-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Wszystkiego najlepszego dla Dindusia :)) Hip hip hurra! Hip hip hurra!
-
Skoczowiacy! Hurra! Bo już myślałam, że w naszym mieście ludzie dostępu do netu nie mają, jeszcze nie tak dawno jak wrzuciłam w wyszukiwarkę dogo "Skoczów" to wyskoczył mój mąż, kuzynka i ja ;)) Mam nadzieję, że się spotkamy na spacerku, czy poza Kaplicówką jakieś tereny inne też lubicie? My ostatnio nad Wisłę wpadamy regularnie ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/56/f8cde792b32eb5b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/56/b8b69878b49f6b69.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/21016e124fa4aace.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/905f491c94c85db6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/3202abce73f9b146.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/56/2d1223e968f7d309.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/c0c860457c779f60.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/cf3564135f2f5f82.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/321/6cc7a1852a79938d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/9ea672b27745d584.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maks i Spark']oo i od razu załapałm się na nowe śnieżne :razz: fotki :loveu: m.[/quote] Za niedługo te śnieżne będą przypomnieniem zimy tylko ;) [quote name='Kinia'][URL]http://images26.fotosik.pl/321/8dcb346946cbaf0c.jpg[/URL] śliczne to:loveu: ps. widziałaś temat Skoczowskich spacerów?[/quote] Nie widziałam...... Sprawdzę zaraz, jak skończę wklejanko :)
-
[quote name='Maks i Spark']witamy w sobotni prawie wieczór :loveu:[/quote] Hej :) :) :)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/50d4ef558c3fcea0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/5afe256216a28c94.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/56/f37aa00e914b36d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/d9d7575785c99e24.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/fa3e25b435dd3422.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/91d4d7acca9367ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/56/3d5549c09aa8d706.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/56/84591a4459d9eb11.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/8dcb346946cbaf0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/4c837505c466f98b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/56caffa7c4d89ad7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/cfc44f42fc984350.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/272a7c6b596244af.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/238782175e81d17b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/1289532d393fb660.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/db14bf6fc950a605.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/729bc9a35b10e0a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/4624d8dd64412fbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/2146caae9f2ba881.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/320/4c86edfa83c2ccd6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/16f8985ecb0371cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/e59478e1320859bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/3b9589c8f9cdac12.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/2939900b5fc74393.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/51938f67d9c9b85b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']dzis sie z Wami przywitam :D[/quote] Cześć Martuś :) Po pracy już? [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]powalił mnie ten pierwszy filmik....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dwa takie przekręcone samo jedzące się piesy :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Pozycje mają nieziemskie, to fakt ;)
-
[quote name='Asiaczek']Od 2 dni juz jestem na DGM, ale do Was dotarłam dopiero teraz. Była kolejka...;) Wybacz,[B] jbk[/B], ale 38 stron nie będę nadrabiać w czytaniu. Pooglądałam sobie tylko foteczki. Tradycyjnie - super! Mam nadzieję, że juz teraz będę na bieżąco we wszystkich zaprzyjaźnionych Galeriach:lol: Miłego dnia! Pzdr.[/quote] Tak naprawdę w galerii najważniejsze są zdjęcia, więc jesteś rozgrzeszona :) Zdrowa jesteś już całkiem? [quote name='Patisa']Pozdrawiamy Białasy Śnieżne :cool3: Wysmyrać, wymiziać , przypomnieć o nas :loveu:[/quote] Smyramy non stop ;)) Witanko :) [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:u nas też coraz mniej bialego :p[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][B][FONT=Arial]Kawusia :razz::razz:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] Oczywiście kawusia, tym razem ekspresowa w wykonaniu mężusia :) [quote name='Naikari']Jakie śliczne białaski! :loveu:[/quote] Dziękujemy bardzo :) [quote name='evaxon']a u nas juz nie ma :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] To masz dobrze, u nas najgłupszy moment, wszystko płynie...
-
[quote name='lolka75']ja tez nie lubie nalesnikow:evil_lol: popatrz co dla Ciebie znalazlam.... siedzisz w biurze to bys wziela przyklad;) [/quote] Swietne filmiki ;) Białaski były już w biurze, ale nie nadają się, bo zaczepiają klientów żebrząc o mizianko :) [quote name='sota36']hura!Hura! To biale g...no znika! Bedzie zielono!! Czesc Kobieto![/quote] U nas też coraz mniej białego, jutro może pofocę odwilż, jak się młody zdecyduje towarzyszyć mi na spacerku ;) [quote name='ewatr']Witam białych i puchatych :loveu: a tez fimiki super tez bym chciała móc pracowac w takich warunkach :evil_lol:[/quote] W jakich? W biurze, czy z psami? [quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Przyszłam się przywitać [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6837/serducha.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek zaprasza do siebie na urodzinki ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/371a2b709cffcf0e.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/415/371a2b709cffcf0em.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/quote] Najlepszego dla Dindusia :) [quote name='evaxon'] [CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu:[/CENTER] [/quote] [CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu:[/CENTER]
-
[quote name='Kinia']A ja wczoraj jadłam nalesniki[/quote] A z czym lubisz naleśniki?
-
[quote name='evaxon']to do przodu a ja w tyłach :roll::roll::roll::roll:[/quote] Najśmieszniejsze jest to, że dogo ma godzinę o 12 minut do przodu w porównaniu z moim kompem....
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Dalej nie widzę :placz::placz::placz: -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
jbk replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek']Już jesteśmy :) Ale mało mam czasu na dogo. Codziennie zajęcia od rana do wieczora :( Będę tylko z doskoku przez jakiś czas. Muszę się ogarnąć. Zorganizować swoje życie od początku bo sie pogubie w nawale zajęć. Gama do soboty u dziadków.[/quote] My cierpliwi jesteśmy. A przynajmniej próbujemy :) -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
jbk replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Buziaczki dla rozciekniętej i reszty :) -
[quote name='deer_1987']oo nalesniki, smacznego![/quote] To dla chłopaków, ja nie lubię ;) Dla mnie była ogórkowa i gulasz z wczoraj ;)
-
[quote name='evaxon']:hmmmm: a czy to normalne w tym wieku??[/quote] Ze śmiechu - dozwolone w każdym wieku :diabloti:
-
Witam się weekendowo :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć Zonkilciu kochana :)) A ja mam piwko na wieczór ;) Heinekenka ;)) Podzielę się, wskakuj w odrzutowiec i przyleć :) -
Cześć Alutka :) Chcesz naleśnika? Z jakim dżemem? Truskawkowym, brzoskwiniowym, ananasowym czy malinowym?
- 78403 replies