-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='martitaa']To super:)Hipolit ma juz duzo przyjaciol!!!Co do hodowli-tak,marzy mi sie,tylko jeszcze,czy podolam???:roll:troszke sie boje:evil_lol:[/quote] Dasz radę :) Będziemy Cię wspierać duchowo :)
-
[quote name='lolka75']jakos damy:roll:.... o wlasnie Wasia:diabloti:.... bo jak juz bede po to bede szalala po ringach probujac robic foteczki. I tu sie zaczynaja schody, bo wystawa na hali, oswietlenie do rowa i zakaz uzywania lamp blyskowych:placz:... Jak robic fotki? Wasia poradz:modla:[/quote] Zwiększ ISO przede wszystkim. Jak masz możliwość korekty ekspozycji, to też możesz spróbować. Trzymam kciuki Loluś :)) A! Też używamy szamponu All systems i kurde zapach mnie denerwuje, fuj.
-
[quote name='evaxon']nie przepadam za białym kolorem :roll::roll::roll:[/quote] Dlatego chciałam czerwony :)
-
[quote name='evaxon']nooo właściwie to nie :roll:[/quote] Bo ja tak kulturalnie śledzę Jabcokową, zasłaniam się gazetą dla niepoznaki ;)
-
A mogę taki kaftanik, ale czerwony?
-
[quote name='evaxon']ten no okej okej przepraszam :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] No. Od razu lepiej. To możemy iść na piwo. Parzyście :)
-
[quote name='evaxon']z wywalonym językiem??:evil_lol: Japkowa ale ty głoopia jesteś :eviltong:[/quote] A widziałaś gdzieś mój język??
-
[quote name='evaxon']:lol::lol::lol::lol::lol: ten no :evil_lol: ponoc podobni jestesmy a ja jestem sliczna :loveu: .....[/quote] Pomijając fakt, że się z tym zgadzam, to Twoja samokrytyka mnie ZABIŁA :)
-
[quote name='evaxon']na co?:diabloti:[/quote] Na mnie i moje białaski! Jak będziesz tak mówić, to każę Cię zalizać na śmierć :)
-
Swinki superaśne ;)
-
W sumie pierniczek na deser to nie jest zły pomysł ;)
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No to dałaś do pieca:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jestem tuż za Tobą ;)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przyszłam se do Ciebie wywalić jezyk.....a co:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A ja chodzę za Tobą ;)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic]Widzę, że jesteś:multi:[/FONT] A ja niczego nie widzę ;) -
HA! TO JA! Jestem TU!
-
[quote name='evaxon']delikatniejszego psa nie znam :loveu::evil_lol: eee no brala w pyszczek i sruuuuuuuuuuuuuuuu:evil_lol:[/quote] Najlepsze to sruuuuuuuuuuuuuu ;)
-
[quote name='evaxon'][URL]http://images37.fotosik.pl/56/7e95347b4905ba26.jpg[/URL] aaaaahahahahah samojebek dłubie językiem w nosie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeesc:loveu::multi:[/quote] Wygodnie, nie musi brudzić palców ;) [quote name='bonsai_88']Poprawka... samojedka długie językiem w nosie :eviltong:[/quote] Oczywiście to Fialusia ;) [quote name='evaxon']to sa samo[B]jebki [/B]:diabloti:[/quote] EWKA!! Uważaj! :diabloti: [quote name='Kinia']Cześć Wam! Wpadłam czwartkowo sie przywitać[/quote] Hejka :) [quote name='deer_1987']juz drugi dzien zalatana.. eh jutro bedzie iwecej wolnego[/quote] Ja to wolniej będę mieć w maju... [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]logiczne by było jakby się opłacało przechowywanie fotek na serwerze ...ale to że ktoś moje foty ogląda to jest idiotyzm... szkoda bo z mojego FB znikną za pół roku pewnie wszystkie foty :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No właśnie, to mnie wkurza, że wszystko usuną.......
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]Doberek ;-)[/B][/I] [I][B]a ja se wciepujem na jakis tam tryphnic czy jakos tak mialam photobucket ale odmowił wspolpracy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]czy przygotowujecie pontony/? bo u nas zaczynaja sie tworzyc małe rzeczki :crazyeye::crazyeye:....dobrze ze mieszkam na górce :evil_lol:[/B][/I][/quote] No zaczyna się wszystko topić, a jeszcze deszcz pada, więc robi się nieciekawie. Mi osobiście to zwisa, ale psy znowu będą do kąpieli po każdym spacerze... [quote name='Feigned']ja z fotosika zrezygnowałam, teraz na photobuckecie wstawiam zdj. :cool3: [URL]http://images38.fotosik.pl/56/57486a0b5f712d50.jpg[/URL] cudo :loveu::loveu:[/quote] Najgorsze jest to, że nawet jakbym zrezygnowała z fotosika, to i tak będą mi naliczać za transfer, przecież nie przelinkuję wszystkich zdjęć do innego serwisu....
-
[quote name='Maks i Spark']Mama dzisiaj nieźle całkiem :D już po śniadanku :p i zastrzyku... tylko gips okropnie luźny, więc musze skoczyć do Marysin-city i kupić watę i troszkę jej upchnąć... a dzisiaj ja zaspałam na w-f :razz: Mama teraz mnie rano budzi, no bo widomo musze jej pomóc do toalety dojść itd. ale dzisiaj mocno spała, więc ja też chrapałam :roll: i zamiast o 6 obudziłam się o 8...cóż mówi się trudno ;)[/quote] No cóż, zdarza się...... Pozdrów mamę i bądźcie dzielne dziewczyny ;))
-
[quote name='Iza i Avanti']:evil_lol: Muszę uciekać Asieńka! Papatki! :loveu:[/quote] Papapapa!!
-
[quote name='Iza i Avanti']A jak to teraz z tym fotosikiem wyglądA?.Kidy trzeba płacić? i ile?[/quote] Trzeba 1,5 zł, jak przekroczysz giga transferu. Giga czy mega? Hm, muszę sprawdzić. EDIT - GB :)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Fotosikiem jestem zalamana :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nie wrzucałam specjalnie w tym miesiącu ani jednej foty ....[/COLOR][/FONT][/B] [B]Miesięczny limit transferu [/B] 5 GB [B] - Wykorzystany transfer w tym miesiącu [/B] 1.401 GB [B](28.01 %)[/B] [B] - Dostępny transfer w tym miesiącu [/B] 3.599 GB [B](71.99 %)[/B][/quote] No właśnie, oni liczą transfer przy oglądaniu fotek w innych serwisach, nie u nich, jakby się tylko tam działało, to by nie było transferu.........
-
[quote name='Iza i Avanti']A nie przyzwycziłaś się do tego, że dogo lubi z nas wała robić? :mad:[/quote] No właśnie mi się już wydawało, że wszystko ok ostatnio było, a tu niespodzianka ;)
-
[quote name='Menrzuś']Aaaaa tam - widać nie znasz subtelności myśli TZta :evil_lol:[/quote] Mężu mówi dokładnie co myśli ;) Chce grochówki, mówi, dostaje :) Tak to działa :)