Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Asiaczek']A ja życzę miłego dnia! Pogoda w Wwie ohydna, ale może w weekend będzie słońce? Na wystawie Championów w Lesznie zawsze miałam słońce. Może i w tym roku też tak będzie...? Pzdr.[/quote] Ja w dzieciństwie wakacje w Lesznie spędzałam i wiesz co? Zawsze tam było słońce :) Nie wiem, czy chociaż jeden dzień deszczu przez te wszystkie lata mi się przytrafił......
  2. [quote name='Asiaczek']Kochane, dzięki w imieniu Rudego. Jest juz b.słaby i przymierzam się psychicznie do uśpienia go... Pzdr.[/quote] Biedny....... Ale Ty też, bo on wtedy przestanie cierpieć, a Ty nie...... :placz:
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/eba8a47c238d73c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/d08a68d7e15dadaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/56/6d289e07825031c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/56/cf8291ae52c2b58b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/f193740bbcdae946.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/a6393f8561f261e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/f026d2640df2de64.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/c90d7bfce1e6ad5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/39069862c50fa4e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/cc44593571d346d4.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/ea5f1ff0fe4bbca8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/cc8f409fd23e5253.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/293ce503b377d1e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/de76c728b5237899.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/081996464743f919.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/b30aa2629b994c4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/56/d8a77d94001a86eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/0f5e44305091ec9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/fc041cba98dae337.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/8fddb7edae8b4810.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/320/f6a5e03f3d299456.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/1ca46ff345786b49.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/56/c6f2c55f25b6cdb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/062b0ea4617a6ce5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/cdda62065a39082a.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/0fc39bb0c85faa7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/f55e7193e57cac50.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/db64f469f5a8663c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/de7607622e1405c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/c01c7521866e5e72.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/dff8ec237d49837b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/320/c49c63a220b4f0d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/321/acfe8d7b9e0e4e8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/06f1d788b321bf2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/ebd9f13be8c3e065.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/b159632f905ba9d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/e744f6b543e1e7e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/b1e9315f587ce676.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/9eeddbf92366ddf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/428e8bc53d9d94f4.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/0022f76a879d0b3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/f0decfa438c905e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/e96d68a66fd65755.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/320/11d0e1ea70e518a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/77a9be94f79469f9.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/56/6205298dc7d267dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/33bbda327abf44a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/7c4e55f1fe6f92ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/320/2b2e653e4e961d3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/4ae19a3faa54db6e.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='jamnicze']My sobie odkładamy wystawy do maja, u nas się teraz nic nie dzieje, jedynie Grudziądz e kwietniu, ale akurat w ten dzień jestem w pracy :mad: Aaaaa pospało by się jeszcze [URL]http://images28.fotosik.pl/320/e220399b8915449f.jpg[/URL][/quote] My też od maja zaczniemy ;) Taka praca, niestety.
  14. [quote name='Basia&Safi']czesc :) napewno bede w piatek :) ale na 90 % bede w sobote tez na bulzodkach ::):) a wy bedziecie :loveu: wysciskała bym te Twoje misie :)[/quote] No własnie nas w piątek na 100% nie będzie, bo to u nas w pracy najgorszy dzień, może sama przyjadę w sobotę w celach dogotowarzyskich ;)
  15. [quote name='evaxon']:drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:[/quote] I jeszcze jeden i jeszcze raz!
  16. [quote name='evaxon']:splat:aaa zapomnialam przeciez ty jestes jej grupis[/quote] No właśnie :))
  17. Kurde, na moim zadupiu to nie uświadczysz rozmiaru G nawet.... Kuzynka raz chciała kupić, a koleś w sklepie oczy zrobił ogromne i zwątpił....
  18. [quote name='evaxon']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no wiesz... ja to z natury jestem skromna :roll:[/quote] Skromna jestem niesłychanie, najpiękniejsze mam ubranie, moja buzia tryska zdrowiem, jak coś powiem to już powiem...... że tak sparafrazuję znany utwór literacki :diabloti:
  19. [quote name='lolka75']Czesc Asiu z bialasami:loveu::multi:[/quote] Cześć Karolciu z białasami :) :loveu:
  20. [quote name='evaxon']kiedy ja nie mam z kim:placz::placz::placz::placz: facet robote do domu juz przynosi bo pracownica jego sie połamała, kolezanka w szkole , sąsiadow nie ma :placz:i chyba mame bede musiala zawieść do koleżanki :cool1:[/quote] No to tym bardziej musisz ze mną :)
  21. Kontrolnie przyszłam przed snem :)
  22. [quote name='evaxon']myślisz ze da rade zrobic takie na specjalne zamowienie?? :roll::roll:[/quote] Powinno się, czyż nie? Przecież nie każdemu w białym dobrze, na przykład dla mojego młodego powinien być niebieski :)
  23. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']ja kupilam jakas nowa odzywke all systemu sie nazywa platinum czy cos, do bialej siersciuchy i myslalam ze bedzie fajna a jest przecietna. Naprawde odzywka petsilku dla bialej siersci jest duzo lepsza... i ten zapach:loveu: co do fotek, to bede probowac, ale najgorsze ze swiatlo slabe i jeszcze psiaki w ruchu najczesciej:shake:.... chyba bedzie wielkie gawno a nie fotki. Na szczescie biore tez kamere i jakby co to beda filmiki:evil_lol::evil_lol:[/quote] Filmiki też chętnie zobaczymy, a co :)
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:temuż tez się zdziwiłam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ja już nic nie wetne po tych słodkościach :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Polecam ogórkową na przeczyszczenie :diabloti:
  25. [quote name='evaxon']nie martw sie ... nic jej nei powiem ze ja śledzisz ...;)[/quote] Ależ Jabłuszkowa dobrze wie, że ja łażę za nią, wiesz, fanka musi za idolką ;)
×
×
  • Create New...