna i reszta świata :D Frajerka Herspri, Nowy Tymczas - FIDEL
jbk replied to Herspri's topic in Foto Blogi
[quote name='Herspri']No tak racja, pogoda jest zawsze :evil_lol:[/quote] Ostatnio słonecznie jest i w ogóle! No! -
Ja też mam jeszcze zimowe ;) Dawaj Ozzulka ;))
- 78403 replies
-
[quote name='Iza i Avanti']Bo psa się nie bija :eviltong:[/quote] Właśnie ;) [quote name='evaxon']:placz:teraz juz to wiem :placz: paluch boli ooo jak boli:placz: a ta franca mała pod grzejniczkiem z nietkniętym doopalonem leży :roll::roll::roll:[/quote] Dopiero teraz?? No wiesz Ewcia.... :mad: Wstydź się! :diabloti: [quote name='deer_1987']Tylko ze to roznie tez bywa z relacjami.. niektorzy sie odwiedzaja ciagle, niekrtorzy moga tylko raz/dwa razy do roku - jak rodzina po pl rozprzestrzeniona...[/quote] Moja rodzinka jest bardzo zgrana i się widujemy i wspieramy i w ogóle.
-
Nażarłam się jak świnka i mam wyrzuty sumienia. Kto mi da klapsa?:mad:
-
[quote name='Kalunia_C']My też, aż zaczynam żałować, że zaproponowałam dopiero weekend a nie wczesniej. :roll:[/quote] Wcześniej by nie wyszło, Ania w szkole, Karina od Rika w pracy, ja w pracy..... Ale do soboty czas szybko zleci ;)
-
[quote name='bonsai_88'](...) [COLOR=red]długi jak zwykle rosną[/COLOR] (...)[/quote] To coś jak u mnie ;)
-
[quote name='Iza i Avanti']Zielone? Zielone to ja jadam: ogórki, papryki, jabłka :evil_lol:[/quote] To temu taka chuda jesteś ;)
-
i co, dalej nic?
-
Etna i reszta świata :D Frajerka Herspri, Nowy Tymczas - FIDEL
jbk replied to Herspri's topic in Foto Blogi
Jak to nie ma pogody? Jest pogoda! -
[URL]http://i44.tinypic.com/wvsjk8.jpg[/URL] - cudny jęzorek ;) Zakochałam się :)
-
Skubanie psa? Hm.... Chyba jestem nie w temacie ;)
-
[quote name='Kinia']Nastawienie to zmienisz jak go zobaczysz:evil_lol: Chociaż mi się wydaje, że troszke zgrubnął...* Spasione laby to niezbyt ładny widok[/quote] Zaden pies spasiony nie wygląda dobrze, niestety.
-
[quote name='Kalunia_C']Dzięki za ostrzeżenie. To wstawiam jeszcze jedno zdjęcie, żeby sprawdzić, czy udało mi się zmniejszyć wystarczjąco. [/quote] Jest idealnie :)
-
Samki też się pierze ;) I płucze w lenorze ;)
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
jbk replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
Biedna Umcia..... Trzymam kciuki :) -
O, tutaj masz dokładną instrukcję wstawiania bannerka :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11189752-post1.html[/URL]